Veļas mašīna ar ielādi no priekšpuses Bosch Serie8 WAXH2KOLSN

Preces ID: 8410738
Veļas ietilpība:

Nominālā ietilpība kilogramos kokvilnas izstrādājumu standarta mazgāšanas programmā 60 °C temperatūrā pilnā noslodzē vai 40 °C temperatūrā pilnā noslodzē atkarībā no tā, kura nominālā ietilpība ir mazāka.

Centrifūgas klase:

Apraksta atlikušā mitruma saturu pēc mazgāšanas skalā no A līdz G, kur A klases ierīces vislabāk izgriež veļu, bet G - vissliktāk.

Centrifūgas apgriezieni:

Nosaka maksimālo bungu griešanās ātrumu minūtē. Jo lielāks ir ātrums, jo sausāka būs veļa pirms tās izņemšanas no veļas mazgājamās mašīnas.

10 kg
A
1600 apgr./min.
Prece izpārdota

Paziņojiet man pa elektronisko pastu, kad šī prece būs saņemta.

Preces apraksts: Bosch Serie8 WAXH2KOLSN

Motora jauda/patēriņš Veļas ielāde: 10 kg Maksimālais centrifūgas apgriezienu skaits: 1600 apgr./min C energoefektivitātes klase Enerģijas patēriņš 167 kWh gadā, rēķinot uz 220 standarta mazgāšanas cikliem ar kokvilnas programmām 60 °C un 40 °C pie pilnas un daļējas ielādes un ekonomiskām programmām. Faktiskais enerģijas patēriņš ir atkarīgs no ierīces lietošanas apstākļiem par -30 % ekonomiskāka (167kWh/year) nekā standarta (239 kWh/year) A+++ energoefektivitātes klases veļas mazgājamā mašīnā 10 kg kategorijā atbilstoši EU standartam 1061/2010 Programmas Standarta programmas: kokvilnas, viegla kopšana, eleganti apģērbi, vilna, mazgāšana ar rokām: W_F27-Pi Īpašas programmas: Automātiskā saudzīga, Tvertnes tīrīšana ar atgādinājumu, Krekli/blūzes, Ūdens noliešana/centrifūga, Ātrā/jaukta veļa, Sporta drēbes, Single Rinse, Super 15 min / Super 30 min 2.0 i-DOS - automātiska šķidrā mazgāšanas līdzekļa un veļas mīkstinātāja dozēšana. TouchControl skārienjutīgās pogas: Ieslēgts/Izslēgts, Gatavs, i-DOS 2.0 1, i-DOS 2.0 2, Intensive Plus, Remote Start, Starts/pauze ar veļas pievienošanas funkciju, Temperatūra, Vario Ātrums, Priekšmazgāšana, waterPerfect Plus, Apgriezienu skaita izvēle/Bez izgriešanas Komforts/drošība Atkārtotas iekraušanas funkcija – iespēja pievienot veļas gabalus pat pēc mazgāšanas cikla sākšanās. Liels LED ekrāns programmu statusa parādīšanai, temperatūras izvēlei, maks. centrifūgas ātruma, atlikušā laika un 24 h atliktā beigšanas laika 4D Wash System: ūdens un veļas mazgāšanas līdzeklis efektīvi iekļūst auduma šķiedrā. XXL Tilpnes tilpums: 70 Tvertnes apgaismojums - LED VarioDrum - saudzīga un efektīva mazgāšana DrumClean ar atgādinājuma funkciju Jā / pauzes funkcija EcoSilence Drive kluss, ilgi kalpojošs motors 10 gadu garantija motoram AntiVibration Design - stabilāk un klusāk Automātiski nosaka veļas daudzumu un nomēra precīzu veļas mazgāšanas līdzekļa un ūdens daudzumu, kāds vajadzīgs katrai veļas porcijai. ActiveWater™Plus: saudzīga un efektīva ūdens izmantošana Caurteces sensors optimālai ūdens izmantošanai AquaStop Putu kontroles sistēma Mazgāšanas līdzekļa pārdozēšanas norāde Veļas balansa kontrole Bērnu drošības sistēma Ierīces dziļums, ieskaitot durvis: 63.2

CE marķējums ir izstrādājuma ražotāja paziņojums, ka produkts atbilst tam piemērojamām Eiropas Komisijas direktīvu prasībām.

