Pirkšanas nosacījumi

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA "Pigu Latvia", vienotais reģ.Nr. 43603025092 (turpmāk tekstā - 220.lv) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

 1. Tā kā 220.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

 2. Noformēt pasūtījumu ir iespējams interneta vietnē www.220.lv, mobilajā lietotnē, veikalos: Ģertrūdes iela 94a un Daugavgrīvas iela 114, Rīgā, vai pa telefonu 25220220.

 3. Pārtikas un veterinārā dienesta rēģistrācijas numuri: 061605, 061349. www.reg.pvd.gov.lv/lat/uznemumi/

 4. 220.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

 5. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu vai līzinga kompānijas pakalpojumus, iespējams arī norēķins preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā vai ar norēķinu karti (tikai klientu apkalpošanas centrā Ģertrūdes ielā 94a vai Daugavgrīvas ielā 114, Rīgā ).

 6. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu būt atsūtītas instrukcijas, rēķins-pavadzīme u.c. nepieciešamā dokumentācija.

 7. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no trim preces saņemšanas veidiem: bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta klientu apkalpošanas centrā Ģertrūdes ielā 94A  vai Daugavgrīvas ielā 114, Rīgā, ekonomiskā piegāde – pasūtītā prece tiek saņemta pakomātā pie kāda no Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem, Latvijas Pasta nodaļās vai degvielas uzpildes stacijās Circle K, komforta piegāde – kurjeru firma piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā. Gadījumā, ja tiek pasūtītas vairākas preces ar piegādi, klients var saņemt visas preces kopā vai arī pa daļām.

 8. Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad 220.lv paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.

 9. Preces lietošanas instrukcija pēc preces saņemšanas tiek nosūtīta klientam uz e-pastu. Gadījumā, ja klientam ir nepieciešama preces lietošanas instrukcija izdrukātā veidā, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: palidziba@220.lv vai pa tālruni +371 25220220.

 10. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

 11. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu un sazināties ar mums pa e-pastu: palidziba@220.lv vai pa tālruni: +371 25220220, norādot pasūtījuma numuru un datumu. Jūs varat atgriezt preci, nogādājot to jebkurā no 220.lv veikaliem Rīgā, Daugavgrīvas ielā 114 vai Ģertrūdes ielā 94a (preces līdz 20 kg) vai arī nosūtot preci kopā ar atteikuma veidlapu uz SIA "Pigu Latvia"", Daugavgrīvas iela 114, LV-1055, Rīga (Garantijas centram).

 12. Sūdzību un ārpustiesas strīdu izskatīšanas kārtība.
  Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi palidziba@220.lv vai rakstveidā, nosūtot uz adresi Baltā iela 1b, Rīga, LV-1009. Sūdzība tiks izskatīta 7 darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi. 
  Ja sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un Jūs sūdzības atzīšanai par nepamatotu nepiekritīsiet, Jums ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot preces pārdevējam rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:

  - vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;

  - iesnieguma iesniegšanas datumu;

  - strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.

  12.1 Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:

  - Informācija par strīdu risināšanas procesu: www.ptac.gov.lv/lv/content/stridu-risinasanas-process

  - Informācija par ārpustiesas patērētāju strīdu risinātāju datubāzi:   www.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze

  - Informācija par strīdu izšķiršanu tiešsaistē (SIT): Ja ir radusies problēma ar tiešsaistē nopirktu preci, klients var izmantot SIT platformu, lai iesniegtu sūdzību, ko izskatīs neatkarīga strīdu izšķiršanas struktūra. Links uz SIT platformu: https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=LV

 13. Ja preces lietošanas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces servisa apkalpošana tiks veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām. Preces servisa apkalpošanas laiks ir norādīts tās aprakstā. Veicot pirkumu, kopā ar preci pircējam tiek izsniegta elektroniskā pavadzīme, kurā ir noradīta informācija par konkreto preču servisa apkalpošanu. Pavadzīme tiek sagatavota elektroniski un ir derīga bez paraksta. Pirkuma dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums. Pirkuma dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus - šādā gadījumā servisa dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem.Atgādinām, ka patērētājiem 24 mēnešu laikā no preces piegādes dienas ir likumā noteiktas tiesības pieteikt prasījumu par līguma noteikumiem neatbilstošu preci.

