Sniega pūtēji

(12)

Elektriskais sniega metējs HECHT 9161 cena un informācija | Sniega pūtēji | 220.lv 9 € ATLAIDE NO 100 €
€ 7,56 / mēn.   € 120,00 3d. 16st.
 
Uz grozu
IZŅEMIET RĪT

Elektriskais sniega metējs HECHT 9161

Preču zīme: Hecht

Riteņu aizsargs Hecht 009551 cena un informācija | Sniega pūtēji | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 1,41 / mēn.   € 22,49 3d. 16st.
 
Uz grozu
5/5
IZŅEMIET RĪT

Riteņu aizsargs Hecht 009551

Preču zīme: Hecht

Elektriskais sniega metējs HECHT 9014 cena un informācija | Sniega pūtēji | 220.lv 9 € ATLAIDE NO 100 €
€ 7,05 / mēn.   € 112,00 3d. 16st.
 
Uz grozu
IZŅEMIET RĪT

Elektriskais sniega metējs HECHT 9014

Preču zīme: Hecht

Apavu tīrītājs Xpert   cena un informācija | Sniega pūtēji | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 30 €
€ 1,75 / mēn.   € 27,81 3d. 16st.
 
Uz grozu
5/5
IZŅEMIET RĪT

Apavu tīrītājs Xpert

Preču zīme: Xpert

Elektriskais sniega tīrītājs HANDY QT-1340 1,3 kW cena un informācija | Sniega pūtēji | 220.lv 9 € ATLAIDE NO 100 €
€ 10,71 / mēn.   € 170,00 3d. 16st.
 
Uz grozu

Elektriskais sniega tīrītājs HANDY QT-1340 1,3 kW

Preču zīme: Handy

Akumulatora sniega tīrītājs Villager VST 2820 cena un informācija | Sniega pūtēji | 220.lv 6 € ATLAIDE NO 60 €
€ 5,73 / mēn.   € 91,00 3d. 16st.
 
Uz grozu

Akumulatora sniega tīrītājs Villager VST 2820

Preču zīme: Villager
0 €

  € 677,99
 
Uz grozu

vidaXL sniega pūtējs, 6,5 ZS, dzeltens ar melnu

Preču zīme: vidaXL
0 €

  € 120,99
 
Uz grozu

vidaXL universāla sniega lāpsta, 150x44 cm

Preču zīme: vidaXL
0 €

Brüder mannesmann teleskopinis ledo grandiklis cena un informācija | Sniega pūtēji | 220.lv JAUNUMS
  € 28,24
 
Uz grozu

Brüder mannesmann teleskopinis ledo grandiklis

Preču zīme: Nenurodyta
0 €

vidaXL sniega lāpsta autokrāvējam, 150x38 cm, melna cena un informācija | Sniega pūtēji | 220.lv JAUNUMS
  € 360,99
 
Uz grozu

vidaXL sniega lāpsta autokrāvējam, 150x38 cm, melna

Preču zīme: vidaXL

Sniega lāpstas

Ziema ik gadu mūs pārsteidz negaidīti, taču, ja mēs vēlamies sagatavoties tai jau iepriekš, tad garāžā vienmēr ir jābūt vietai lāpstām un ierīcēm sniega novākšanai. To veidu daudzveidība un plašais sortiments sniedz ikvienam iespēju izvēlēties vispiemērotāko vajadzībām variantu, tādēļ, tuvāk iepazīstoties ar iespējamajiem variantiem, Jūs varēsiet bez stresa sagaidīt puteņus.

Sniega šķūrēšanas lāpsta

Sniega novākšanas lāpsta – vispopulārākais variants cīņā pret sniega kupenām – vienkāršā to apkope un zemās cenas nodrošina ērtības, savukārt akcijas sniega novākšanas lāpstu sakarā ļaus parūpēties par šo instrumentu bez lielām investīcijām. Un tomēr, ja ir vajadzīgas lāpstas sniega novākšanai, cena nebūt nav vienīgais kritērijs izvēles sakarā – svarīgi, lai ar šo instrumentu būtu iespējams efektīvi novākt uzsnigušo sniegu, un nepieciešamības gadījumā paņemt līdzi lāpstu.

Sniega novākšanas ierīcei automašīnai ir jābūt kompaktai un vieglai – šāds instruments mazāk liks Jums nogurt, tādēļ Jūs varēsiet ne tikai to ievietot automašīnas bagāžas nodalījumā, bet arī veiksmīgi izmantot pagalmā. Īpaši pircējiem patīk koka sniega lāpstas (ar koka rokturi), bet ne mazāk kvalitatīvi ir izturīgas plastmasas instrumenti.

Sniega novākšanas ierīces

Kad nākas tīrīt lielas sniega platības, var lieti noderēt šādas ierīces – elektriskās, benzīna, dīzeļdegvielas vai akumulatora. Kurš no šiem modeļiem būs visērtākais tieši Jums, ir atkarīgs no Jūsu personīgajām vajadzībām – ja ir vajadzīgs efektīvs līdzeklis pagalmam, pietiks arī ar elektroierīces variantu, taču, ja ir vajadzīgs vairāk kustības brīvības, un vajag novākt lielāku platību, vairāk piemērotas būs citas ierīces. Šīs ierīces arī mēdz būt dažādas, taču, ja Jūs pievērsīsiet savu uzmanību tam, ka sniega novākšanas ierīces akcijas laikā tiek tirgotas lētāk, pat ļoti jaudīgu ierīci Jūs varēsiet iegādāties par ļoti labu cenu. Kad ir grūti izšķirties, kuras sniega novākšanas ierīces ir vislabākās, tad ātri palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko modeli atsauksmes un detalizētāki tehniskie parametri.

Sniega novākšanas veltņi

Šīs lāpstas – sniega novākšanas veltņi – ir vienkāršās lāpstas alternatīva, kas sniedz iespēju ātri un efektīvi novākt no ceļa sniegu. Īpaši klientiem patīk sniega novākšanas veltnis ar ritentiņiem, kā sakarā darbus var veikt daudz ērtāk un ātrāk. Tomēr sniega novākšanas veltņi uz ritentiņiem un citi instrumenti ne vienmēr var būt pietiekami efektīvi, tādēļ būtu vērts parūpēties arī par citiem papildu izstrādājumiem – tad Jums būs vajadzīgi skrāpētāji, ledus likvidēšanas līdzekļi un ceļu sāls.

Jūs interesē rokas ierīces sniega novākšanas sakarā. Varbūt ir vajadzīgs sniega novākšanas veltnis ar ritentiņiem? Tad laipni lūgti iepazīties tuvāk ar interneta veikala 220.lv preču sortimentu, kur sniega novākšanas ierīces tiek tirgotas ar saistošiem nosacījumiem. Mēs bieži veicam izpārdošanas, tādēļ, ja Jūs pamanāt akciju lāpstām, sniega novākšanas ierīcēm – nepalaidiet garām iespēju iegādāties šīs lietas par daudz zemākām cenām.

Preču sortimentā ir sniega lāpsta, Fiskars sniega novākšanas veltnis, Hecht sniega novākšanas ierīces, kā arī citu ražotāju produkti, kas ļauj sagaidīt ziemas priekus pilnā apbruņojumā – to visu Jūs varēsit iegādāties internetā, tādēļ Jums izdosies ieekonomēt ne tikai papildu līdzekļus, bet arī savu dārgo laiku.