Kopš 2021. gada marta energomarķējuma sistēma izmanto klases no A līdz G, nevis A+++ līdz D, kā iepriekš.

Vairāk informācijas var atrast šeit.

Bosch

„Zīmols nav aksesuārs, tā ir pamatdaļa.“ - ROBERTAS BOSCH
Bosch sadzīves tehnika - radīta uz mūžu.
„Bosch“ grupa ir vadošais pasaules tehnoloģiju un pakalpojumu sniedzējs. Ar šo zīmolu visā pasaulē strādā aptuveni 395 000 partneru (pēc 2020. gada datiem).
Tā darbības ir sadalītas vairākās uzņēmējdarbības nozarēs, galvenā nozare piedāvā inovatīvus risinājumus viedām mājām. „Bosch“ meklē ilgtspējīgu, drošu un aizraujošu mobilitātes redzējumu. Zīmols izmanto savu pieredzi sensoru tehnoloģijā, programmatūrā un pakalpojumu jomā, stratēģiskās „Bosch“ grupas mērķis ir atvieglot dzīvi, izmantojot produktus un risinājumus, kas satur mākslīgo intelektu (AI) vai, kas ir izstrādāti vai ražoti ar tā palīdzību. „Bosch“ uzlabo dzīves kvalitāti visā pasaulē, izmantojot inovatīvus produktus un pakalpojumus, kas iedvesmo entuziasmu. Īsāk sakot, „Bosch“ izstrādā „paredzēts visam mūžam“ tehnoloģiju.
Izmantojot labdarības organizācijas, „Bosch“ peļņa tiek izmantota ilgtspējīgiem un ilgtermiņa ieguvumiem sabiedrībai, videi un mūsu nākamajām paaudzēm.

Bosch Serie8 WAXH2KOLSN Bosch

Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Produkta aprakstā esošie video ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem, tāpēc tajos iekļautā informācija var atšķirties no paša produkta. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr gaidām Jūsu zvanu +371 25220220 vai sazinieties pa e-pastu: palidziba@220.lv.

Arī citi interesējās

Kopīgā informācija par: Bosch Serie8 WAXH2KOLSN

Bosch Serie8 WAXH2KOLSN cena un informācija | Veļas mašīnas | 220.lv
Preces ID: 8410738
Kategorija: Veļas mašīnas
Preču iepakojumu skaits: 1 gab.
Iepakojuma izmēri un svars (1):

Iepakojuma izmēri: garums x platums x augstums (m), svars (kg)

0,6 x 0,64 x 1 m, 60 kg
Preču zīme:

Tā ir zīme (vārds, grafisks attēls vai to kombinācija), kuras galvenais mērķis ir atšķirt viena pārdevēja preces no cita. Vēl preču zīme klasificē produktu arī kā atšķirīgu, unikālu un reģistrētu zīmi.

Bosch
Ražotāja kods:

Modeļa kods, parasti burtu-ciparu kods, ar kuru konkrētu mājsaimniecības veļas žāvētāja modeli atšķir no citiem modeļiem ar tādu pašu preču zīmi vai piegādātāja nosaukumu.

WAXH2KOLSN
Veļas ietilpība:

Nominālā ietilpība kilogramos kokvilnas izstrādājumu standarta mazgāšanas programmā 60 °C temperatūrā pilnā noslodzē vai 40 °C temperatūrā pilnā noslodzē atkarībā no tā, kura nominālā ietilpība ir mazāka.

10 kg
Elektroenerģijas klase:

Apraksta, kādā vietā enerģijas patēriņa ziņā veļas mazgājamā mašīna ierindojas skalā no A līdz G, kur A klases ierīces patērē vismazāk enerģijas, bet G klases - visvairāk.

C
Enerģijas patēriņš gada laikā:

Enerģijas patēriņš (“X” kWh gadā), pamatojoties uz enerģijas patēriņu 220 standarta mazgāšanas cikliem kokvilnas programmās 60 °C un 40 °C temperatūrā pilnā un daļējā noslodzē un enerģijas patēriņu mazjaudas režīmos. Faktiskais enerģijas patēriņš būs atkarīgs no ierīces lietošanas veida.

