Gaļas maļamās mašīnas

(6)
Filtrs
Pircēji novērtēja: 4.8/5
1 757 vērtējumi. Apskatīt visu

Zelmer gaļas mašīnas

Zelmer gaļas mašīnas Jūsu iecienītākajām receptēm

Ikdienā ilgu laiku pavadat virtuvē un eksperimentējat ar jaunajām receptēm? Moderna sadzīves tehnika ne tikai paver mums ļoti daudz jaunu iespēju, bet arī ietaupa laiku un spēkus. Lai pagatavotu sulīgas kotletes būs nepieciešama laba gaļas mašīna. Ja agrāk saimnieces deva priekšroku mehāniskajiem modeļiem, tad mūsdienās vērts iegādāties elektrisko risinājumu, kas visu izdarīs Jūsu vietā. Latvijā plašu popularitāti guva Zelmer gaļas mašīnas, kas tiek ražotas Polijā. Zīmols liek uzsvaru uz ilgmūžību, drošību, komfortu, kvalitāti un pieejamu cenu. Aicinām Jūs tuvāk iepazīties ar 220.lv interneta veikala sortimentu, kur ikviens spēs piemeklēt sadzīves tehniku savai ikdienai.

Gaļas mašīnu funkcionalitāte

Gaļas mašīna Zelmer pārsteidz īpašniekus ar kompaktiem izmēriem, pat mazu virtuvju īpašnieki atradīs vietu šim neaizstājamajam palīgam. Eleganta balta krāsa patiks gan klasiskā, gan modernā stila piekritējiem. Pie mums var nopirkt tehniku ar jaudu no 1300 līdz 1900 W, ar ko pilnībā pietiks, lai ātri samaltu gaļu. Zelmer gaļas mašīna godam kalpos Jums vairākus gadus un kļūs par neaizstājamu palīgu virtuvē!

Pievērsiet uzmanību uzgaļiem, kas nāk komplektā, jo atsevišķajos modeļos ir speciāla ierīce desu pagatavošanai, dārzeņu smalcināšanai, rīvēšanai vai pat sulas spiede. Gaļas maļamā mašīna Zelmer ir ļoti vienkārša ekspluatācijā, kā arī salikšana aizņems tikai dažas sekundes. 

Aizsardzība pret pārkaršanu, reversa funkcija, neslīdošas kājiņas - tas viss garantēs komfortu lietotājam. Reversa funkcija nodrošina to, ka iestrēgušais gaļas gabals virzas atpakaļvirzienā un nav nepieciešamības ņemt nost uzgali. Ražotājs korpusu izgatavo no izturīgas plastmasas, bet asmeņi un diski ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Gadījumā, ja Jums rodas papildu jautājumi par preces īpašībām, droši sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, kas pieejami 24/7. Piedāvājam kopā ar preci nopirkt arī apdrošināšanu un papildu garantiju, kurā ietilpst bezmaksas remonts vai apmaiņa pret jaunu preci.

Zelmer gaļas mašīnas internetā

220.lv interneta veikalā var iegādāties jaudīgas un daudzfunkcionālās elektriskās gaļas mašīnas no Zelmer par lieliskām cenām. Katras ierīces cena ir atkarīga no jaudas un komplektācijas, jo vairāk uzgaļu būs iekļauts komplektā, jo augstāka būs cena. Izpētiet preču bildes un detalizētus aprakstus ar informāciju par ražīgumu, uzgaļiem un papildu funkcijām. Populārākajiem modeļiem ir pieejamas atsauksmes un vērtējumi no mūsu klientiem. Zelmer produkcijai ir tikai augstākie vērtējumi, klienti novērtē teicamu kvalitāti un vienkāršu lietošanu. Ja vēlaties ietaupīt vēl vairāk, sekojiet līdzi mūsu reklāmas kampaņām, kad cenas un piegāde ir vēl izdevīgāki. Saviem klientiem nodrošinām ātru piegādi visā Latvijas teritorijā, Jums tikai pasūtījuma noformēšanas brīdī jāizvēlas ērtākais saņemšanas veids. Zelmer gaļas mašīna atklās Jums daudz jaunu iespēju virtuvē!