Slēpošanas aizsargi

(2)
Filtrēt
Pircēji novērtēja: 4.8/5
1 778 vērtējumi. Apskatīt visu
Aizsargājoši slēpošanas šorti Rossignol cena un informācija | Slēpošanas aizsargi | 220.lv 5 € ATLAIDE NO 59 €
786 / mēn.   5999 9st. 17min.
 
Uz grozu
4/5
IZŅEMIET RĪT

Aizsargājoši slēpošanas šorti Rossignol

Tips: Aizsargšorti
797 / mēn.   12899
 
Uz grozu

Slēpošanas ķivere Trespass UAACHEE20001

Tips: Citi aizsargi

Slēpošanas sporta aizsargi

Ziemas sporta veidi daudzus piesaista ar izaicinājumiem un ekstremālu pārbaudījumu daudzveidību. Tomēr, laižoties tādos piedzīvojumos, jāparūpējas par savu drošību. Tādā gadījumā jāparūpējas par slēpošanas aizsargiem, kas palīdzēs izvairīties no nopietnākām traumām un ļaus maksimāli koncentrēties šī sporta priekiem. 
Tiem, kas priekšroku dod snovbordam, būs vajadzīgi ceļu aizsargi – tie palīdzēs izvairīties no traumu iegūšanas un pasargās locītavas no pārmērīgas slodzes, kas vēlāk var pāraugt nopietnākās nepatikšanās. Ražošanā izmantotie kvalitatīvie materiāli nodrošinās šo izstrādājumu drošumu un tostarp ļaus justies ērti un viegli vadīt snovbordu. Tāpēc labas emocijas un neaizmirstami iespaidi būs garantēti.
Ja Jums interesē slēpošana, tad muguras aizsargam jābūt vienam no pašiem svarīgākajiem atribūtiem, kas pasargā no iespējamām nopietnām traumām. To var pielāgot arī citiem sporta veidiem. Tāpēc universāls muguras aizsargs slēpošanai būs piemērots ikvienam, kas vēlas ērti kustēties, un tai pat laikā justies maksimāli droši, pat ja tikai tikko sāk iepazīties ar ziemas vai citiem ekstremāliem sporta veidiem. Ne mazāk noderīgs ir plaukstas locītavas aizsargs, kas neļauj arī sakrāties mitrumam, tāpēc Jūs vienmēr varēsiet cieši turēt slēpju nūjas un justies pārliecināts citos sporta veidos. Bet speciālu aizsargu komplekts sniegs iespēju ļoti ātri parūpēties par maksimālu pašu jutīgāko ķermeņa vietu aizsardzību. Tāpēc, tos iegādājoties, Jūs būsiet vispusīgi sagatavots jebkurām situācijām. 
Tos, kuri meklē, kur pārdod tos vai citus aizsargus kalnu slēpošanas sportam, mēs aicinām ienākt internetveikalā 220.lv un iepazīties ar mūsu piedāvāto preču sortimentu. Šeit var atrast dažādus aizsargu veidus kalnu slēpošanas sportam par ļoti zemām cenām. Bet bieži rīkotās izpārdošanas sniedz iespēju iegādāties šos izstrādājumus ar ļoti pievilcīgiem nosacījumiem. Ja Jūs vēlaties parūpēties par savu drošību, tad tagad to izdarīt var ļoti vienkārši, jo dažādos aizsargu veidus slēpošanas sportam var iegādāties internetā. Ir tikai jāizvēlas izstrādājumi, kādi patīk, un mēs parūpēsimies par to, lai tie pēc iespējas ātrāk tiktu piegādāti uz Jūsu norādīto adresi. Tas aizņems tikai dažas minūtes, bet drošības sajūta pavadīs Jūs visa brauciena laikā. Tāpēc, ja Jums patīk sports, kurā ir pietiekami daudz adrenalīna, bet nevēlaties riskēt ar savu veselību, tad šiem atribūtiem ir jānonāk Jūsu pirkumu grozā.