Preču piegāde

Saņem preču saņemšanas punktā Rīgā

€ 0,00

Apmaksā internetbankā, ar bankas pārskaitījumu vai uz vietas veikalā skaidrā naudā vai ar bankas karti.

Maskavas ielā 257 (T/C "Akropole"), Rīga
Darba dienās: 10:00 - 22:00
Sestdien: 10:00 - 22:00
Svētdien: 10:00 - 22:00

Saņem preču saņemšanas punktā Rīgā

€ 0,00

Apmaksā internetbankā, ar bankas pārskaitījumu vai uz vietas veikalā skaidrā naudā vai ar bankas karti.

Daugavgrīvas ielā 114, Rīga
Darba dienās: 10:00 - 19:00
Sestdien: 10:00 - 15:00
Svētdien: BRĪVDIENA

Piegādāsim uz tuvāko Latvijas Pasta nodaļu

€ 2,49

Apmaksā internetbankā, ar bankas pārskaitījumu.

Saņem tuvākajā Circle K

€ 2,49

Apmaksā internetbankā, ar bankas pārskaitījumu.

Saņem Omniva pakomātā

€ 1,99

Apmaksā internetbankā, ar bankas pārskaitījumu.

Saņem pasūtījumu mājās

€ 1,99

Apmaksā internetbankā, ar bankas pārskaitījumu vai uz vietas kurjeram ar bankas karti.

Vieta:


Svars:


Saņem DPD Pickup

€ 1,99

Apmaksā internetbankā, ar bankas pārskaitījumu.

Saņem Latvijas Pasts pakomātā

€ 1,99

Apmaksā internetbankā, ar bankas pārskaitījumu.

UZMANĪBU! Lielās preces ir iespējams saņemt TIKAI psūtījumu saņemšanas punktā Daugavgrīvas ielā 114, Rīgā, vai izvēloties piegādi ar kurjeru uz mājām. Vairak info: https://220.lv/lv/t/lielgabarita-precu-sanemsana

Saņem preces Daugavgrīvas ielā 114 – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt ātri un nemaksāt par piegādi. Veicot pasūtījumu 220.lv lapā, vienkārši norādiet, ka nāksiet precei pakaļ paši uz 220.lv klientu apkalpošanas centru Rīgā, Daugavgrīvas ielā 114. Jūs varat norēķināties ar maksājuma kartēm (izņemot American Express), gan internetbankā, gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no 220.lv rēķinu pa e-pastu). Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc tam, kad 220.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

Preces, kas ir pieejamas uzreiz veikalos, var apskatīt šeit: https://220.lv/lv/lapaspuse/for-shop

Saņem preces Omniva pakomātā – piemērota tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā. Veicot pasūtījumu 220.lv lapā, vienkārši izvēlaties, kurš no Omniva pakomātiem Jums ir visērtāks. Pievērsiet uzmanību preces svara un gabarīta ierobežojumiem (sk. tabulu augstāk). Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties internetbankā, ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no 220.lv rēķinu pa e-pastu) vai arī ar bankas karti pie preces saņemšanas (maksimālā viena pasūtījuma summa ir 200 eiro). Šim piegādes veidam nav iespējams līzings. Lai paātrinātu pasūtījuma izpildi, šim piegādes veidam rekomendējam izvēlēties tieši apmaksu ar internetbanku. 1-2 darba dienas pēc tam, kad 220.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas. Vairāk informācijas skaties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=E1lzRVfyces

Saņem preces ar kurjeru jebkurā vietā Latvijā – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. Preces, kuru svars pārsniedz 30 kg tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu mājās (uznešanu dzīvoklī). Preces piegāde notiks 1-2 darba dienas pēc tam, kad 220.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties ar bankas karti kurjeram piegādes brīdī, gan internetbankā, gan ar bankas pārskaitījumu (avansa maksājums pēc tam, kad esat saņēmuši no 220.lv rēķinu pa e-pastu). Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!

Saņem preces jebkurā Latvijas Pasta nodaļā - piemērota tad, ja vēlaties saņemt preci ātri, ērti un tuvu savai mājai. Latvijas Pasta nodaļās var saņemt pasūtījumus ar svaru līdz 20 kg. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties ar bankas karti Latvijas Pasta nodaļā, kā arī ir iespēja apmaksāt pasūtījumu internetbankā, ar pārskaitījumu un kredītkarti. Ja ir vēlēšanās, ir iespēja noformēt pasūtījumu arī līzingā! Pasūtījums Latvijas Pasta nodaļā ir jāizņem 3 darba dienu laikā.

Saņem preces degvielas uzpildes stacijās Circle K - piemērota tad, ja vēlaties saņemt preces pa ceļam uz mājām vai darbu, kas ir ļoti ērti. Pasūtījumus var izņemt 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Circle K degvielas uzpildes stacijās var saņemt pasūtījumus līdz 10 kg, ja svars būs lielāks, pasūtījums tiks nosūtīts adresāta pasta nodaļu par ko adresāts pirms sūtījuma izsūtīšanas informēts netiks. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat apmaksāt pasūtījumu internetbankā, ar kredītkarti vai bankas pārskaitījumu. Pasūtījumi Circle K stacijā jāizņem 10 dienu laikā; sākot ar 11.dienu, sūtījumus var izņemt pasta nodaļā 20 dienu laikā, kur par sūtījumu tiks iekasēta sūtījuma glabāšanas maksa par katru diennakti, neieskaitot pasta nodaļas brīvdienas un svētku dienas.

Saņem preces DPD pickup punktā – piemērots tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā. Veicot pasūtījumu 220.lv lapā, vienkārši izvēlaties, kurš no DPD pickup punktiem Jums ir visērtākais. Pievērsiet uzmanību preces svara un gabarīta ierobežojumiem. Ļoti ērta ir pakas izsekošana jebkurā piegādes posmā - jebkuru DPD paku var izsekot internetā izmantojot izsekošanas rīku www.dpd.com/lv. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties internetbankā, ar bankas pārskaitījumu. 1-2 darba dienas pēc tam, kad 220.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet 25220220 vai rakstiet mums e-pastu uz palidziba@220.lv

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.