Transmisijas daļas

(1)
Filtrs
Pircēji novērtēja: 4.8/5
1 751 vērtējums. Apskatīt visu

Auto transmisija un tās daļas, kas piemērotas lielākajai daļai spēkratu modeļu

Ikviens autovadītājs zina, ka spēkrata transmisijas sistēma ir pietiekoši sarežģīts detaļu kopums, kuram, tāpat kā visām citām transportlīdzekļa sistēmām, nepieciešama regulāra apkope. Pilnīga, kā arī daļēja konkrētās sistēmas nomaiņa mūsdienās nav retums; tā visbiežāk sastāv no vairākiem posmiem (atkarībā no bojājuma pakāpes), kas nereti sadārdzina nepieciešamā remonta izmaksas. Tieši tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi izvēlēties kvalitatīvas un izturīgas transmisijas detaļas, lai nodrošinātu sekmīgu sistēmas darbību ilgtermiņā un izvairītos no papildu tēriņiem.

220.lv sortimentā pieejamas plaši atpazīstamā vācu ražotāja Borgwagner auto transmisijas daļas, kas paredzētas tā dēvētajām Haldex sistēmām to skaitā:

  • Haldex sistēmu pārvaldes eļļas/smērvielas;
  • Pirmās un ceturtās paaudzes Haldex sistēmu filtri, filtru un eļļas komplekti;
  • Haldex sūkņu un filtru komplekti (pirmās un otrās paaudzes sistēmām);
  • Soleonīda vārsti ceturtās paaudzes Haldex sistēmām.

Transmisijas nomaiņa – Kādas pazīmes liecina par tās nepieciešamību?

Par jaudas pārvaldes sistēmas un tās detaļu nomaiņas nepieciešamību parasti liecina vairāki faktori, par kuru esamību būtu jāzin ikvienam šoferītim. Kā dažus no biežākajiem transmisijas sistēmas kļūmju signalizētājiem var minēt sekojošos faktorus:

  • ‘’Check engine’’ indikatora iedegšanās – konkrētās indikatorlampiņas mirgošana var liecināt ne tikai par problēmām ar spēkrata dzinēju, bet arīdzan kļūmēm, kas saistītas ar auto transmisiju gadījumos, kad tā pārkarst;
  • Deguma smaka spēkrata salonā – deguma smakas parādīšanās transportlīdzeklī var liecināt par transmisijas eļļas pārkāršanu, kas var rezultēties ar jaudas pārvaldes sistēmas detaļu pakļaušanu lielākai slodzei.

Ņemiet vērā, ka augstāk minētās situācijas ir itin vienkārši novēršamas, vēršoties pēc palīdzības kādā no autoservisiem, kā arī iegādājoties kvalitatīvas un izturīgas auto transmisijas rezerves daļas pie mums, interneta veikalā 220.lv – viss nepieciešamais Jūsu automobiļa labsajūtai!

Labas cenas, augsta kvalitāte un pierādīta ilgtspējība – Auto transmisija 220.lv

Plānojot daļēju vai pilnu auto jaudas pārvaldes sistēmas nomaiņu, ir svarīgi aizdomāties par šim procesam paredzēto detaļu kvalitātes un ilgtspējības līmeni. 220.lv sortimentā aplūkojamās vācu ražotāja Borgwagner transmisijas daļas ir augstas kvalitātes produkti, kas gadu gaitā atzīti par vienu no labākajām un ilgtspējīgākajām izvēlēm tādām automašīnām kā Audi, Volkswagen, Seat, Škoda, Ford un citām; turklāt auto transmisija un tās daļas šobrīd pieejamas par īpaši izdevīgām un autovadītāju maciņiem iepriecinošām cenām!

Iegādājieties auto transmisijas daļas interneta veikalā 220.lv un izvēlieties kādu no sekojošajiem preču saņemšanas veidiem – bezmaksas saņemšana pasūtījumu izsniegšanas punktos Rīgā (Maskavas iela 257, Daugavgrīvas iela 114) vai Daugavpilī (Cietokšņa iela 60), preču piegāde ar kurjera starpniecību, pasūtījuma izņemšana Latvijas Pasta nodaļā vai iegādāto preču saņemšana ar pakomāta starpniecību (Omniva, DPD, Latvijas Pasts).