VIEDTĀLRUŅU Samsung Galaxy S9 & S9+ iepriekšējā pasūtījuma AKCIJAS NOTEIKUMI

Akcija

 1. SIA „Samsung Electronics Baltics”, reģistrācijas numurs: 40003963909, adrese: Duntes ielā 6, Rīga, LV-1013, Latvija (turpmāk – Samsung) nolūkā popularizēt Samsung Galaxy S9 un S9+ viedtālruņus organizē Samsung Galaxy S9 un S9+ viedtālruņu iepriekšējā pasūtījuma akciju (turpmāk – Akcija).
 2. Akcija ir spēkā partneru tiešsaistes un bezsaistes veikalos, kas norādīti Samsung mājaslapā (turpmāk – Veikals).
 3. Akcija ir spēkā no 2018.gada 25.februāra 20.00 līdz 2018.gada 15.marta 23:59 (turpmāk – Akcijas periods).
 4. Akcijas prece ir Samsung Galaxy S9 viedtālrunis (modelis Nr. SM-G960FZBDSEB, SM-G960FZKDSEB, SM-G960FZPDSEB) un Samsung Galaxy S9+ viedtālrunis (modelis Nr. SM-G965FZBDSEB, SM-G965FZKDSEB, SM-G965FZPDSEB) (turpmāk saukta – Akcijas prece).
 5. Klientiem, kuri piedalās Akcijā, ir tiesības uz Akcijas preces ātrāku piegādi/ātrāku pirkumu, un iespēja ietaupīt līdz 450 EUR.

Piedalīšanās Akcijā tiešsaistē

 1. Lai piedalītos Akcijā tiešsaistē, klientam jānopērk Akcijas prece tiešsaistes Veikalā Akcijas perioda laikā.
 2. Tiešsaistē nopirktās Akcijas preces tiks piegādātas klientiem uz viņu norādītajām adresēm, sākot no 2018.gada 8.marta, ja klients ir veicis Akcijas preces iepriekšēju pasūtījumu līdz 2018.gada 7.marta 23:59. Vēlāk veikta Akcijas preces iepriekšēja pasūtījuma gadījumā prece tiks piegādāta, sākot no 2018.gada 16.marta.
 3. Ja klients veic apmaiņu pret savu veco viedtālruni turpmāk aprakstītajā veidā, klientam ir tiesības saņemt atlaidi atmaksas veidā līdz 450 EUR apjomā (maksimālā summa; faktiskā summa var mainīties atkarībā no vecā viedtālruņa apmaiņas vērtības).
 4. Organizators sagaida, ka klienta apmaiņai nodotais viedtālrunis būs lietots. Tomēr klientam nav aizliegts nodot jaunu viedtālruni. Viedtālrunim jābūt oriģinālam – viltojumi netiks pieņemti.
 5. Lai saņemtu atmaksu pēc Akcijas preces pirkuma, klientam ne vēlāk kā līdz 2018.gada 31.martam apmaiņas nolūkā jāapmeklē mājaslapa www.tagasiost.ee Igaunijā, www.atpirkums.lv Latvijā un www.senainauja.lt Lietuvā, jānorāda Akcijas preces IMEI kods un jānovērtē sava vecā viedtālruņa vērtība. Klients apzinās, ka šī novērtējuma vērtība ir ilustratīva un aptuvena. Precīzu apmaiņas vērtību noteiks faktiskais apmaiņas darījuma aģents, kas norādīts augšminētajā apmaiņas mājaslapā (turpmāk – Aģents). Pēc novērtējuma izdarīšanas klientam jānodod savs vecais viedtālrunis norīkotajam kurjeram vai jāizmanto norādītais sūtījumu piegādes dienests, lai nodotu viedtālruni Aģentam. Ja Klients nenodod savu veco viedtālruni Aģentam apmaiņai, klients nav tiesīgs saņemt atmaksu *.
 6. Atmaksa līdz 450 EUR apjomā (maksimālā summa; faktiskā summa var mainīties) sastāv no vecā viedtālruņa vērtības līdz 350 EUR apmērā (maksimālā summa; faktiskā summa var mainīties atkarībā no vecā viedtālruņa apmaiņas vērtības) un fiksēta bonusa 100 EUR apmērā. Vecā viedtālruņa vērtība ir atkarība no ierīces stāvokļa un modeļa *.
 7. Aģents pārbauda vecā viedtālruņa modeli un stāvokli un klienta norādīto vērtību un apstiprina vai atjaunina klienta norādīto vērtību *.
 8. Klients saņem atmaksu Aģenta apstiprinātās vai atjauninātās novērtētās vērtības apmērā un bonusu 100 EUR apmērā. Klients saņems ziņu par novērtēšanas rezultātu pa e-pastu *.
 9. Pirms klients nodod savu veco viedtālruni norīkotajam kurjeram vai izmanto norādīto sūtījumu piegādes dienestu, klientam jāatbrīvo viedtālrunis no visiem saistītajiem klienta kontiem, tai skaitā, bet ne tikai, Google konta (visiem Android viedtālruņiem), Samsung konta (Samsung viedtālruņiem), iCloud (iOS viedtālruņiem), un pilnībā jāatjauno viedtālruņa rūpnīcas uzstādījumi. Organizators rekomendē izveidot rezerves kopiju, lai izvairītos no vērtīgas informācijas zaudēšanas. Organizators neuzņemas atbildību par jebkādu vecajā viedtālrunī atstātu privātu datu drošību *.
 10. Tiek piemēroti Veikala vispārīgie pārdošanas un piegādes noteikumi, ja šajos noteikumos nav īpaši noteikts citādi.
 11. * Lūdzam pārbaudīt noteikumus un nosacījumus, kas pieejami apmaiņas mājaslapā www.tagasiost.ee Igaunijā, www.atpirkums.lv Latvijā un www.senainauja.lt Lietuvā, tā kā attiecībā uz apmaiņas darījumu tiem būs priekšroka par šo noteikumu regulējumu.

