GROHE ir vadošais santehnikas preču piegādātājs Pasaulē un globāls zīmols, kas veltīts inovatīvu ūdens produktu ieviešanai.

Tā kā inženiertehniskie, inovatīvie un dizaina risinājumi ir stingri nostiprināti Vācijā, GROHE produktiem ir kvalitātes zīme “Ražots Vācijā”, stiprinot klientu uzticēšanos zīmolam. Produkti ir izstrādāti, lai nodrošinātu ekonomisku ūdens un enerģijas izmantošanu, nezaudējot komfortu.

Inovācijas

GROHE Red - vēsiem ziemas vakariem

Padomājiet, cik reizes dienā jums nepieciešams verdošs ūdens - un cik daudz laika jūs pavadāt, gaidot, kamēr uzvārīsies tējkanna. GROHE Red - skaista un uzticama sistēma, kas droši un uzreiz piegādā verdoši karstu ūdeni tieši no krāna. Zem eleganta GROHE Red jaucējkrāna atrodas enerģiju taupošs titāna boileris - vienmēr gatavs piegādāt verdošu ūdeni. Tas uzkarsē tikai nepieciešamo ūdens daudzumu, kas ietaupa ūdeni un enerģiju. Vēl labāk - ar 100ºC pastāvīgi pieejamu ūdeni jums vairs virtuvē nevajadzēs tējkannu.

GROHE SmartControl - vieda inovācija

GROHE SmartControl ir novatoriska dušas vadības ierīce, kas ļauj bez piepūles pielāgot ūdens padevi un temperatūru, kā arī izvēlēties vēlamo dušas strūklu un pārslēgties starp galvas un rokas dušu. Vienkārši pagrieziet GROHE ProGrip rokturi, lai palielinātu ūdens apjomu - no Eco līdz Full Flow - un pagrieziet uz leju, lai to samazinātu. Ja vēlaties, jūs varat apturēt ūdens padevi. SmartControl pat ļauj saglabāt iestatījumus nākamajai reizei.

Par GROHE

GROHE ir vadošais globālais zīmols pilnvērtīgiem vannas istabu risinājumiem un virtuves piederumu ražošanai, un tajā kopumā ir vairāk nekā 6000 darbinieku, no kuriem 2400 atrodas Vācijā. Kopš 2014. gada GROHE ir daļa no LIXIL grupas korporācijas. Kā starptautisks zīmols GROHE balstās uz tehnoloģiju, kvalitātes, dizaina un ilgtspējības zīmolu vērtībām, nodrošinot “Pure Freude a Wasser”. GROHE kopš tā pirmsākumiem ir izstrādājusi jaunas produktu kategorijas. Tas ietver GROHE BLUE un RED ūdens sistēmas un nesen ieviesto GROHE Sense ūdens drošības sistēmu, kas ir novatoriska sastāvdaļa viedo māju tehnoloģiju izaugsmes tirgū. Inovācijas, dizains un attīstība ir cieši saistīti viens ar otru, un tie ir iekļauti Vācijas vietnē kā integrēts process. Tā rezultātā uz GROHE izstrādājumiem ir kvalitātes zīmogs “Ražots Vācijā”. Tikai pēdējo desmit gadu laikā vairāk nekā 300 dizaina un inovāciju balvas, kā arī vairākas augstākās vietas Vācijas Ilgtspējības balvā ir apstiprinājušas GROHE panākumus.

GROHE bija pirmais savā nozarē, kas ieguva Vācijas valdības CSR balvu, un GROHE tika iekļauta arī slavenā Fortune® žurnāla labāko 50 sarakstā - “Changing the World”.

Šī mēneša preces

Grohe santehnika – nepārspējama kvalitāte, izcils dizains, unikālas funkcijas

Pasaulē plaši pazīstamā vācu kompānija Grohe ir lielākais santehnikas ražotājs un līderis tās pārdošanā. Šī santehnika ir nepārspējama, jo apvieno izcilu kvalitāti, augstākās tehnoloģijas ar unikālām funkcijām un vienmēr aktuālu dizainu, kas ir arī ērts kopšanā. Kompānija skatās nākotnē un pievēršas arī dabas resursu aizsardzības jautājumam, integrējot savos produktos tehnoloģijas enerģijas un ūdens taupīšanai. Jā, šīs firmas ražojumu cena ir augstāka, taču kvalitāte arī ievērojami atšķiras. Turklāt Grohe santehnika nepaliks neievērota nevienā mājoklī, restorānā, viesnīcā vai citā iestādē un liecinās par saimnieku mūsdienīgumu un izcilu gaumi. Mūsu mājaslapā pieejamais modeļu klāsts ļaus piemeklēt piemērotāko variantu tieši Jūsu interjeram.

