Siltumnīcas

(199)

%

Arkveidīga siltumnīca 3x2 (6m2) LABĀKĀ CENA
€ 89,00 € 5,60 / mēn.
1d. 14h.
Uz grozu
5/5
SAŅEM RĪT

Arkveidīga siltumnīca 3x2 (6m2)

Siltumnīcas materiāls: PVC

%

Siltumnīca / destu "Progarden"130x50x45cm LABĀKĀ CENA
€ 25,99 € 1,64 / mēn.
1d. 14h.
Uz grozu
4.7/5
SAŅEM RĪT

Siltumnīca / destu "Progarden"130x50x45cm

Siltumnīcas materiāls: Polipropilēns

%

Ventilācijas fiksators THERMOVENT LABĀKĀ CENA
€ 19,99 € 1,25 / mēn.
1d. 14h.
Uz grozu
4.5/5
SAŅEM RĪT

Ventilācijas fiksators THERMOVENT

Siltumnīcas materiāls: Cits

%

Arkveida siltumnīca 2,5 x 4 (10m2) LABĀKĀ CENA
€ 99,99 € 6,29 / mēn.
1d. 14h.
Uz grozu
4.7/5
SAŅEM RĪT

Arkveida siltumnīca 2,5 x 4 (10m2)

Siltumnīcas materiāls: PVC

%

Siltumnīca, 50x45x80 cm LABĀKĀ CENA
€ 16,00 € 1,00 / mēn.
1d. 14h.
Uz grozu
SAŅEM RĪT

Siltumnīca, 50x45x80 cm

Siltumnīcas materiāls: PVC

%

Siltumnīca 69x49x125 cm LABĀKĀ CENA
€ 28,49 € 1,80 / mēn.
1d. 14h.
Uz grozu
SAŅEM RĪT

Siltumnīca 69x49x125 cm

Siltumnīcas materiāls: PVC

%

Siltumnīca/ dēstu 180x142x93/30cm LABĀKĀ CENA
€ 45,00 € 2,83 / mēn.
1d. 14h.
Uz grozu
5/5
SAŅEM RĪT

Siltumnīca/ dēstu 180x142x93/30cm

Siltumnīcas materiāls: Polipropilēns
Cauruļu arkas veida siltumnīca KLASIKA TUBE 6 m2 (3x2 m)
Prece izpārdota

Cauruļu arkas veida siltumnīca KLASIKA TUBE 6 m2 (3x2...

Siltumnīcas materiāls: Polikarbonāts
%

Siltumnīca / destu 105x50x45cm LABĀKĀ CENA
€ 29,99 € 1,89 / mēn.
1d. 14h.
Uz grozu
SAŅEM RĪT

Siltumnīca / destu 105x50x45cm

Siltumnīcas materiāls: Polipropilēns
%

Siltumnīca 130x60x50 cm LABĀKĀ CENA
€ 19,99 € 1,25 / mēn.
1d. 14h.
Uz grozu
SAŅEM RĪT

Siltumnīca 130x60x50 cm

Siltumnīcas materiāls: PVC
Kādi faktori jāņem vērā, lai siltumnīca kalpotu ilgi? Iespējams, ka arvien vairāk cilvēku aizdomājas par to, ka vēlētos pašu spēkiem izaudzēt dažādus zaļumus vai dārzeņus. Tas viss ir iespējams, atliek vien iegādāties visu nepieciešamo, lai varētu sākt rīkoties. Jums būs vajadzīgas gan sēklas, gan dažādi dārza piederumi, ar kuriem apstrādāt zemi un paš Lasīt tālāk
Kā uzstādīt siltumnīcu uz balkona? Daudzi sapņo pašu audzētiem dārzeņiem, augļiem vai garšīgiem garšaugiem, taču parasti tiek pieņemts uzskatīt, ka no šīs privilēģijas var gūt labumu tikai tie, kuru pagalmā ir vismaz neliels zemes pleķītis. Tomēr, ja jums ir balkons, tas nozīmē, ka jums ir arī iespēja praktizēties dārzkopībā! Siltumn Lasīt tālāk
Kā sagatavot siltumnīcu darbam? Ikviens vēlas maksimāli palielināt siltumnīcas ražu, bet ar to vien nepietiek. Tuvojoties jaunajai sezonai, ir laiks sākt gatavoties panākumiem. Šoreiz runāsim par to, kā sagatavot siltumnīcu sezonas sākumam un kādi uzdevumi jāņem vērā, tuvojoties tās beigām. Siltumnīcas dezinfekcija Ir ļoti svarī Lasīt tālāk
Kā uzstādīt siltumnīcu? Nolēmāt, ka ir pienācis laiks uzsākt nodarboties ar dārzkopību un pašiem izaudzēt savus garšīgus dārzeņus, augļus un garšvielas, tad Jums noteikti būs jāapsver vairāki aspekti, lai pareizi izvēlēties un uzstādīt siltumnīcu. Ir svarīgi zināt ne tikai to, kā, bet arī kur un kad ir vislabāk uzstādīt si Lasīt tālāk

Kā izvēlēties siltumnīcu?