Piedalīšanās Akcijā bezsaistē

 1. Lai piedalītos Akcijā bezsaistē, klientam jāveic Akcijas preces iepriekšējs pasūtījums Veikala mājaslapā, kā norādīts Samsung mājaslapā, un jāiegādājas Akcijas prece Veikalā Akcijas perioda laikā. Prece būs pieejama saņemšanai no noliktavas, sākot no 2018.gada 8.marta, ja klients ir veicis Akcijas preces iepriekšēju pasūtījumu līdz 2018.gada 7.marta 23:59. Ja Akcijas preces iepriekšējs pasūtījums veikts vēlāk, prece būs pieejama saņemšanai no noliktavas tikai pēc 2018.gada 16.marta.
 2. Ja klients nodod apmaiņai savu veco viedtālruni turpmāk aprakstītajā veidā, klientam ir tiesības saņemt atlaidi līdz 450 EUR apmērā (maksimālā summa; faktiskā summa var mainīties atkarībā no vecā viedtālruņa apmaiņas vērtības).
 3. Organizators sagaida, ka klienta apmaiņai nodotais viedtālrunis būs lietots. Tomēr klientam nav aizliegts nodot jaunu viedtālruni. Viedtālrunim jābūt oriģinālam – viltojumi netiks pieņemti.
 4. Lai saņemtu atlaidi, klientam jānodod savs vecais viedtālrunis Veikalā Akcijas preces pirkuma laikā. Ja klients nenodod Veikalā savu veco viedtālruni apmaiņai, klients nav tiesīgs saņemt atlaidi.
 5. Atlaide līdz 450 EUR apjomā (maksimālā summa; faktiskā summa var mainīties) sastāv no vecā viedtālruņa vērtības līdz 350 EUR apmērā (maksimālā summa, faktiskā summa var mainīties atkarībā no vecā viedtālruņa apmaiņas vērtības) un fiksēta bonusa 100 EUR apmērā. Vecā viedtālruņa vērtība ir atkarība no ierīces stāvokļa un modeļa.
 6. Veikala personāls novērtē vecā viedtālruņa modeli un stāvokli un atbilstoši piemēro atlaidi Akcijas preces cenai.
 7. Pirms klients nodod savu veco viedtālruni Veikala personālam, klientam jāatbrīvo viedtālrunis no visiem saistītajiem klienta kontiem, tai skaitā, bet ne tikai, Google konta (visiem Android viedtālruņiem), Samsung konta (Samsung viedtālruņiem), iCloud (iOS viedtālruņiem), un pilnībā jāatjauno viedtālruņa rūpnīcas uzstādījumi. Organizators rekomendē izveidot rezerves kopiju, lai izvairītos no vērtīgas informācijas zaudēšanas. Organizators neuzņemas atbildību par jebkādu vecajā viedtālrunī atstātu privātu datu drošību

Vispārīgie noteikumi

 1. Klientam nav tiesību uz atlaidi, ja tiek konstatēts, ka klients nav ievērojis šos noteikumus vai ir negodīgi ietekmējis šīs Akcijas norisi.
 2. Piedāvājums ir paredzēts tikai klientiem mazumtirdzniecībā, un tas neattiecas uz precēm, kas tiek iegādātas tālākpārdošanas nolūkā.
 3. Sūdzības par akciju var iesniegt līdz 2018.gada 1.jūlijam, zvanot vai rakstot uz zvanu centru:

Latvijā

Tel. Nr.: 8000 7267
E-pasta adrese:
info@samsung.lv

Lietuvā

Tel. Nr.: 8800 77777
E-pasta adrese:
info@samsung.lt

Igaunijā

Tel. Nr.: 800 7267
E-pasta adrese:
info@samsung.ee

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2018 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.