Samsung jaunumi

Populārākās Samsung preces

Samsung

“Samsung” preču zīme ilgi nav jāprezentē – tas ir visiem labi pazīstams uzņēmums, kas piedāvā plašu sadzīves tehnikas, viedierīču un to piederumu sortimentu. Viens no galvenajiem uzņēmuma mērķiem – veidot labāku pasauli ar vēl vairāk inovatīvām tehnoloģijām un produktiem. “Samsung” daudz uzmanības velta radošiem risinājumiem un inovācijām, tāpēc izvēloties šo preču zīmi, vienmēr varat sagaidīt pašu augstāko kvalitāti – tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc jau daudzus gadus šis uzņēmums nezaudē vadošās pozīcijas.

“Samsung” telefoni

Mobilie telefoni “Samsung” ir viens no populārākajiem šī uzņēmuma produktiem – šajā tirgū konkurence ir ļoti sīva, tāpēc arī šiem ražotājiem pastāvīgi jāmeklē jauni risinājumi. Līdz šim tiem lieliski izdodas to darīt: gandrīz katru gadu varam izmēģināt jaunus, vēl viedākus un jaudīgākus “Samsung” tālruņus. Lieliski saprotot pircēju vēlmes, šis uzņēmums piedāvā dažādiem budžetiem pielāgotas viedierīces – ja vēlēsieties ietaupīt, “Samsung” A7 cena noteikti ļaus to izdarīt, bet ja vairāk interesēs inovācijas, apskatiet nesen parādījušos jaunumus.

Uzmanību vērti ir šīs preču zīmes aksesuāri, piemēram, “Samsung” maciņi vai slavenais bezvadu “Samsung” lādētājs. Starp aksesuāriem atradīsiet visu, kas var būt nepieciešams Jūsu telefonam. “Samsung” parūpēsies pat par pašām sīkākajām detaļām!

“Samsung” televizori un audio aprīkojums

Šis uzņēmums var piedāvāt arī nopietnu mājas izklaižu paketi, kas gādās par unikālu Jūsu pieredzi. “Samsung” 4K televizori un skaļruņi pārveidos istabu par mazu kinozāli – būsiet apmierināti gan ar skaņas, gan ar video kvalitāti. Bet ja labu skaņu vēlēsieties sportojot vai dodoties pastaigāties, izmēģiniet “Samsung” Bluetooth austiņas – tas ir viens no ērtākajiem veidiem, kā baudīt iecienīto mūziku!

Runājot par TV šedevriem, jāpiemin slavenie “Samsung” curved televizori un iespaidīgā QLED ekrāna tehnoloģija, kas nodrošina vienu no labākajām video kvalitātēm – to izmanto jaunākie “Samsung” televizori.

“Samsung” planšetes un viedie pulksteņi

“Samsung” planšetes ļoti ātri kļuva populāras starp pircējiem, taču diez vai varēja būt citādi, jo par pietiekami nelielu summu tiek piedāvāti lieliski parametri. Ražotāji šajā gadījumā atkal pieskaras dažādiem tirgus segmentiem. Tie, kuri vēlas iespaidīgākās iespējas, “Samsung Galaxy S4” cena noteikti nešķitīs pārāk augsta, bet ja vairāk patīk vienkārši, budžeta klases modeļi, lieliski noderēs “Samsung” planšete “Galaxy Tab A”. Taču arī šie ražošanas procesi nekad nestāv uz vietas, tāpēc mūsu horizontā drīz var parādīties vēl interesantāki modeļi vai vēl zemāka “Samsung” planšetes cena – neaizmirstiet sekot līdzi jaunumiem!

Tiem, kuri dzīvo aktīvi un tiecas pēc rezultātiem un labas pašsajūtas, ļoti patiks “Samsung” pulkstenis, kas var piedāvāt ne tikai skaistu izskatu, bet arī daudzas aktīvajam brīvajam laikam noderīgas īpašības. Viens no populārākajiem modeļiem – “Samsung Gear S3”, kura cena atbilst kvalitātei: ja papētīsiet tā specifikācijas un izlasīsiet citu pircēju atsauksmes, ātri vien par to pārliecināsieties paši!

“Samsung” putekļsūcējs, mikroviļņu krāsns un cita sadzīves tehnika

Ja domājat, ka “Samsung” monitori, datori vai citi izklaides un brīvajam laikam paredzētie produkti ir viss, ko šis uzņēmums var piedāvāt, smagi maldaties – starp šīm precēm atradīsiet daudzus ērtākai sadzīvei paredzētus risinājumus. Ledusskapji “Samsung” apburs ar savu ietilpību un kompakto dizainu, “Samsung” veļas žāvētājs-mazgājamā mašīna ļaus ietaupīt vietu nezaudējot funkcionalitāti, bet “Samsung” mikroviļņu krāsns palīdzēs baudīt siltos ēdienus šeit un tagad. Ne mazāk populāri ir “Samsung” putekļu sūcēji, tāpēc droši var apgalvot, ka izvēloties šo produktu, ar kvalitatīvām ierīcēm varēsiet apgādāt visu savu māju!

Pērkot internetā – labas “Samsung” cenas

Vai interesē “Samsung Galaxy S8, S9 Edge” vāciņi, bet varbūt meklējat, kur tiek piedāvāta laba “Samsung Watch” cena? Apskatiet Pigu.lt interneta veikala vietni – šeit bieži notiek “Samsung” akcijas un izpārdošanas, kuru laikā izdodas ievērojami ietaupīt.

Turklāt visas preces, kas marķētas ar preču zīmi “Samsung” (planšetdatori, telefoni, sadzīves tehnika, televizori) internetā var iegādāties tikai dažu minūšu laikā. Pietiks ar to, ka izlemsiet, kuri no produktiem Jums patīk vislabāk, un pasūtītās preces tuvākajā laikā tiks piegādātas pa tiešo uz Jūsu mājām!