Vai arī Tev šķiet, ka ir teju neiespējami salīdzināt veikalā pirktus salātus, tomātus un gurķus ar pašu audzētiem? Vai arī Tu izbaudi sajūtu, kad vari gatavot maltīti ar paša audzētiem un novāktiem dārzeņiem, augļiem un ogām? Tad Tev noteikti ir nepieciešama kvalitatīva un ietilpīga siltumnīca.

Par laimi, mūsdienās vairs nav jāuztraucas par to, cik daudz laika un resursu jāiegulda, lai uzbūvētu siltumnīcu, jo tos pie mums, interneta veikalā 220.lv vari iegādāties jau gatavā veidā. Ielūkojies šī ceļveža turpinājumā, lai saprastu, kādu siltumnīcu izvēlēties.

Siltumnīcu veidi

Mūsdienās pircējiem ir iespēja izvēlēties no ļoti plaša un daudzveidīga siltumnīcu klāsta tieši sev piemērotāko. Sortiments ir veidots pielāgojoties atšķirīgām vēlmēm un vajadzībām. Siltumnīcu veidi var atšķirties pēc dažādiem principiem. Piemēram, pēc formas tās var iedalīt: arkveida, teltsveida, vienslīpes, kā arī torņveida, turklāt papildus klasiskajiem dizainiem ir iespējams iegādāties arī lecektis, kas kalpos kā neliela, taču efektīva zona, kur audzēt gurķus, salātus, garšaugus un daudz ko citu.

Savukārt pēc sezonas tipa siltumnīcas iedala vasaras un ziemas modeļos. Tāpat iespējams izšķirt vairākus veidus pēc to pārklājuma materiāla, piemēram, plēve, stikls, polikarbonāts, polipropilēns, PVC un citiem.

Un visbeidzot - siltumnīcas izšķir pēc tā, no kāda materiāla izgatavots to karkass, piemēram, metāla, plastmasas, koka, alumīnija vai pat dzelzsbetona. Lai izvēlētos pareizo veidu no katras iepriekš minētās kategorijas, Tev ir jāpārzina savas vajadzības un iespējas.

Pārsegums

Ir vairāki siltumnīcu pārklājuma materiāli, no kuriem izvēlēties, un katram no šiem veidiem ir savas priekšrocības, par kurām vērts zināt. Populārākie pārseguma materiāli ir:

 • Plēve – šis ir tradicionāls un plaši pazīstams pārklājums, kas izceļas ar salīdzinoši zemu cenu. Ņemot vērā plēves hermētiskās īpašības, šādās siltumnīcās ir augstāks mitruma līmenis, kas ir svarīgs stādu attīstībai. Vēl noteikti arī jāņem vērā plēves izturība. Mūsdienās iespējams iegādāties dažādu biezumu un blīvumu plēves. Tām ir arī vairāki veidi, piemēram, nestabilizētās un stabilizētās. Lai siltumnīcas plēve pietiekami ilgi kalpotu, īpaša uzmanība jāpievērš tās konstrukcijas procesam. Vairumā gadījumu plēves siltumnīcas izvēlas gadījumos, kad stādi tiek audzēti no pavasara līdz rudens sezonai.
 • Polikarbonāts – šim materiālam piemīt augsta izturība pret triecieniem, kā arī tas nodrošina labu siltumizolāciju. Atšķirībā no plēves polikarbonāts spēj labāk pasargāt augus no apdegšanas. Šī materiāla uzbūve ir līdzīga pakešu logiem, tādēļ tas nodrošina minimālas temperatūras svārstības un siltuma zudumus. Izvēloties šādu siltumnīcu, Tu vari to pielāgot lietošanai visās sezonās, iebūvējot apkures sistēmu. Lai arī šis materiāls ir dārgāks par citiem, pareizi ieklājot, tas pildīs savu funkciju vairākus gadus.
 • Stikls – šis ir materiāls, kas ļoti labi laiž cauri gaismu un spēj ilgāk saglabāt savu izskatu. Jāņem vērā, ka stiklam piemīt siltuma vadīšanas spējas, un siltumnīca ātri uzsils, taču arī ātri atdzisīs. Turklāt jāuzmanās no tā, lai augi spēcīgā saulē neapdegtu, kā arī, lai stikls netiktu pakļauts triecieniem, jo to var viegli saplēst. Stikla siltumnīcas bieži vien tiek izmantotas visa gada garumā, ja tajās iebūvē apsildīšanas sistēmu, taču jāraugās, lai siltumnīca būtu nosiltināta, kas palīdzēs izvairīties no siltuma zudumiem.

Izmērs

Viens no svarīgiem aspektiem siltumnīcas izvēlē noteikti ir tās izmērs, ko izvēlas, ņemot vērā pieejamo platību un augus, kādi tiks stādīti. Piemēram, ja plāno sākt audzēt papriku, gurķus un tomātus, Tev jāizvēlas siltumnīca ar vismaz 2 līdz 2,5 metru augstumu.