67 kWh
Enerģijas patēriņš vienā ciklā:

Apraksta veļas mazgājamās mašīnas vienā mazgāšanas ciklā patērēto elektroenerģijas daudzumu kilovatstundās.

0.67 kWh
Izslēgts enerģijas patēriņš:

Apraksta veļas mazgājamās mašīnas patērēto elektroenerģijas daudzumu, kad ierīce ir pievienota elektrotīklam un neveic nekādas funkcijas.

0.1
Ūdens patēriņš gadā:

Ūdens patēriņš (“X” litri gadā), pamatojoties uz ūdens patēriņu 220 standarta mazgāšanas cikliem kokvilnas programmās 60 °C un 40 °C temperatūrā pilnā un daļējā noslodzē. Faktiskais ūdens patēriņš būs atkarīgs no ierīces lietošanas veida.

4900 l
Centrifūgas klase:

Apraksta atlikušā mitruma saturu pēc mazgāšanas skalā no A līdz G, kur A klases ierīces vislabāk izgriež veļu, bet G - vissliktāk.

A
Centrifūgas apgriezieni:

Nosaka maksimālo bungu griešanās ātrumu minūtē. Jo lielāks ir ātrums, jo sausāka būs veļa pirms tās izņemšanas no veļas mazgājamās mašīnas.

1600 apgr./min.
Standarta programmas laiks:

Standarta kokvilnas programma 60° C un standarta kokvilnas programma 40° C - tās ir standarta mazgāšanas programmas, uz kurām ir attiecināma informācija, kas ir norādīta uz etiķetes vai īpašajā nominālo parametru tabulā; ka šīs programmas ir piemērotas vidēji netīras kokvilnas veļas mazgāšanai un ir visefektīvākās programmas kopējā enerģijas un ūdens patēriņa ziņā.

285 min
Režīms, kad ierīce ir atstāta ieslēgta, ilgums:

Statusa, kad veļas mazgājamā mašīna ir pievienota elektrotīklam un neveic nekādas funkcijas, ilgums minūtēs.

- min
Maksimālais trokšņa līmenis:

Nosaka veļas mazgājamās mašīnas trokšņa līmeni decibelos (dB) darbības laikā. Jo lielāks ir šis skaitlis, jo skaļāka ir veļas mazgājamā mašīna.

74 dB
Montējuma veids:

Nosaka veļas mazgājamās mašīnas montāžas metodi. Veļas mazgājamās mašīnas var būt iebūvējamās mēbelēs vai brīvi stāvošas.

Brīvi stāvošs
Veļas mazgājamās mašīnas tips:

Pastāv trīs veidu veļas mazgājamās mašīnas – ielādējamās no priekšas, ielādējamās no augšas vai veļas mazgājmās mašīnas - žāvētāji. Veļas mazgājamās mašīnas ar augšējo ielādi ir kompaktākas, bet tajās vienā reizē ir iespējams nomazgāt mazāku veļas daudzumu.

Veļas mašīna ar ielādi no priekšpuses
Skats: Bosch, veļas mašīna ar ielādi no priekšpuses veļas mašīnas
Visas šī zīmola preces: Visas Bosch preces

Izmēri, svars

Augstums:

Šis parametrs norāda ierīces augstumu.

85 cm
Platums:

Šis parametrs norāda ierīces platumu.

60 cm
Dziļums:

Šis parametrs norāda ierīces dziļumu.

59 cm
Svars:

Vērtība, kas norāda preču svaru.

84.16 kg

Enerģijas patēriņš

Ūdens patēriņš:

Apraksta veļas mazgājamās mašīnas patērēto ūdens daudzumu vienā mazgāšanas ciklā.

49 l

Īpašības

Krāsa:

Norāda uz to, kādā krāsā ir prece.

Balta

Programmas, funkcijas

Displejs:

Nosaka, vai veļas mazgājamās mašīnas vadības panelī ir displejs. Tas parāda dažādu informāciju, izvēlētos mazgāšanas parametrus un mazgāšanas procesu.

Taimeris:

Norāda, vai veļas mazgājamās mašīnas vadības panelī ir iespējams iestatīt mazgāšanas programmas sākumu vai beigas.