Keramiskie izstrādājumi - tualetes podi, izlietnes, bidē un piederumi tiem

  • Grohe podi ir izgatavoti no augsti kvalitatīviem materiāliem. Īpašie poda pārklājumi un jaudīga skalošanas sistēma nodrošina izcilu higiēnu, faktiski tualetes pods pašattīrās, Jums jāpieliek pavisam nelielas pūles tā kopšanai. Turklāt tīrīšanu atvieglo arī QuickRelease sistēma, kas ļauj ērti noņemt un uzlikt atpakaļ vāku, un podu apaļās un gludās formas, kas neļaus uzkrāties netīrumiem.
  • Grohe iebūvējamie podi ir ļoti mūsdienīgs un praktisks risinājums ar absolūti klusu ūdens nolaišanas sistēmu, ievērojamu vietas un ūdens ekonomiju. Montāžas rāmis ir viegli uzstādāms zem apmetuma, virspusē paliekot tikai skalošanas pogai ar pievilcīgu nerūsējošā tērauda vai hroma pārklājumu un dubulto ūdens nolaišanas tehnoloģiju racionālam ūdens resursu patēriņam.
  • Bidē ir lielisks un lietošanā ērts papildinājums tualetes telpām, kas neaizņem daudz vietas.
  • Izlietnes. Mūsdienīga dizaina izlietnes ar īpaši spīdīgu porcelāna virsmu pasvītros Jūsu vannasistabas izsmalcinātību.  Pieejami modeļi ar antibakteriāliem joniem un īpašu PureGuard netīrumus atgrūdošu pārklājumu ideālai higiēnai un perfektam spīdumam.

Dušas sistēmas

Grohe dušas komplekts izcili izskatīsies vannasistabā, kalpos uzticami un ilgi un sniegs vēl nebijušas sajūtas ikdienas ķermeņa kopšanas rituālā. Izvēlieties modeļus ar fiksējamo dušas stieni (viena rokas šļūtene/rokas šļūtene un lietus duša) vai arī īpaši modernus iebūvējamos dušas komplektus. Augstas kvalitātes šļūtenes kalpo ilgi un ir viegli kopjamas, pateicoties SpeedClean sistēmai. Sajūtām gluži kā SPA salonā izvēlieties dušas sistēmas ar ir integrētām unikālām tehnoloģijām – dažādiem ūdens padeves režīmiem (arī daudzu iecienītā lietus duša), DreamSpray funkciju vienmērīgai ūdens padevei, TurboStat funkciju ūdens temperatūras regulācijai un stabilizācijai, Aquatune bluetooth muzikālajam pavadījumam u.c.  

Jaucējkrāni

  • Grohe jaucējkrāni vannasistabai - vannām, dušām, izlietnēm un bidē. Krāniem ir dažādi izmēri un augstums, tie ir viegli uzstādāmi (pieejami arī slēptās montāžas jaucējkrāni), regulē ūdens patēriņu. Jaucējkrānu rokturi pagriežas maigi un lielā leņķī, ļaujot pat ar slapjām un saziepētām rokām precīzi regulēt ūdens temperatūru un strūklu.  
  •  Jaucējkrāni virtuvei ar garu taisnu vai izliektu snīpi. ComfortHeight tehnoloģija ļauj ērti mazgāt pat lielus traukus. Pieejami arī modeļi ar ūdens filtru, kas uzreiz attīra ūdeni un atbrīvo Jūs no liekām rūpēm.

Grohe jaucējkrānu hromētā virsma vienmēr izskatās kā jauna un ir viegli kopjama. Novērtējiet arī modernākos jaucējkrānus ar visprecīzāko sviras vadību, kā arī termostata jaucējkrānus, kas uztur vienmērīgu temperatūru visā lietošanas periodā (īpaši svarīga funkcija, ja Jums ir mazi bērni).

Aksesuāri

Grohe aksesuāri viennozīmīgi iekaros Jūsu sirdi, jo, kā zināms, skaistums slēpjas detaļās. Nelielas, bet pamanāmas lietiņas no Grohe piešķirs Jūsu vannasistabai īpašu eleganci un gaisotni. Pakaramie, ziepju trauki un dozatori, dvieļu un tualetes papīra turētāji, - meklējiet šīs un citas lietas 220.lv!

Grohe santehnika viennozīmīgi ir ilgtermiņa ieguldījums. Iegādājoties to mūsu mājaslapā, Jūs viennozīmīgi būsiet ieguvējs, jo mēs garantējam labāko cenu, bet Grohe garantē izcilu kvalitāti!