Laipni lūdzam 220.lv LEGO® veikalā

Izvēlieties LEGO® produktus

Izvēlieties pēc vecuma

Izvēlieties pēc sērijas

LEGO konstruktori

Uzņēmums LEGO® ir dibināts 1932. gadā, un kopš tā laika tas saglabājis un uzturējis savas vērtības – radīt labas kvalitātes rotaļlietas, kas bagātina bērnu dzīvi un veido pamatu turpmākajai – pieaugušo dzīvei. Vairāk nekā 80 gadu laikā mazā darbnīciņa pārvērtusies par modernu pasaules līmeņa uzņēmumu, kas šobrīd ir viens no lielākajiem rotaļlietu ražotājiem pasaulē.

LEGO® ražotāji ir pārliecināti, ka rotaļāšanās ir galvenais mazuļu augšanas un attīstības elements, kas veicina fantāziju un radošumu. Tāpēc visu LEGO® konstruktoru un klucīšu pamatā ir filozofija, ka mācībām un attīstībai jānotiek caur rotaļāšanos. Iesaistoties patīkamā konstruēšanas aktivitātē, bērni var demonstrēt savu meistarību, pārvarēt sarežģītus izaicinājumus un šādā veidā sasniegt rezultātu. Kopā ar LEGO® konstruktoriem gūsiet pozitīvu satraukumu, priekpilnu entuziasmu un patīkamus brīžus, ar paša radītiem darbiem pārsteidzot sevi un citus.

Tikai vislabākie ir pietiekami labi – viena no galvenajām LEGO® grupas vērtībām, tāpēc vienmēr ļoti daudz uzmanības tiek veltīts kvalitātei un drošības standartu nodrošināšanai. Šī iemesla dēļ visi LEGO® konstruktori tiek rūpīgi testēti, lai mazajiem dāvātu tikai pašas labākās emocijas un attīstītu viņu spējas.

Kvalitāte šajā gadījumā runā pati par sevi, bet LEGO® ražotājiem tas ir pastāvīgs pilnveidošanās izaicinājums. Rotaļlietu koncepcijas pastāvīgi tiek pilnveidotas, tiek ņemtas vērā populārākās mūsdienu tendences, tāpēc LEGO® konstruktori ir vienmēr aktuāli un interesanti visiem bērniem.

Klucīši

LEGO® klucīši ir svarīgākais šī uzņēmuma produkts, un, lai arī rotaļlietu struktūra pastāvīgi tiek pilnveidota, šis elements vienmēr saglabājas. Visi LEGO® kluči ir vienas sistēmas sastāvdaļa – tas nozīmē, ka tos var viegli saskaņot un savienot daudzos dažādos veidos. Jo vairāk LEGO® klucīšu, jo vairāk iespēju radošām idejām. Līdz ar to nāksies nodrošināt, lai bērniem nekad netrūkst krāsainu detaļu un iecienīto personāžu figūriņu.

Konstruktori

Mazos gaidīs sistēmas, loģiskas un neierobežotas kombinācijas – lai gan tas izklausās diezgan sarežģīti, patiesībā LEGO® konstruktori ļauj gremdēties fantāziju un patīkamu notikumu bagātā pasaulē, kas vienlaicīgi attīsta arī bērnu spējas.

Galveno uzmanību LEGO® ražotājs velta bērniem un viņu vajadzībām – DUPLO klucīši ir lielāki, piemēroti bērniem no 1,5 gadu vecuma, līdz ar to viņi jau no mazām dienām var mācīties tos savstarpēji savienot un veidot savas pirmās fantastiskās būves. Šī būs tīkama nodarbe katram – gan zēnam, gan meitenei. LEGO® konstruktori piemēroti visiem, kam patīk radoši izpausties būvējot un spēlēt lomu spēles – šādā veidā mazuļi labāk iepazīst sevi un apkārtējo pasauli.

LEGO interneta ražošana

LEGO® radītāji atzīst pieaugušo nozīmi bērna dzīvē un ir pārliecināti, ka visā pasaulē vecākus vieno viens mērķis – palīdzēt bērniem pielāgoties vienmēr mainīgajai pasaulei. Arī Jūs varēsiet piedalīties mazuļa rotaļās, šādā veidā stiprinot savstarpējās attiecības, vai arī vienkārši parūpēties, lai viņš saturīgi pavada brīvo laiku kopā ar interesantajiem LEGO® konstruktoriem.

Aicinām iegriezties Pigu.lt e-veikalā un iepazīties ar šeit esošo bagātīgo LEGO® sortimentu. Šeit LEGO® kluči un konstruktori tiek tirgoti par labu cenu. Atbilstoši bērna vecumam atradīsiet tiem vispiemērotākās un iecienītākās nodarbes. Visu LEGO® produkciju varat pasūtīt internetā, tāpēc, pat neizejot no mājām, varat iegādāties mazajiem iepatikušos konstruktors vai citas LEGO® preces.

Bērniem nepieciešama jautrība, savukārt vecāki vēlas viņus darīt laimīgus, tāpēc, ja arī Jūs piekrītat šai LEGO® radītāju domai, – dāvājiet iespēju mazajiem baudīt radīšanas prieku un izjust lepnumu, pārvarot pirmos izaicinājumus. Dzīvē to būs vairāk, taču kopš mazotnes attīstītās iemaņas nākotnē palīdzēs pieņemt pareizos lēmumus un nebaidīties eksperimentēt.

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.