 14. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.

 15. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA Pigu Latvia saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā, līgumus, kuri tiek slēgti ar līzinga kompānijām, saglabā attiecīgās līzinga kompānijas.

 16. Mārketinga aktivitātes:

16.1. 220.lv var brīvi iniciēt dažādas mārketingas aktivitātes, t.sk. lojalitātes programmas.

16.2. Atsevišķos gadījumos 220.lv var piešķirt saviem klientiem bonusu 220.lv naudā par veiktajām darbībām. 220.lv nauda var tikt izmantota, lai norēķinātos par interneta veikalā 220.lv pirktajām precēm. Šajos gadījumos 220.lv nodrošina detalizētu informāciju par 220.lv naudu sadaļā "220.lv nauda" un katram reģistrētam lietotājam individuāli sadaļā "Mans220.lv".

16.3. Saskaņā ar 7.punktu, klientam ir tiesības atteikties no pirkuma. Šajā gadījumā 220.lv atgriež klientam atpakaļ arī par pirkumu iztērēto 220.lv naudu, ja tāda ir bijusi.

16.4. 220.lv ir tiesības bez brīdinājuma mainīt 220.lv naudas piešķiršanas un izmantošanas noteikumus. Noteikumi ir spēkā tiklīdz tie ir pieejami 220.lv mājas lapā sadaļā "220.lv nauda".

16.5. Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā 220.lv, Jums ir iespēja piekrist un bez maksas saņemt informāciju no interneta veikala 220.lv par īpašajiem piedāvājumiem e-pastā un SMS, kā arī iegūt tiesības piedalīties dažādās akcijās, loterijās un projektos, kas tiek veikti pēc uzņēmuma iniciatīvas.

17. Ja Jūs vēlaties atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā, sms:

17.1. 220.lv mājaslapā sadaļā "Mans 220.lv" noņemiet ķeksīti pretī "Jaunumi e-pastā un SMS" - izmaiņas sistēmā notiek 24 stundu laikā.

17.2. e-pasta beigās spiediet uz "Atteikties no 220.lv jaunumu un īpašo piedāvājumu saņemšanas" - izmaiņas sistēmā notiek 24 stundu laikā.

17.3. sūtiet mums ziņu uz palidziba@220.lv - izmaiņas sistēmā notiek 24 stundu laikā.

17.4 Ja esat 220.lv reģistrēts lietotājs, bet kādu iemeslu dēļ vēlaties dzēst savu profilu, lūdzu rakstiet uz palidziba@220.lv

18. Pasūtījumu noformēšanas  minimālās summas:

18.1 Minimālā pasūtījuma summa 5 eur  - pasūtījumiem ar svaru zem 1 kg 

18.2 Minimālā pasūtījuma summa 10 eur - pasūtījumiem ar svaru virs 1 kg

18.3 Minimālā pasūtījuma summa netiek piemērota pasūtījumiem, kuri noformēti uz vietas veikalos Rīgā, Daugavgrīvas 114 un Ģertrūdes ielā 94a.

19. Dāvanu kartes lietošanas noteikumi ir pieejami šeit.

20. Interneta veikals 220.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa nummuru vai e-pastu.

21. Maksimālā pasūtījuma summa , kuru var apmaksāt skaidrā naudā starpniecībā ar kurjeru ir € 1000 .

22. Maksimālā viena pasūtījuma summa ir €2000.

23. Ja izvēlaties apmaksāt pasūtījumu ar bankas maksājumu karti, lūdzam pirms apmaksas iepazīties ar Jūsu bankas kartes dienas maksājumu limitiem.

Lejuplādēt lapas PDF versiju var šeit.

Ieteikumu, sūdzību izskatīšanas kārtību lejuplādēt var šeit.

Jautājumu gadījumā var zvanīt 25220220 vai rakstīt uz e-pastu: palidziba@220.lv

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2019 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.