Atmiņas kartes mobilajiem telefoniem

(183)

Team Group Micro SD, 128GB cena un informācija | Atmiņas kartes mobilajiem telefoniem | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 1,74 / mēn.   € 27,49
 
Uz grozu
5/5

Team Group Micro SD, 128GB

Ar SD adapteri: Ir
Karšu lasītājs:

Kingston cena un informācija | Atmiņas kartes mobilajiem telefoniem | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 0,82 / mēn.   € 12,99
 
Uz grozu

Kingston

Ar SD adapteri: Ir
Karšu lasītājs: Nav

SanDisk SDSQUAR-128G-GN6IA cena un informācija | Atmiņas kartes mobilajiem telefoniem | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 1,44 / mēn.   € 23,00
 
Uz grozu
5/5

SanDisk SDSQUAR-128G-GN6IA

Ar SD adapteri: Ir
Karšu lasītājs: Nav

Hama 001734720000 cena un informācija | Atmiņas kartes mobilajiem telefoniem | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 0,70 / mēn.   € 11,13
 
Uz grozu
4.7/5

Hama 001734720000

Ar SD adapteri: Nav
Karšu lasītājs: Nav

Samsung MB-MJ64GA/EU cena un informācija | Atmiņas kartes mobilajiem telefoniem | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 1,55 / mēn.   € 24,64
 
Uz grozu

Samsung MB-MJ64GA/EU

Ar SD adapteri: Ir
Karšu lasītājs: Nav

SAMSUNG MB-MJ32GA/EU cena un informācija | Atmiņas kartes mobilajiem telefoniem | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 0,81 / mēn.   € 12,86
 
Uz grozu

SAMSUNG MB-MJ32GA/EU

Ar SD adapteri: Ir
Karšu lasītājs: Nav
Top 4 labākie MicroSD atmiņas karšu ražotāji pasaulē Kad izlemjat iegādāties jaunu atmiņas karti savam viedtālrunim, jāņem vērā daudzi svarīgi aspekti, tai skaitā microSD kartes ražotājs. No zīmola ir atkarīga kartes uzticamība, kvalitāte un jūsu izvēles iespējas. Kuri ražotāji šobrīd tiek uzskatīti par labākajiem? Kingston atmiņas kartes Jau vairāk Lasīt tālāk

Telefonu atmiņas kartes

Mobilie telefoni un to aksesuāri tagad piedāvā ikvienam iespēju soļot kopsolī ar vismodernākajām tehnoloģijām. Šīs ierīces jau labu laiku nav domātas tikai zvanīšanai un SMS ziņojumu sūtīšanai – ar to palīdzību mēs varam sevi demonstrēt pasaulei, un tai pat laikā ātri un komfortabli novērot mums apkārt notiekošo. Visdažādākās programmas, mūzika, iespaidīgs skaits fotoattēlu un videoierakstu...

Lai cik arī ietilpīga būtu telefonā iebūvētā atmiņa, agrāk vai vēlāk pienāks tas brīdis, kad ekrānā atainosies uzraksts, informējot par to, ka vēl vienu fotouzņēmumu neizdosies veikt – nepieciešams atbrīvot vietu un kaut ko izdzēst. Taču, neskatoties uz to, fotogrāfiju albumi arī turpmāk var palikt Jūsu viedtālrunī – šajā gadījumā talkā nāk telefonu atmiņas kartes. To visdažādākie modeļi un ietilpība ļaus ātri piemeklēt Jums vispiemērotāko variantu, jo mūsu interneta veikalā ir pieejamas atmiņas kartes Huawei, Samsung, Nokia un dažādu citu ražotāju tālruņiem. Populārāko vidū – MicroSD atmiņas kartes ir piemērotas visdažādākajiem telefonu modeļiem, tādēļ, pirmkārt, būtu nepieciešams noskaidrot, kāds tieši variants ir nepieciešams tieši Jums.

Telefona atmiņas kartes izvēles sakarā esošais lēmums ir atkarīgs arī no tā, cik daudz un cik bieži Jūsu fotografējat vai uzņemat video, cik vietas ir nepieciešams mūzikas ierakstiem, citām programmām... Galu galā, svarīgs apstāklis ir arī tas, cik ietilpīga ir ierīces iebūvētā atmiņa – nepietiekamību šajā sakarā Jūs aizpildīsiet ar telefona papildu atmiņas karti, lai turpmāk būtu iespējams izmantot visas tā sniegtās funkcijas. Jo ir nepieciešams iemūžināt tik daudz dažādu svarīgu brīžu! Telefona atmiņas karšu cenas visbiežāk ir atkarīgas no to ietilpības, tādēļ, ja Jūs iepriekšēji apzināsieties savas vajadzības, tad ātri varēsiet atrast visvilinošāko piedāvājumu.

Tiem, kas vēlas, lai telefona atmiņas kartes cena atbilstu kvalitātei, mēs piedāvājam ielūkoties interneta veikalā 220.lv. – preču plašais sortiments un tostarp sniegtā papildinformācija neļaus kļūdīties, tādējādi, Jūs precīzi varēsiet piemeklēt tieši Jums vispiemērotāko risinājumu. Telefona atmiņas kartes internetā – iespēja parūpēties par telefona papildu ietilpību neizejot no mājokļa. Varbūt grasāties doties ilgākā ceļojumā, vai varbūt jau šobrīd esat konstatējuši, ka iebūvētās atmiņas resursi pavisam drīz sasniegs kritisku līmeni? Negaidiet, līdz visnepiemērotākajā brīdī atmiņas ietilpība būs izsmelta, un iegādājieties atmiņas karti par ļoti labu cenu.

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.