Pārtikas atkritumu smalcinātāji

(19)
Filtrēt
Pircēji novērtēja: 4.8/5
1 777 vērtējumi. Apskatīt visu

Pārtikas atkritumu smalcinātājs Jūsu virtuvei

Jaudīgs un kluss pārtikas atkritumu smalcinātājs Jūsu virtuvi padarīs daudz tīrāku, higiēniskāku un vieglāk uzkopjamu. Jums vairs nevajadzēs cīnīties ar nebeidzamajiem un nepatīkamajiem pārtikas atkritumiem izlietnē. Kā arī varēsiet ērti atbrīvot atkritumu urnu no mitrajām dārzeņu, gaļas un citu produktu atliekām, kuras arī izplata nepatīkamu aromātu. Tā vietā visu, kas nav apēsts un ir palicis pāri pēc gatavošanas, bez grūtībām sasmalcinās un novadīs kanalizācijā virtuves izlietnes atkritumu smalcinātājs. Jūsu virtuve vienmēr būs tīra un atkritumu urna sausa. Interneta veikalā 220.lv pieejami smalcinātāji plašā izvēlē, lai Jūs varētu izvēlēties piemērotāko modeli savām vajadzībām un virtuves specifikai. Dažādi jaudas, smalcināšanas režīmu, ātrumu, kameras tilpuma un citi parametri garantēs, ka ātri piemeklēsies preci, kas atbilst Jūsu prasībām. Inovatīvs dizains un tehnoloģijas garantē, ka atkritumu smalcinātājs ir aizsargāts pret pārkaršanu, pārslodzi un nevar radīt traumas, jo asmeņi novietoti tā, lai neveidotos saskare. Izvēlēto ierīci Jūs viegli un ātri varat pievienot savai virtuves izlietnei un kanalizācijas izejai. Tajā bez piepūles varēsiet sasmalcināt dažāda izmēra un cietības pārtikas atkritumus, lai tie neaizsprostotu caurules un jau pārstrādātā formā tiktu novadīti kanalizācijā. Apskatiet mūsu e-veikala sortimentā pieejamos modeļus un iepazīstieties ar to tehniskajām specifikācijām, lai izvēlētos savu jauno smalcinātāju ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību!

Pārtikas atkritumu smalcinātāji e-veikalā 220.lv

Lai nodrošinātu lielu preču daudzveidību un izvēles iespējas saviem klientiem dažādās cenu grupās, esam iekļāvuši sortimentā smalcinātāju modeļus no InSinkErator, Elleci, ISE, Bort, Matt un citiem ražotājiem, kuri piedāvā ilgmūžīgas preces no izturīgiem materiāliem. Ikviens no mūsu veikalā esošajiem smalcinātājiem Jums uzticami un klusi kalpos daudzus gadus, būtiski uzlabojot Jūsu dzīves kvalitāti un atvieglojot mājas soli virtuvē. Lai izvēlētos atbilstošāko modeli, vēlams pirms iegādes iepazīties ar katra modeļa tehnisko specifikāciju, kur norādīta smalcinātāja:

  • darba jauda;
  • smalcināšanas režīmu skaits;
  • kameras tilpums;
  • apgriezienu skaits minūtē;
  • skaņas līmenis;
  • korpusa izmērs;
  • komplektācijā iekļautie piederumi u. c.

Pārtikas atkritumu smalcinātājs internetā

Visu savas virtuves aprīkošanai nepieciešamo Jūs ērti un ātri varat iegādāties mūsu interneta veikalā 220.lv. Esam parūpējušies gan par plašu sadzīves tehnikas un virtuves piederumu klāstu, gan mēbelēm un interjera elementiem, lai Jūs varētu izveidot savu ideālo virtuvi, kurā ir patīkami uzturēties, kas ir funkcionāla, ērti pārvaldāma un viegli uzkopjama. Ja plānojat aprīkot virtuvi ar pārtikas atkritumu smalcinātāju, tad rekomendējam apskatīt arī sortimentā pieejamās virtuves izlietnes, lai piemeklētu tehniski un dizainiski saderīgu komplektu, kas perfekti iekļausies Jūsu virtuves sistēmā. Pasūtiet preces e-veikalā 220.lv sev ērtā laikā, bet mēs parūpēsimies par to ātru piegādi jebkurā vietā Latvijā.