LĪDZ SVĒTDIENAI! 🤩 -5€ 🤩 -10€ 🤩 -20€ 🤩 atlaide ar atlaižu kodiem 13EXTRA5 / 13EXTRA10 / 13EXTRA20 pārdevēja 220.lv precēm!
Vecums
LEGO® sērija
Kategorija
LEGO® dāvanu meklēšana
Izvēlies vecumu:
Izvēlies cenu:
Izvēlieties tēmu:
Izvēlēties vairāk

Atklājiet pasauli no jauna ar košajiem LEGO® klucīšiem!

LEGO® Latvijā - par šo unikālo un pelnīti izslavēto zīmolu pavisam noteikti ir dzirdējuši kā bērni, tā pieaugušie visā plašajā pasaulē. Šie košie un formīgie klucīši, bez šaubām, ietilpst vismaz katra otrā būvniecības entuziasta ‘’must-have’’ dzimšanas dienas, Ziemassvētku vai citu jubileju dāvanu saraksta augšgalā. Būvēt, nojaukt un uzcelt vēlreiz; ar šī zīmola klucīšiem tas būs kā atklāt pasauli pilnīgi no jauna.

No vienkāršas uzbūves vilcieniņiem līdz lielceltņu konstrukcijām un veselām lielpilsētām - ar mūsu sortimentā atrodamajiem LEGO® meitenēm, zēniem un pieaugušajiem Jūs varēsiet būvēt it visu pēc sirds patikas! Šīs rotaļlietas veicinās mazo ķiparu interesi par dažādām dzīves jomām caur būvniecību, aktīvu kustību un loģisko domāšanu, vienlaikus aizvedot bērnus ceļojumā uz dažādiem pasaules nostūriem. Atklājiet dzīvniekus, atšķirīgu profesiju pārstāvjus, tehnisko automašīnu paradīzi, kā arī leģendas un nostāstus par nindzjām un robotiem; tas viss iespējams tikai ar LEGO®!

Kādēļ iegādāties klucīšus jauna hobija attīstīšanai tieši ar interneta lielveikala 220.lv starpniecību? Mēs esam apkopojuši pašu labāko dāņu ražotāja produkcijas izlasi, kurā Jūs atradīsiet it visu, ko kāro ikviena LEGO® mīļotāja sirds! Iegādāties klučus un citas rotaļlietas pie mums ir labākais lēmums, jo:

 • Mēs piedāvājam izdevīgu LEGO® cenu;
 • Nodrošinām plašāko internetā pieejamo klucīšu sēriju klāstu;
 • Pie mums iespējams LEGO® nopirkt dažādām vecuma kategorijām;
 • Izceļamies ar Jūsu finansēm tīkamiem piegādes nosacījumiem;
 • Esam parūpējušies par regulārām LEGO® atlaidēm.

Preces LEGO® entuziastiem jau no pusotra gada vecuma

Protams, ka attīstošie un iztēles lidojumu veicinošie LEGO® konstruktori arī pie mums pieejami vairākās kategorijās, kas paredzētas dažādām vecuma grupām, tostarp arī mazuļiem jau no pusotra gada vecuma. Ikkatra no šīm kategorijām palīdzēs izzināt kaut ko līdz šim vēl nepieredzētu;  LEGO® pasaulē mīļi aicināts ir ikviens, no mazuļa kājas līdz pat pieaugušo vecumam. Kāpēc neizmēģināt arī Jums?

Iesācējs vai rūdīts entuziasts, brīvā laika pavadīšanai vai nopietna hobija attīstīšanai - lai arī kādas būtu Jūsu ieceres attiecībā uz šo klucīšu izmantošanu, e-veikala 220.lv klāstā Jūsu acīm pavērsies bagātīgs LEGO® komplektu apkopojums to skaitā arī tādas preces kā:

 • LEGO® kluči mazuļiem no 1.5 līdz 3 gadu vecumam - drošas detaļas, plaukstā viegli satverams izmērs, iztēli veicinošas formas (vienradži, zvēriņi, vilcieniņi utt.);
 • Rotaļlietas bērniem no 4 līdz 5 gadiem - attīstīs loģisko domāšanu, spriešanas prasmes, vedinās darboties kā patstāvīgi, tā grupveidā;
 • Preces ķipariem no 6 līdz 8 gadu vecumam - kalpos kā visnotaļ aizraujošs brīvā laika pavadīšanas veids. Kolekcijas, kas aizraus pat tos, kuriem LEGO® iepriekš licies ne pārak saistošs;
 • Būvmateriāli rotaļām līdz 12 gadu vecumam - sīkas detaļas, ietilpīgi plānošanas darbi, kas nodarbinās Jūsu atvases prātu vairāku stundu garumā;
 • LEGO® 13+ - produkti, kas perfekti piemēroti tiem būvniecības entuziastiem, kas vēlas sasniegt profesionāla klucīšu meistara līmeni.