Programmu skaits:

Informācija par mazgāšanas programmu skaitu un tipu.

14
Ātrā mazgāšana:

Informācija par to, vai veļas mazgājamai mašīnai ir ātrā mazgāšanas programma.

Mazgāšana bez veļas izgriešanas:

Norāda, vai veļas mazgājamās mašīnas vadības panelī ir iespējams izvēlēties veļas mazgāšanu bez centrifūgas (izgriešanas).

ECO režīms:

Informācija par to, vai veļas mazgājamai mašīnai ir ekonomiska mazgāšanas programma, kas ļauj samazināt elektroenerģijas patēriņu.

Citas mazgāšanas programmas:

Apraksta, kādas mazgāšanas programmas ir iespējams iestatīt veļas mazgājamā mašīnā.

Kokvilnas programma, Sintētikas mazgāšanas programma, Vilnas mazgāšanas programma, Sporta programma, Mix, Eco, Delikāta mazgāšana, Ātrā programma
Atliktais starts:

Norāda, vai veļas mazgājamās mašīnas vadības panelī ir iespējams izvēlēties mazgāšanas sākuma laiku.

Tvaika funkcija:

Norāda, vai veļas mazgājamās mašīnas vadības panelī ir opcija, kas ļauj izmantot tvaiku, lai atsvaidzinātu apģērbu un neitralizētu nevēlamas nepatīkamas smaržas.

Papildus

Mazgāšanas pauzēšana:

Norāda, vai veļas mazgājamo mašīnu darbības laikā ir iespējams apturēt un restartēt.

Mazgāšanas procesa indikators:

Nosaka, vai veļas mazgājamās mašīnas vadības panelī tiek parādīta informācija par mazgāšanas gaitu.

Temperatūras regulēšana:

Norāda, vai veļas mazgājamās mašīnas vadības panelī ir iespējams izvēlēties vēlamo mazgāšanas temperatūru.

Centrifūgas apgriezienu regulēšana:

Norāda, vai veļas mazgājamās mašīnas vadības panelī ir iespējams izvēlēties vēlamo centrifūgas ātrumu.

Bērnu drošības slēdzis:

Norāda, vai veļas mazgājamai mašīnai ir iespēja nobloķēt veļas mazgājamās mašīnas durtiņas un pogas no nejaušas atvēršanas vai nospiešanas.

Cita informācija:

Papildinformācija par specifikācijām vai citām funkcijām.

Aizsardzība pret ūdens noplūdi, Bungu disbalansa kontrole, Putu kontrole
Automātiska svēršana:

Norāda, vai veļas mazgājamā mašīna spēj automātiski noteikt veļas bungās ievietotās veļas svaru un atbilstoši izvēlēties optimālos mazgāšanas parametrus.

Vadība:

Apraksta, kā veļas mašīnā tiek iestatītas mazgāšanas programmas un citas funkcijas. Veļas mazgājamo mašīnu ir iespējams darbināt mehāniski (pagriežot vadības riteni, nospiežot pogas) vai elektroniski (pieskaroties).

Mehānisks
Viedierīce:

Norāda, vai ierīce pieder pie viedierīcēm un, vai to kontrolē viedās lietojumprogrammas.

Rekomendējam kopā ar: Bosch Serie8 WAXH2KOLSN
Šo preci var novērtēt tikai tie pircēji, kas to ir iegādājušies un reģistrējušies 220.lv.

Jautājumi un atbildes par preci: Bosch Serie8 WAXH2KOLSN

Šeit varat uzdot jautājumus pircējiem, kuri ir iegādājušies šo preci, vai 220.lv konsultantiem.

Viedokļus un komentārus ieraksta 220.lv apmeklētāji. Šie viedokļi un komentāri netiek rediģēti un pārbaudīti. Viedokļi, komentāri un padomi var nesakrist ar 220.lv viedokli. 220.lv nav atbildīgs par to saturu. Noteikumus varat atrast šeit.

Uzrakstiet jautājumu par šo preci
Jautājumam jāsatur vismaz 10 rakstzīmes
Par šo preci vēl nav uzdots neviens jautājums.

Turpināt iepirkšanos