220.lv dāvanu kartes

(20)
Kā izvēlēties labāko dāvanu karti tuviniekiem svētkos? Tuvojas Ziemassvētki, tādēļ cilvēki jau pamazām sāk tiem gatavoties. Gatavošanās laiks var būt satraucošs, bet tajā pašā laikā arī ļoti patīkams. Tuvojoties vieniem no skaistākajiem gada svētkiem, jādomā gan par rotājumiem, gan maltīti. Tomēr pati svarīgākā lieta, par ko jādomā, ir dāvanas.  Dāvanu Lasīt tālāk
Top 10 idejas lieliskai dzimšanas dienas dāvanai Kad saņemts ielūgums uz dzimšanas dienas svinībām, jau laikus jādomā par īstās dāvanas izvēli. Lai dāvanas meklēšanas process būtu daudz vieglāks, raksta turpinājumā esam sagatavojuši pāris noderīgas idejas  dzimšanas dienas dāvanām jebkurai gaumei. Galda vai viesību spēle Šī būs lieliska izvēle j Lasīt tālāk
Lieliskas dāvanas ģimenei ar bērniem Pat, ja Jums jau ir dažas dāvanu idejas, lai ģimenei dāvanas sagādātu patiesu prieku, izvēle jāizdara rūpīgi. Ja tā ir kopīga dāvana, tad tai jābūt tādai, lai iepriecinātu visus, bet, ja izvēlēsieties individuālas dāvanas katram, Jums jāapdomā katra ģimenes locekļa gaume un intereses. Ja no sirds v Lasīt tālāk

Dāvanu kartes Jūsu vēlmju piepildīšanai

Svētki un svinīgi pasākumi ielaužas mūsu ikdienā diezgan bieži – dzimšanas dienas un vārda dienas, kāzas, kristības, gadadienas, prezentācijas un citi neskaitāmi svinīgi pasākumi. Ikvienam ir nācies saskarties ar situāciju, kad jāatrod dāvana draugiem vai tuviniekiem, bet prātā nenāk neviena ģeniāla ideja. Tomēr arī pat no tādas situācijas var atrast izeju – elektroniskā dāvanu karte ļauj dāvināt izvēles iespēju, kas palīdz izvairīties no tādiem momentiem, kad dāvana neattaisno adresāta cerības.

E-dāvanu kartes – ātra izeja, meklējot labāko ideju pārsteigumam. Jums tikai jāizvēlas, par kādu summu Jūs vēlaties iegādāties kuponu, un uzreiz pēc apmaksas tas tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto elektronisko pastu. To vajadzēs tikai izdrukāt un skaisti iesaiņotu pasniegt adresātam. Tāpēc tādu variantu var droši izvēlēties tādā gadījumā, ja Jūs vēl neesat paspējis izdomāt, kas iepriecinās Jums tuvu cilvēku. Ļoti aktuāla mūsdienās ir iespēja pasniegt dāvanas attālināti, nosūtiet uz jubilāra e-pastu apsveikumu kopā ar pielikumu. Mēs rūpējamies, lai nodrošinātu saviem klientiem izvēles brīvību un maksimālo komforta līmeni. 

Ko var apmaksāt ar dāvanu karti?

Mēs piedāvājam iegādāties kuponu pirkumiem 220.lv interneta veikala pārdevēja precēm. Ar šādu dāvanu Jūs noteikti trāpīsiet tieši desmitniekā! Izvēle mūsu mājaslapā apmierinās jebkuru, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, profesijas un interesēm. Preces sevis lutināšanai un kopšanai, mājai un remontam, elektroniskās ierīces no budžeta variantiem līdz pēdējām inovācijām, preces bērniem, mājdzīvniekiem, sportam, dārzam, grāmatas, apģērbi, - tas viss un daudz kas cits ļaus jebkuram piemeklēt sev tīkamāko variantu! Turklāt iegādāties elektroniskās dāvanu kartes ir maksimāli ērti. Izvēlieties kartes summu - 3, 5, 7, 10, 15, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 150, 200, 300 vai 400 eiro vērtībā.

Dāvanu karte sievietei noderēs, lai iegādātos smaržas, kosmētiku, apģērbu, apavus, aksesuārus vai preces mājai. Vīriešiem vairāk patiks ar sporta piederumi, jaunākā datortehnika, viedtālruņi, auto preces vai arī smaržas. Taču Jums nenāksies iepriekš izlemt – kādā kategorijā meklēt dāvanu. Ja nepieciešama dāvanu karte bērnu veikalā, tad arī šeit 220.lv interneta veikals būs lieliska izvēle, jo pie mums var atrast plašu preču sortimentu mazuļu aprūpei, kā arī rotaļlietas u.c. bērnu preces.

Dāvanu kartes internetā

Elektroniskās dāvanu kartes no interneta veikala 220.lv neuzliek par pienākumu braukt uz stingri noteiktu vietu – jābūt tikai interneta sakariem un iespējai tos jebkurā laikā izmantot. Nav svarīgi, kur Jūs dzīvojat – Rīgā vai jebkurā citā pilsētā, Jūs varēsiet parūpēties par praktiskas un noderīgas dāvanas iegādi draugiem vai tuviniekiem, neizejot no mājas. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 12 mēneši, šajā laika periodā noteikti būs nepieciešams iegādāties kādas svarīgas detaļas ikdienai vai brīvajam laikam.

Svētki un dāvanu meklēšana, - tas, kas nodarbina mūsu prātus itin bieži. Dažkārt liekas, ka idejas ir izsmeltas un izvēlēties piemērotāko ir ārkārtīgi sarežģīti, jo riskējam uzdāvināt ko nevajadzīgu vai neatbilstošu cilvēka gaumei. Dāvanu kartes šajā ziņā ir lieliska izvēle, kas parasti patīk visiem, neatkarīgi no vecuma un dzimuma, un ļauj izlietot to tieši pēc savas sirds patikas! Turklāt dāvinātājs var izvēlēties savam maciņam atbilstošāko kartes vērtību.