Zivju tīkli

(74)

Izturīgi zivju tīkli loma uzglabāšanai, satveršanai, ķeršanai – Akara, XQ Max, NGT, Saenger u. c. ražotāju modeļi plašā izvēlē pieejami e-veikalā 220.lv. Atpūta un brīvā laika pavadīšana pie ūdens ar makšķeri rokās ir hobijs, kas ieguvis ļoti plašu popularitāti. Ja arī Jūs interesē zveja un vēlaties ne tikai labi pavadīt laiku, bet arī gūt vērtīgus lomus, tad papildiniet savu inventāru ar noderīgiem zvejas tīkliņiem un slazdiem, ar kuru palīdzību varēsiet noķert zivis un vēžveidīgos, arī ilgāk uzglabāt lomu svaigu, turot to tīklā zem ūdens. Bet dukurs ir noderīgs zvejas rīks, kuru var izmantot, lai tajā ķertu zivis, brienot pa ūdeni. Interneta veikalā 220.lv pieejami dažāda veida, izmēra un konstrukciju tīkli ar plašu pielietojumu – apskatiet un izvērtējiet to īpašības, lai izvēlētos tieši Jūsu zvejas paradumiem atbilstošāko aprīkojumu. Pārdomāta konstrukcija, izturīgas detaļas, aromātus neuzsūcošs tīkls ir būtiskas īpašības kvalitatīvajam inventāram, kuru atradīsiet mūsu sporta, tūrisma un atpūtas preču nodaļā.

Filtrēt
-33%
  999 1499
Uz grozu
5/5

Vēžu tīkls, d90cm

840 / mēn.   13600
Uz grozu
ĀTRĀ PIEGĀDE

Tīkls zivīm Volzhanka Pro Sport Karp

-24%
  3699 4899
Uz grozu
ĀTRĀ PIEGĀDE

Zivju uztveramais tīkliņš 36" 92x80cm

  839
Uz grozu
ĀTRĀ PIEGĀDE

Zivju murds SWD, 40 cm

  612
Uz grozu
ĀTRĀ PIEGĀDE

Zivju murds SWD 5, 30 cm

707 / mēn.   11450
Uz grozu
ĀTRĀ PIEGĀDE

Tīkls makšķerēšanai Genlog Feeder Team, 350 cm

  1048
Uz grozu
ĀTRĀ PIEGĀDE

Zivju murds SWD 5414510

  331
Uz grozu
ĀTRĀ PIEGĀDE

Zivju murds SWD 6, 30 cm

745 / mēn.   7232
Uz grozu
ĀTRĀ PIEGĀDE

Turēšanas tīkls Aero Pro, 50x40 cm

Kvalitatīvi zivju tīkli makšķerniekiem

Dažādu izmēru un konstrukciju zivju tīkli ir ļoti noderīgs palīginventārs ikvienam makšķerniekam neatkarīgi no tā, ar kādām metodēm un kāds loms tiek ķerts. Makšķerēšanas tīkls noder gan zivju uzglabāšanai, gan uztveršanai, kā arī citu ūdens iemītnieku, piemēram, vēžveidīgo, ievilināšanai. Piemeklējot atbilstošāko modeli un izmēru, varat izmantot to dažādās ūdenstilpēs, lai atvieglotu makšķerēšanas procesu, saglabātu lomu svaigu, kā arī ērtāk satvertu jau pie āķa noķertās zivis. Būtiski, ka visi šie piederumi atbilst vides prasībām un nerada nevēlamu kaitējumu ūdenstilpju ekosistēmām. Lai saprastu, kurš zivju tīkls noderēs tieši Jums, izvērtējiet vidi, kurā makšķerēsiet, arī metodi, kuru izmantosiet, plānoto loma apjomu un citus faktorus. Interneta veikalā 220.lv pieejams gan zivju uzglabājamais tīkliņš, gan zivju uztveramais tīkliņš, kā arī citi tīklu veidi, kuri labi pazīstami ikvienam zvejas entuziastam. Papildinot savu zvejas aprīkojumu ar šādiem noderīgiem piederumiem, Jūs varēsiet labāk izbaudīt makšķerēšanu un padarīt pašu zvejas procesu ērtāku. Piedāvājumā arī slazdu veida zivju tīkliņš, saliekams dukurs, ar ko zvejo, brienot pa ūdeni, un citi modeļi. Apskatiet plašo zveja piederumu klāstu mūsu e-veikalā, jo šeit pieejami ne tikai tīkli, bet arī viss cits, kas nepieciešams patīkamai un veiksmīgai makšķerēšanai Jūsu iemīļotajās vietās.

Makšķerēšanas tīklu klāsts 220.lv e-veikalā

Atpūta pie un uz ūdens, kā arī dažādi ar to saistīti hobiji sniedz mums tiks nepieciešamo relaksāciju un uzlabo labsajūtu. Makšķerēšana ir viena no populārākajām izvēlēm, kas interesē gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tā ir lieliska nodarbe, kuru veikt kopā ar ģimeni, kā arī nodot savas prasmes no paaudzes paaudzē, stiprinot savstarpējo saikni. Gatavošanās makšķerēšanai un pats tās process ir kā nozīmīgs rituāls, kurā svarīga loma ir konkrētiem piederumiem, arī zvejas tīkliem. Interneta veikalā pieejami uzticami modeļi no Akara, XQ Max, NGT, Saenger un citiem zīmoliem, kurus augsti novērtē jomas profesionāļi. Produkti izceļas ar izturīgām konstrukcijām un pārdomātu dizainu, kas atvieglo to transportēšanu, piemēram, saliekami, ar noņemamu rokturi utt. Sortimentā pieejami dažādu veidu tīkli plašā izvēlē:

  • tīkla slazds;
  • zivju uzglabāšanas tīkliņš;
  • režģis;
  • uztveramais tīkliņš;
  • dukurs u. c.

Zvejas tīkli internetā

Neatkarīgi no tā, vai tikai sākat iepazīt makšķerēšanas pasauli vai arī jau esat pieredzējis šajā jomā, visu nepieciešamo aprīkojumu, kas apmierinās gan amatieru, gan profesionāļu vajadzības, plašā izvēle varat apskatīt un iegādāties interneta veikalā 220.lv. Jums nav jātērē savs laiks, lai dotos uz specializētiem veikaliem, kas nereti atrodas pat citā pilsētā. Tā vietā ērti iepērcieties tiešsaistē, bet mēs parūpēsimies par preču piegādi līdz mājas durvīm vai uz tuvāko pakomātu. Piedāvājumā arī kvalitatīvas makšķeres, āķi u. c. zvejai nepieciešamais inventārs.