Dāvināšanas prieks ar visu laiku iecienītākajām LEGO® sērijām

Vajadzīga unikāla ideja dāvanai? E-veikalā 220.lv tā tālu nav jāmeklē! LEGO® rotaļlietas būs fantastiska pieeja draugu, radu un citu klucīšu mīļotāju iepriecināšanai neatkarīgi no jubilāra interešu loka, vecuma un citiem parametriem. Mūsu sortimentā Jūsu vajadzībām atlasītas visu laiku iecienītākās klucīšu sērijas, kas aizraus, liks pielietot loģisko domāšanu, attīstīs komandas veidošanas prasmes un gluži vienkārši aicinās doties elpu aizraujošā ceļojumā. 

Pievienojieties grandiozajai un notikumiem bagātajai LEGO® galaktikai jau šodien, kā arī neaizmirstiet tajā ievilināt arī Jūsu turpmākos cīņu un būvniecības biedrus, apskatot un iegādājoties lēti LEGO® tieši pie mums! Mēs piedāvājam:

 • Klucīšu sērijas zēniem - ‘’Star Wars’’ (maziem un lieliem zvaigžņu karu cienītājiem), ‘’NINJAGO’’ (nindzjas, cīņas un saldā uzvaras garša);
 • Būvnieku komplektus meitenēm - ‘’DOTS’’ (paredzēts izstrādājumu dekorēšanai, gatavojiet un izrotājiet tādus aksesuārus kā rokassprādzes, piekariņi un rakstāmpiederumi), ‘’DISNEY’’ (rotaļām ar dāmu iemīļotajām princesēm, tostarp Mulanu, Jasmīnu un Elzu);
 • Rotaļlietas pieaugušajiem - ‘’TECHNIC’’ (atdzīviniet savus klucīšu mākslas darbus ar viedierīces palīdzību), ‘’Creator Expert’’ (radošiem būvniekiem, kas vēlas izcelt klucīšu māksliniecisko pusi).

Internetveikals 220.lv ir tā tiešsaistes tirdzniecības platforma, kurā, meklējot īsto un vienīgo dāvanu, nereti gribas iepriecināt arī pašam sevi! Ļaujieties klucīšu valdzinājumam un iegādājieties vērtīgas preces Jūsu ikdienai un svētkiem, izmantojot preču filtrus; ātrāka, ērtāka un saprotamāka iepirkšanās!

Klucīši, kas glābs pasauli - LEGO® internetveikalā 220.lv

Kur vislabāk LEGO® pirkt? Interneta lielveikals 220.lv būs Jūsu pirmā un labākā iespējamā izvēle! Mūsu klāstā zemas cenas var sastapt ikkatru nedēļas dienu, turklāt, nedrīkst nepieminēt arī fantastiskās LEGO® izpārdošanas, kas palīdzēs Jums sarūpēt jau ilgi kāroto pārsteigumu sev vai atvasei par īpaši kārdinošām cenām. Mēs esam pārliecināti - krāsainie LEGO® klucīši un spēks, ko tie piešķir saviem īpašniekiem, glābs pasauli no garlaicības!

Ja arī Jūs esat gatavs mesties tik ļoti aktuālajā būvniecības un galaktikas izzināšanas procesā kopā ar izslavēto dāņu rotaļlietu zīmolu LEGO®, tad negaidiet ne mirkli un papildiniet savu virtuālo preču groziņu ar Jūsu būvniecības prasmju līmenim atbilstošākajām klucīšu sērijām! Internetveikals 220.lv - tas ir LEGO® veikals, kur lielā cieņā ir ne tikai klucīši, bet arī izdevīgi preču piegādes nosacījumi tai skaitā bezmaksas piegāde uz kādu no mūsu preču izsniegšanas punktiem (Rīgā, Maskavas ielā 257 un Krasta ielā 52, Daugavpilī, Cietokšņa ielā 60, kā arī Liepājā, Siena ielā 4). Uz drīzu tikšanos!