Skvošs

(30)
Filtrēt
Pircēji novērtēja: 4.8/5
1 780 vērtējumi. Apskatīt visu
Skvoša bumbas Pro 12-box cena un informācija | Skvošs | 220.lv LABĀKA CENA
  3199
 
Uz grozu

Skvoša bumbas Pro 12-box

Padel soma Paletero Play Black/Orange cena un informācija | Skvošs | 220.lv LABĀKA CENA
786 / mēn.   6000
 
Uz grozu

Padel soma Paletero Play Black/Orange

Padel rakete BLITZ ELITE 365g pro-intermediate cena un informācija | Skvošs | 220.lv LABĀKA CENA
797 / mēn.   12900
 
Uz grozu

Padel rakete BLITZ ELITE 365g pro-intermediate

Padel rakete Aero-Star Lite PRO 350g cena un informācija | Skvošs | 220.lv LABĀKA CENA
785 / mēn.   16100
 
Uz grozu

Padel rakete Aero-Star Lite PRO 350g

Padela rakete Dunlop Aero-Star PRO, 370g cena un informācija | Skvošs | 220.lv LABĀKA CENA
765 / mēn.   17900
 
Uz grozu

Padela rakete Dunlop Aero-Star PRO, 370g

720 / mēn.   9549
 
Uz grozu

Rakete Softee Pro Master Melns

784 / mēn.   12681
 
Uz grozu

Rakete Babolat Reflex

971 / mēn.   24583
 
Uz grozu

Rakete Vibor-a Yarara

847 / mēn.   21442
 
Uz grozu

Rakete Vibor-a Black Mamba

971 / mēn.   24583
 
Uz grozu

Rakete Vibor-a King Cobra

832 / mēn.   21073
 
Uz grozu

Rakete Head Delta Elite Oranžs

734 / mēn.   18589
 
Uz grozu

Rakete Adidas RK1CC7U15 Brūns

811 / mēn.   10768
 
Uz grozu

Rakete Head Delta Junior Oranžs

877 / mēn.   8510
 
Uz grozu

Rakete Babolat Contact

712 / mēn.   14592
 
Uz grozu

Rakete Babolat Defiance Melns

725 / mēn.   18346
 
Uz grozu

Rakete Head Zephyr 2022 Melns

Skvoša aprīkojums internetā

Skvoša – tā ir spēle, kas neprasa lielu izturību, tāpēc tā ir lieliski piemērota abu dzimumu pārstāvjiem ar dažādu fizisko sagatavotību. Nodarbojoties ar šo sporta veidu, nākas ātri pieņemt lēmumus un savlaicīgi atsist bumbu no sienas, lai tā nenokristu uz zemes vairāk nekā vienu reizi, kas veicina koordinācijas pilnveidošanu. Tie, kas ir pamēģinājuši tādā veidā pavadīt brīvo laiku, bieži pamana, ka ķermeņa aprises kļūst skaistākas. Tāpēc, ja jūs meklējat jautras un noderīgas izklaides, tad skvošs neapšaubāmi būs viens no labākajiem izvēles variantiem.

Galvenās preces skvošam

Tiem, kas izlēmuši pamēģināt sevi šai sporta veidā, būs vajadzīgs pavisam nedaudz: jums vajadzēs skvoša bumbu, raketi un vienu konkurentu. Un tomēr, izvēloties pastāv atsevišķas nianses – skvoša bumbas tiek marķētas ar dažādu krāsu punktiņiem, no kuriem atkarīgas konkrētas šo izstrādājumu īpašības. Profesionāļiem paredzētajām bumbām ir zemāks atlēciens (citiem vārdiem sakot – tās ir ļoti ekstra lēnas) un tās tiek marķētas ar diviem dzelteniem punktiņiem, bet izstrādājumi ar vienu punktu ir ekstra lēni un tiem ir viens dzeltens punkts. Par lēnām tiek uzskatītas arī skvoša bumbas ar vienu baltu punktu. Nekādus pienākumus neuzliekošiem treniņiem, kas vērsti uz tehnikas izstrādi, piemērotas būs skvoša bumbas ar sarkanu punktu, bet, ja jūs tikai sākat iepazīties ar šo spēli, tad vajadzētu izvēlēties ātrāku izstrādājumu, kas atzīmēts ar zilu punktu – tieši tādas tiek ieteiktas iesācējiem.

Skvoša raketēm var būt dažādi parametri, tomēr, ja jūs joprojām neesat pieredzējis profesionālis, tad vajadzētu pievērst uzmanību dažiem galvenajiem kritērijiem: raketes svaram un ražošanā izmantotajiem materiāliem. Ja izvēlēsieties smagāku variantu, tad jums būs vieglāk stipri atsist bumbu, tomēr, ja jūs cenšaties vairāk uzmanības veltīt tās kontrolei un taktikai, tad labāk izskatīt variantu ar vieglāku raketi.

Dažādi materiāli arī sniedz dažādas priekšrocības: alumīnija raketes skvošam maksā lētāk un ir noturīgas pret mehāniskiem bojājumiem, bet no vairākiem materiāliem izgatavotās kompozīcijas raketes būs vieglākas un ļaus ērti vadīt bumbu. No grafīta izgatavotās raketes pārsteigs jūs ar augstu kvalitāti, ilgizturību un iespēju izmantot dažādas tehnikas. Neskatoties uz to, ka tādas skvoša raketes maksā nedaudz dārgāk, jūs varēsiet baudīt komfortablu spēli daudz ilgāk.

Tātad – principā bumbas un raketes izvēle atkarīga gan no jūsu iemaņām, gan arī no programmējamām stratēģijām – lai gan grūti tam noticēt, skvošā var izdomāt diezgan daudzus to variantus. Un tomēr, izvēloties piemērotāko variantu, ir vērts iepazīties ar preču apskatiem, to aprakstiem un citu pircēju atsauksmēm. Tādā gadījumā izvēlētā skvoša rakete ļaus maksimāli baudīt spēli.

Skvoša inventārs internetā

Ja jūs esat nolēmis izmēģināt savus spēkus šai spēlē un meklējat, kur skvoša inventāru var iegādāties par zemākām cenām, mēs piedāvājam ienākt internetveikalā 220.lv. Šeit bieži ir aktuāli piedāvājumi, kā arī mēs sniedzam iespēju nopirkt preces uz nomaksu, līzingā.

Ērti arī tas, ka skvošam paredzētās preces var iegādāties internetā – jums tikai jāizvēlas piemēroti izstrādājumi un pasūtītais inventārs cik drīz vien iespējams tiks piegādāts uz jūsu norādīto adresi Rīgā vai jebkurā citā Latvijas vietā.