Savukārt tiem, kas vēlas audzēt, piemēram, vīnogas, augstumam vajadzēs būt vismaz 4 metriem. Ģimenes vajadzībām (garšaugu, dārzeņu, ogu audzēšanai) pietiks ar siltumnīcu aptuveni 4 – 5 metru platumā.

Savukārt, ja vēlies audzēt stādus pārdošanai vai arī lielāka cilvēku skaita apgādāšanai, vajadzēs siltumnīcu, kuras platums ir vismaz 6 metri. Piemēram, četru cilvēku ģimenei pietiks ar 20 kvadrātmetru modeli, kurā pietiek vietas aptuveni 45 stādiem.

Izvēloties nelielu siltumnīcu, jāņem vērā, ka tā būs jāvedina biežāk savukārt, jo lielāks būs augstums, jo mazāk tiks aizēnota tās grīda.

Formas izvēle

Šis ir vēl viens svarīgs faktors, kas noteikti jāņem vērā, izvēloties siltumnīcu. Populārākie modeļi, no kuriem var izvēlēties, ir arkveida un teltsveida siltumnīcas. Arkveida siltumnīcas ir vienkāršas, līdz ar to arī montēšanas process ir salīdzinoši viegls un ātrs. Tās vislabāk der gadījumos, ja plānots stādīt zemus augus, piemēram, garšaugus, papriku vai mazos tomātus. Arkveida siltumnīcas ir laba izvēle, skatoties no kopšanas aspekta, jo ziemas laikā sakrājušais sniegs no tām noslīdēs vienkāršāk.

Savukārt teltsveida siltumnīcas ar spico jumtu ir grūtāk samontēt, bet tās būs piemērotas augstākiem augiem, piemēram, siltumnīcas gurķiem un lielajiem tomātiem vai vīnogām. Mēdz gadīties, ka ziemas laikā sniegs no jumta tik viegli nenoslīd, tādēļ ir jāizmanto palīglīdzekļi, lai sniegu novāktu. Tiesa, atkarībā no laika apstākļiem un nokrišņu daudzuma, to var nākties darīt arī arkveida siltumnīcām.

Padomi siltumnīcas uzstādīšanai

Lai siltumnīca kvalitatīvi pildītu savas funkcijas, ir jāraugās, lai tā tiktu pareizi uzstādīta. Ja arī Tu plāno iegādāties un uzstādīt siltumnīcu, iesakām ņemt vērā dažus ekspertu padomus:

 • Ja vēlies, lai augi tiktu nodrošināti ar pietiekami lielu gaismas daudzumu, taču tie saulē neapdegtu vai neapēnotu viens otru, siltumnīcu ieteicams uzstādīt, lai tā atrastos ziemeļi-dienvidu virzienā;
 • Izvairies uzstādīt to zem kokiem, jo vasaras laikā tie metīs ēnu, neļaujot augiem saņemt pietiekami daudz saules gaismas, kā arī citās sezonās uz siltumnīcas jumta kritīs dažādi gruži, lapas un zari;
 • Parūpējies par to, lai uzstādīšanas vietas tuvumā atrastos ūdens avots, kas atvieglos laistīšanu;
 • Būvējot siltumnīcu ar pamatiem, ir jāpārliecinās, ka zeme nav pārāk mitra un konstrukcija ar laiku nesāks grimt;
 • Vienkāršākais temperatūras kontrolei siltumnīcā ir ieteicams tajā uzstādīt termometru;
 • Atceries, ka 220.lv vari iegādāties arī citus siltumnīcu piederumus, piemēram, celiņu atdalītājus, plauktus, laistīšanas sistēmas un daudz ko citu.

Kādēļ pasūtīt no 220.lv?

Interneta veikals 220.lv ir Latvijā iecienīta un populāra iepirkšanās vietne, ko pierāda arī pēdējos gados saņemtie apbalvojumi un atzinības. Mēs rūpējamies par to, lai mūsu klienti būtu apmierināti, kā arī mēs nemitīgi attīstītos. Ja Tu vēl šaubies par to, vai izmēģināt iepirkšanos pie mums, ņem vērā, ka:

 • Tas ir ērti. Neatkarīgi no tā, kur Tu atrodies, pie mums vari iepirkties jebkurā diennakts laikā. Turklāt to vari darīt arī, izmantojot viedtālruņa aplikāciju. Izvēlies preci, veic apmaksu un saņem pasūtījumu ar izvēlēto piegādes veidu!
 • Tas ir izdevīgi. Pie mums pieejamas labākās cenas daudzām precēm, tai skaitā, siltumnīcām. Turklāt, pierakstoties jaunumu saņemšanai, Tu regulāri pirmais uzzināsi par mūsu lieliskajām akcijām un atlaidēm!
 • Tas ir droši. Mēs rūpējamies par to, lai Tavi dati tiktu aizsargāti, izmantojot kvalitatīvas drošības sistēmas.

Kādas siltumnīcas ir vispopulārākās 2020. gadā?

Visaugstāk novērtētās siltumnīcas

Kā izvēlēties siltumnīcu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.