Piegādāsim līdz Jaunajam gadam
 

KAMPAŅAS NOTEIKUMI

Šī kampaņa attiecas uz 220.lv interneta veikala pircējiem, kuru noformētajā pasūtījumā visām precēm ir īpašs marķējums "Garantējam: piegādāsim līdz Jaunajam gadam vai UZDĀVINĀSIM nākamajam pirkumam 20 eiro 220.lv naudā". ​​​

Vispārējie noteikumi:
 

 1. Šī kampaņa attiecas tikai uz 220.lv interneta veikala tirgotajām precēm, kurām ir marķējums „Garantējam: piegādāsim līdz Jaunajam gadam vai UZDĀVINĀSIM nākamajam pirkumam 20 eiro 220.lv naudā.” (tālāk – Preces).
 2. Šīs kampaņas organizators un izpildītājs ir SIA „Pigu LATVIA”, reģ. Nr.: 43603025092 , juridiskā adrese: Ģertrūdes iela 94A, Rīga. Tālāk tekstā – IZPILDĪTĀJS.
 3. Organizators patur tiesības jebkurā brīdī, bez iepriekšēja paziņojuma, mainīt akcijas noteikumus un kārtību, izvietojot jaunās izmaiņas interneta vietnē www.220.lv. Jaunie likumi un kārtība stājas spēka no to publicēšanas brīža.
   

Noteikumu nosacījumi:
 

1.Kampaņa attiecas uz SIA „Pigu LATVIA” reģistrētiem un nereģistrētiem pircējiem, kuri veic pasūtījumus 220.lv interneta veikalā.

2. Kampaņa attiecas tikai uz precēm, kurām ir marķējums „Garantējam: piegādāsim līdz Jaunajam gadam vai UZDĀVINĀSIM nākamajam pirkumam 20 eiro 220.lv naudā”.

3. Izpildītāja pienākumi: pircējam, kurš iesniedza pasūtījumu interneta veikalā 220.lv, uz visām precēm kurām ir marķējums „Piegādāsim līdz Jaunajam gadam”, darbojas garantija “Garantējam: Piegādāsim līdz Jaunajam gadam vai dāvināsim 20 eiro 220.lv naudā nākamajiem pirkumiem”

Kampaņas nosacījumi:
 

a.Veiktajā pasūtījumā visām precēm ir marķējums „Garantējam: piegādāsim līdz Jaunajam gadam vai UZDĀVINĀSIM nākamajam pirkumam 20 eiro 220.lv naudā”.

b. Gadījumā, ja pasūtījuma izpildes termiņš vēlākā gaitā mainās, un pie tā nav vainojams Pircējs, mēs pircējam uzdāvināsim 20 eiro-220.lv naudā.

c. izvēloties vienu no sekojošiem piegādes veidiem, pircējs tiek informēts ar e-pasta vai SMS ziņas palīdzību, ka pasūtījums ir gatavs saņemšanai vai nodots kurjeram:

 • izvēloties pasūtījumu izņemt veikalos Rīgā;
 • izvēloties pasūtījumu saņemt ar kurjeru mājās;
 • izvēloties pasūtījumu saņemt Omniva pakomātā;
 • izvēloties pasūtījumu saņemt DPD Pick up punktos;

Kad prece ir gatava, ar šo brīdi piegādes garantija ir izpildīta. 
 

Naudas garantijas un 220.lv naudas piemērošanas kārtība:
 

 1. Reģistrētiem pircējiem: virtuālā nauda, 20 eiro-220.lv naudas apmērā, pārskaitījums uz 220.lv kontu, vadoties pēc šīs adreses: http://220.lv/lv/t/220lati.
 2. Nereģistrētiem pircējiem: atlaižu kods 20 eiro apmērā. Atlaižu kods tiks izsūtīts uz Pircēja norādīto e-pasta adresi. Atlaide 20 eiro apmērā netiek dalīta un atlaižu kodu var izmantot tikai vienu reizi.
 3. Atlaižu kods / 220.lv nauda tiek piešķirti Pircējam gadījumā, ja preču piegāde netiek veikta līdz 2018.gada 29. decembrim.
 4. Atlaižu kods / 220.lv nauda netiek piešķirti, ja piegādes veids tika izvēlēts saņemt mājās ar kurjeru, un klients pats izteica vēlēšanos, lai sūtījums tiktu piegādāts pēc Jaunā gada, tas ir 2018. gada 29.decembrī vai vēlāk.
 5. Atlaižu kods vai 220.lv nauda netiek mainīti pret skaidru naudu.
 6. Atlaižu kods /  220.lv nauda ir derīgi 3 mēnešus sākot no to saņemšanas dienas.
 7. Ar atlaižu kodu /  220.lv naudu Pircējs var segt līdz 20% no preču vērtības, kuras iegādātas interneta veikalā 220.lv.

8. Visa informācija par 220.lv virtuālo naudu, ietverot, taču neaprobežojoties, to izmantošanas kārtību, ņemot vērā šajos Noteikumos paredzētos izņēmumus, ir attainota 220.lv interneta veikala interneta vietnē - https://220.lv/lv/t/220lati

Citi noteikumi
 

1.    SIA „Pigu LATVIA” patur tiesības mainīt kampaņas Noteikumus un kārtību jebkurā brīdī, attiecībā par to informējot Pircēju, tādā pat veidā, kādā tika publicēti šie Noteikumi. Jaunie Noteikumi un kārtība stājas spēkā nekavējoties, no to publicēšanas brīža interneta veikala interneta vietnē www.220.lv.

2.    SIA „Pigu LATVIA” neuzņemas atbildību par zaudējumiem, kas radušies kampaņas noteikumu pārtraukšanas vai izmaiņu veikšanas rezultātā.
 

Radušies kādi jautājumi, sazinies ar mums:

o    Zvanot 220.lv klientu apkalpošanas centram,: tālrunis: 25220220 (visu diennakti);

o    Rakstot uz e-pastu: palidziba@220.lv.

Identificējot krāpšanas gadījumus, ieskaitot gadījumus,  kad pircējs pārkāpj kampaņas noteikumus, tos ļaunprātīgi  izmantojot savā labā (piemēram, tiek veikts liels pasūtījumu skaits, bet apmaksāti tiek tikai tie, uz kuriem garantija neattiecas), SIA „Pigu LATVIA” patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma šim pircējam anulēt  saņemto 220.lv naudu / atlaižu kodu.

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2019 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.