Performance sērija
„Performance“ sērija
Televizors, kuru gribas nest mājās
OLED
OLED
Tā izskatās realitāte
Ambilight
Ambilight
Ļaujiet vaļu drāmai
Smart TV
„Smart TV“ televizori
Saturs pēc pieprasījuma
Skaļruņi
Skaļruņi
Ikkatram aizraujošam mirklim
Aksesuāri
Aksesuāri
Atklājiet vairāk

Philips - uzticama tehnika tieši Jums

Philips zīmols tika dibināts 19. gadsimta beigās Nīderlandē, uzsākot savu ceļu uz tehnoloģiju nozares Olimpu ar spuldžu pārdošanu. Uzņēmums veltīja daudz laika un ieguldīja daudz resursu pētījumos, laboratoriju darbā un tehnoloģiju attīstībā. Philips ļoti ātri nokļuva nozares līderu sarakstā un iekaroja ar vien plašāku atzinību pateicoties sortimenta diversifikācijai. Mūsdienās tas ir viens no labākajiem sadzīves tehnikas ražotājiem, kas spēj apmierināt un pārspēt visas 21. gadsimta cilvēka vajadzības un vēlmes. Modernas sadzīves ierīces var būtiski ietekmēt dzīves kvalitāti un komfortu šajā steidzīgajā laikā, tās pārņem sarežģītus un laikietilpīgus uzdevumus savās rokās. 

Kāpēc dot priekšroku Philips zīmolam?

Tirgū ir pieejams plašs klāsts ar sadzīves tehnikas zīmoliem un dažreiz ir grūti pieņemt lēmumu, kas laika gaitā nepievils un kvalitatīvi pildīs uzdevumus. Philips tehnika izceļas starp konkurentiem ar modernu dizainu, augstu drošību, ergonomisku konstrukciju, plašu funkcionalitāti, kvalitatīviem materiāliem, inovatīvām tehnoloģijām un ilgu kalpošanas laiku. Philips vienmēr seko līdzi cilvēku ikdienas vajadzībām, dzīves ritmam un paradumiem, meklējot jaunus veidus, kā atvieglot mūsu ikdienu un ietaupīt laiku. Šodien sadzīves ierīces ir mums blakus gan virtuvē, gan viesistabā un dod iespēju pavadīt vairāk laika ar ģimeni un draugiem. Philips produkcija ir ieguvusi vairākus apbalvojumus un atzinības Eiropā un citās pasaules valstīs, kā labākais sadzīves piederumu ražotājs.

Philips produkcija

Philips produkcijas klāsts ir ļoti daudzveidīgs un plašs, lai katrs varētu izvēlēties vispiemērotako risinājumu. Dažādas tehnoloģijas, krāsas, formas, jauda u.c. tehniskās īpašības nodrošina lietotājam izvēles brīvību. Turklāt Philips cena pilnībā atbilst produkcijas kvalitātei, ērta izmantošana un lieliski rezultāti tikai paaugstinās uzticību zīmolam. Piedāvājam Jums iepazīties tuvāk ar mūsu sortimentu:

  • Virtuves sadzīves tehnika - kafijas automāti, blenderi, tosteri, virtuves kombaini, mikseri, gaļas maļamās mašīnas, sulu spiedes, elektriskās tējkannas. Jums vairs nav jāpavada virtuvē vairākas stundas, lai pagatavotu garšīgas pusdienas. Arī kafijas vai tējas pagatavošana no rīta aizņems tikai dažas minūtes, kas var būt vērtīgāks par Jūsu laiku. Ikviena mājsaimniece augsti novērtē ne tikai ērtu izmantošanu un perfektus rezultātus, bet arī vienkāršu kopšanu. 
  • Ierīces sieviešu un vīriešu skaistumam - epilatori, elektriskās zobu birstes, matu griežamās mašīnas, trimmeri, skuvekļi, matu ieveidotāji, fēni, sejas kopšanas ierīces. Skaistumkopšanas procedūras profesionālajos salonos izmaksā krietnu naudu, tāpēc Jūs varat mājās patstāvīgi jebkurā laikā ieveidot matus vai uzlabot sejas ādas stāvokli. 
  • Mājsaimniecības palīgi - putekļu sūcēji, gludekļi, spuldzes. Mājas uzkopšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša un ātra, gludināšanas sistēmas efektīvi rūpēsies par audumiem. Ekonomiskas spuldzes mājai un auto ļaus būtiski ietaupīt uz elektrības rēķiniem.
  • Video un audio ierīces - monitori, televizori, skaļruņi, portatīvie radio, akustiskās sistēmas, magnetolas, diktofoni, skaļruņi. Kvalitatīvs attēls un skaņa nodrošinās pilnvērtīgu atpūtu pēc darba. Televizors mūsdienās ir atrodams katrā mājā, Philips piedāvājumi pārsteigs ne tikai ar funkcijām un papildus iespējām, bet arī ar patīkamu cenu.

Uzņēmums Philips pārsteidz ar tik plašu klāstu un negrasās apstāties uz panāktā, tas arvien vairāk paplašina savu nozīmi aktīvajā tehnoloģiju pasaulē.

Philips internetā

Philips Latvijā var iegādāties tiešsaistē daudz izdevīgāk, kā arī nav jātērē laiks uz veikalu apmeklējumiem. Atrodiet vēlamo kategoriju no mūsu elektroniskā kataloga, izpētiet preču bildes un detalizētus aprakstus un nepieciešamības gadījumā salīdziniet parametrus. Ja Jūs vēl šaubaties par elektronikas kvalitāti, mūsu klientu atstātie vērtējumi un atsauksmes pārliecinās Jūs par pretējo, tikai pozitīva pieredze un ieguvumi. Gadījumā, ja Jums rodas papildus jautājumi, mūsu klientu apkalpošanas speciālisti, centīsies pēc iespējas ātrāk sniegt aktuālu informāciju. Apmaksas un piegade iespējas ir ļoti plašas. Bez papildus maksas Philips sadzīves tehniku var saņemt mūsu veikalos Rīgā. Piegāde tiek nodrošināta visā Latvijas teritorijā ar kurjera starpniecību līdz mājas durvīm, kā arī var saņemt pasūtījumu Omniva pakomātos, Latvijas Pasta nodaļās un Circle K degvielas uzpildes stacijās. Izbaudiet visas modernu tehnoloģiju priekšrocības kopā ar Philips.