3 godalgas – prieks un lepnums par paveikto!

Šogad, otro gadu pēc kārtas, mēs piedalījāmies projektā “Uzslavē labu servisu” un guvām izcilību uzreiz 3 nominācijās – kā labākais e-serviss, kā rekomendētākais uzņēmums, kā arī nominācijā par ātrāko klientu apkalpošanu.

“Visas trīs godalgas mums ir ļoti svarīgas, esam lepni, ka klienti mūs mīl un rekomendē arī saviem draugiem un paziņām. Prieks redzēt, ka darbs un rūpes, ko ieguldījām pēdējo gadu laikā, ir nesušas savus augļus un esam rekomendētākais uzņēmums jau otro gadu pēc kārtas” dalās interneta veikala 220.lv mārketinga direktore Laila Snidzāne.

Iniciatīva “Uzslavē labu servisu” Latvijā norisinās jau 12 gadus un šogad kampaņā piedalījās 57 zīmoli un vairāk kā 640 klientu apkalpošanas vietas, par kuriem kopumā internetā un apkalpošanas vietās tika saņemtas 69’422 uzslavas.

“Perfekta komanda, kura izpilda pasūtījumu nekavējoties, skaidri un saprotami visu paskaidro, nekad nepieviļ. Godīgi norāda par preces pieejamību noliktavā (salīdzinot ar citiem i-veikaliem). Malači, tā turpināt, iesaku visiem 220.lv”

“Paldies, viss bija ļoti jauki, operatīvi un kompetenti. Noteikti iepirkšos vēl.”

“Ļoti laba preču kvalitāte. Piegādāšana vienmēr laicīga un dažreiz pat ātrāk.”

Tās ir tikai dažas no vairāk kā 4’300 uzslavām, ko šogad saņēmām. Visa uzņēmuma komanda ir daudz strādājusi, lai piedāvātu mūsu klientiem vislabāko apkalpošanu:

* iespēja saņemt konsultāciju pa telefonu vai e-pastu 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā,

* atvērti jau 2 pasūtījumu izņemšanas punkti, viens no tiem – Daugavgrīvas ielā 114, Rīgā, starp citu, strādā arī svētdienās un tajā visas preces, kas atrodas noliktavā, ir iespēja iegādāties uz vietas un saņemt jau pāris minūšu laikā!

* ātra piegāde uz mājām un pakomātiem, daudzveidīgas pasūtījumu apmaksas iespējas – sākot ar samaksu skaidrā naudā līdz pat līzingu piedāvājumiem,

* pirkumi 220.lv ir izdevīgi – labas cenas, regulāras akcijas un iespēja reģistrētiem klientiem saņemt atpakaļ 1% no pirkumu summas nākamajiem pirkumiem,

* iespēja iegādāties visu nepieciešamo neizejot no mājām – interneta veikals piedāvā gandrīz 70 tūkstošus dažādu preču: mobilie telefoni, tehnika mājai, dārzam, remontam, rotaļlietas, smaržas, mājsamniecības un zoo preces, kā arī pasaules slaveno modes zīmolu aksesuāri, apģērbs, apavi un daudz kas cits.

Mēs noteikti neapstāsimies arī šogad! Saviem klientiem piedāvāsim arvien jaunus pakalpojumus – jaunus apmaksas un piegādes veidus, papildu pakalpojumus, kas atvieglos iepirkšanās procesu, kā arī strādāsim vēl ātrāk, piedāvājot arvien īsākus pasūtījumu sagatavošanas un piegādes termiņus!