Ugunsdzēšamie aparāti

(8)
Filtrs
Ugunsdzēšamais aparāts GP-1z-BCs 3€ ATLAIDE NO 59€
€ 7,00
3h. 15min.
Uz grozu
4.9/5
SAŅEM RĪT

Ugunsdzēšamais aparāts GP-1z-BCs

Pulvera ugunsdzēšamais aparāts (1kg).
Ugunsdzēšamais aparāts 3€ ATLAIDE NO 59€
€ 16,99 € 1,28 / mēn.
3h. 15min.
Uz grozu
5/5
SAŅEM RĪT

Ugunsdzēšamais aparāts

Ugunsdzēšamais aparāts
Ugunsdzēšamais aparāts GP-6x-ABC 3€ ATLAIDE NO 59€
€ 25,49 € 1,92 / mēn.
3h. 15min.
Uz grozu
SAŅEM RĪT

Ugunsdzēšamais aparāts GP-6x-ABC

6 kg pastāvīga spiediena ABC pulvera ugunsdzēsības aparāts ar manometru.
Ugunsdzēšamais aparāts GP-2x-ABC 3€ ATLAIDE NO 59€
€ 16,49 € 1,24 / mēn.
3h. 15min.
Uz grozu
5/5
SAŅEM RĪT

Ugunsdzēšamais aparāts GP-2x-ABC

Ugunsdzēšamais aparāts GP-2x-ABC
Ugunsdzēsības aparātu 1 kg pulvera ar manometru 3€ ATLAIDE NO 59€
€ 11,99 € 0,90 / mēn.
3h. 15min.
Uz grozu
SAŅEM RĪT

Ugunsdzēsības aparātu 1 kg pulvera ar manometru

Ugunsdzēsības aparātu 1 kg pulvera ar manometru
Ugunsdzēšamais aparāts GP-4x-ABC 3€ ATLAIDE NO 59€
€ 21,00 € 1,58 / mēn.
3h. 15min.
Uz grozu

Ugunsdzēšamais aparāts GP-4x-ABC

Ugunsdzēšamais aparāts GP-4x-ABC
Nedegošais audums 1.2x1.0 A2 3€ ATLAIDE NO 59€
€ 9,99
3h. 15min.
Uz grozu

Nedegošais audums 1.2x1.0 A2

Pārklājošais ugunsdzēšamais līdzeklis var būt labs līdzeklis, lai nodzēstu aizdegušos eļļu, bet arī sadzīves tehniku vai pat aizde...
Ugunsdzēšamais aparāts ar manometru 3€ ATLAIDE NO 59€
€ 24,99 € 1,88 / mēn.
3h. 15min.
Uz grozu

Ugunsdzēšamais aparāts ar manometru

Ugunsdzēšamais aparāts ar manometru

Ugunsdzēšamie aparāti internetā

Mēs nekad nevaram iepriekš paredzēt, kad mums uzklups nelaime, tāpēc vienmēr jābūt uz visu gataviem. Neraugoties uz to, ka ugunsdzēšamos aparātus parasti iegādājas tehniskajai apskatei tikai pirms pašas pārbaudes – ļoti svarīgi ir saprast, ka ugunsdzēšamais aparāts transportlīdzeklim nepieciešams ne tikai sakarā ar obligātajām prasībām, bet arī mūsu drošībai.

Ugunsdzēšamo aparātu cenas ļauj ikvienam parūpēties par šī izstrādājuma iegādi, bet to dažādos veidus un tipus var pielāgot dažādām vajadzībām. Visbiežāk tiek izmantoti ugunsdzēšamie aparāti automobiļiem, kravas automobiļiem un citiem transportlīdzekļiem, taču ne mazāk noderīgi ir sadzīves ugunsdzēšamie aparāti dzīvokļiem un citām telpām – arī tā izpaužas rūpes par savu drošību un apkārtējo drošību. Tādos gadījumos ieteicams pievērst uzmanību ugunsdzēšamajiem aparātiem, kas ir piemēroti elektroierīču dzēšanai, kuri var palīdzēt atrast izeju pat vissarežģītākajās situācijās.

Šie produkti atšķiras arī pēc svara un to lietošanas iespējām. Tāpēc atkarībā no jūsu vajadzībām – jūs varēsiet izvēlēties sev piemērotāko ugunsdzēšamo aparātu. Tiem, kas meklē universālus risinājumus, patiks pulverveida ugunsdzēšamie aparāti, bet nelielu ugunsgrēku dzēšanai noderēs arī īpaši neuzliesmojoši audumi. Taču tas vēl nav viss, ko pašreiz var atrast tirdzniecībā.

Jūs esat nolēmis parūpēties par savu drošību un konstatējis, ka jums vajadzīgs ugunsdzēšamais aparāts dzīvoklim? Bet varbūt jūs meklējat, kur pārdod labus ugunsdzēšamos aparātus vieglajām automašīnām vai citiem transportlīdzekļiem? Ienāciet internetveikalā 220.lv, kur ugunsdzēšamos aparātus telpām un citām vajadzībām var iegādāties ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem. Šeit ugunsdzēšamo aparātu cenas atbilst to kvalitātei, bet aktuālie piedāvājumi dod iespēju iegādāties šo atribūtu, kas nodrošina drošību, par vēl zemāku cenu.

Neviens neuzdrošināsies apstrīdēt faktu, ka ugunsdzēšamais aparāts vieglajā automašīnā ir patiešām nepieciešams, taču mēs ne vienmēr izlemjam iegādāties šo preci. Ērti tas, ka tagad to var iegādāties, neizejot no mājām, jo ugunsdzēšamo aparātu var pasūtīt internetā pāris minūtēs. Izvēlieties – kādi ugunsdzēšamie aparāti automobiļiem vai citā nolūkā jums nepieciešami – un drīz vien tie tiks piegādāti uz jūsu norādīto adresi. Pateicoties tam, jums izdosies ietaupīt arī vairāk laika, kas mūsdienās ir ļoti vērtīgs. Neaizmirstiet, ka augstu jāvērtē ne tikai tas, bet arī sava paša drošība. Un pat tāds neliels izstrādājums – kā ugunsdzēšamais aparāts – var tajā palīdzēt.

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2018 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.