• ЭЛ. МАГАЗИН №1 В ЛАТВИИ
 • НАГРАДА ЗА
  ОБСЛУЖИВАНИЕ
  КЛИЕНТОВ 2017:
  ЛУЧШИЙ Э-СЕРВИС
 • "LABS SERVISS": CАМОЕ БЫСТРОЕ ОБСЛУЖИВАНИЕ КЛИЕНТОВ 2016
 • ПОЛУЧИ ТОВАРЫ
  ЗА 5 МИНУТ
 • 1 000 000 ПОДГОТОВЛЕННЫХ ЗАКАЗОВ


Bойдите здесь
Мой 220.lv
Мои желания (0)

AEG HK654070FB

AEG HK654070FB цена и информация | Plīts virsmas | 220.lv

Торговая марка:AEG
Материал поверхности:Стеклокерамика
Более подробная информация

Распродано.
Регистрируйтесь и присоединяйтесь и мы сообщим, когда этот товар появится на рынке.

Информация

Общая информация
ID товара: 314677
Категория: Plīts virsmas
Вес товара с упаковкой: 15.0000 kg кг
Торговая марка: AEG
Cвойства
Материал поверхности: Стеклокерамика
Функции
Индикатор остаточного тепла: -
Индикатор ошибки: -
Защита от детей: -
Автоматический нагрев: -
Автоматическое выключение: -
Таймер: Да
Дисплей: -
Звуковые сигналы: -
Автоматика закипания: -
Индикатор температуры: -
Распознавание посуды: -
Дополнительно
Рамка: -
Инжекторы: -

Описание

Elektriskā keramiskā virsma
AEG HK-654070FB elektriskā stikla keramiskā virsma patiešām ātri uzkarst, ir viegli tīrāma un skaisti izskatīsies jebkurā virtuvē. Tās keramiskā virsma netiks bojāta pat tad, ja uz tās no 15 cm augstuma nokritīs 1,8 kg smags virtuves trauks. AEG HK-654070FB elektriskās virsmas Hi-Light degļi atdod siltumu pa taisno no sildīšanas elementa uz trauka apakšu, nodrošinot to ātru uzkaršanu. AEG HK-654070FB elektriskā keramiskā virsma ir ekonomiska, droša un moderna.

Trīskāršā zona un dubultzona
Jūs varat gatavot ātri, ērti un ekonomiski, izvēloties AEG HK-654070FB virsmai degļa izmēru, atkarībā no trauka diametra. Piemēram, lielam katlam ieslēdzot visu degli, vidējai pannai – degļa vidējo apli un mazam traukam – tikai centrālo daļu.


“Stop&Go”
AEG HK-654070FB virsmai ir ātrās pauzes režīms “Stop&Go”. Nospiežot speciālu pogu, sildīšanas zona sāk funkcionēt siltuma uzturēšanas režīmā, savukārt nospiežot šo pogu atkārtoti, aktivizējas visi iestatījumi, kuri bija izvēlēti pirms tam. Tas ir ļoti noderīgi, ja Jums vajag steidzīgi atstāt virtuvi uz dažām minūtēm.

Drošība un ekonomija
AEG HK-654070FB virsma pasargās Jūs no apdegumiem un taupīs elektroenerģiju. Atlikušā siltuma indikators turpina degt arī pēc zonas izslēgšanas, līdz brīdim, kamēr temperatūra sasniedz cilvēkam drošu rādītāju. Turklāt ar indikatora palīdzību Jūs viegli noteiksiet, kura no zonām nav atdzisusi, lai to varētu izmantot ēdiena uzturēšanai siltā stāvoklī, kas arī ļauj ietaupīt elektrību. Tā izslēgs degļus vai visu virsmu gadījumā, ja notiek pārāk liela sakaršana vai arī tad, ja Jūs ilgi neizvēlēsieties nekādas citas opcijas.

Skārienjutīga vadība un “aizsardzība no bērniem”
AEG HK-654070FB virsma ir viegli vadāma – visas programmas un jaudu Jūs varat izvēlēties ar pirkstu pieskārienu palīdzību. Jūs varat neraizēties, ka Jūsu bērns varētu izmainīt ēdiena pagatavošanas režīmu vai izslēgt plīti, kamēr Jūs neesat blakus. Tas tiek panākts ar vadības paneļa bloķēšanu “aizsardzība no bērniem”.

Taimeris
Ar iebūvēto taimeri Jums vairs nenāksies skaitīt minūtes un sekot līdzi laikam. Uzstādiet ēdiena gatavošanas laiku jau laikus, un AEG HK-654070FB virsma pati izslēgsies, kad šis laiks iztecēs.


Корзина

Корзина пуста.

Посмотреть сохраненную корзину

Отзывы клиентов

„ Sirsnīgi pateicos par Jūsu operatīvo darbu. Noteikti iepirkšos arī turpmāk. Ļoti izdevīgi arī cenu ziņā. un nav jātērē laiks staigājot pa veikaliem, jo laika tādām nodarbēm nemaz nav. Uz sadarbošanos.!!! “
Anita Cinkmane
Facebook Draugiem Google+