Pērciet un saņemiet preces uz vietas 220.lv pasūtījumu izsniegšanas punktā, Daugavpilī, Cietokšņu iela 60 (T/C "Ditton Nams")


Kāpēc saņemt pasūtījumu uz vietas pasūtījumu izsniegšanas punktā 220.lv?

  • Interneta veikals atrodas Daugavpilī - T/C "Ditton Nams" 2. stāvā, Cietokšņu ielā 60. Pasūtījumu izsniegšanas punktam ir plaša autostāvvieta.

Darba laiks:

Darba dienās: 09:00 - 20:00
Sestdien: 09:00 - 20:00
Svētdien: 09:00 - 18:00


Lūdzu, nāciet uz pasūtījumu izsniegšanas punktu pēc sava pasūtījuma tikai tad, kad saņemsiet SMS ar informāciju, ka Jūsu pasūtījums jau ir gatavs saņemšanai.
Patīkamu iepirkšanos 220.lv!

  • Ir iespēja norēķināties par pasūtījumu Jums ērtākā veidā: skaidrā naudā, ar bankas karti vai noformēt preci līzingā;
  • Ierosinam apmaksāt pasūtījumu caur interneta banku vai ar bankas pārskaitījumu, klientus ar jau apmaksātiem pasūtījumiem veikalā apkalpojam ātrāk: rindā ir priekšrocība!
  • Grūtnieces, māmiņas ar maziem bērniem vai invalīdus pasūtījumu izsniegšanas punktā apkalpojam ātrāk: rindā ir priekšrocība!
  • Visas lielgabarīta preces (izņemot preces no kategorijas "Dīvāni") ir iespējams saņemt pasūtījumu izsniegšanas punktā Daugavpilī, Cietokšņu ielā 60, T/C "Ditton Nams" 2. stāvā vai izvēlotiies piegādi ar kurjeru mājās.
PHH Group: Internetinė parduotuvė Pigu.lt Interneta veikals 220.lv E-pood Kaup24.ee Verkkokauppa Hobbyhall.fi E-pood Hansapost.ee

© 2008-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.