Ātrumpārslēdzēja uzgaļi

(39)
  615
Uz grozu
4/5
IZŅEMIET PARĪT

Ātrumpārslēdzēja uzgalis

  999
Uz grozu
5/5
ĀTRĀ PIEGĀDE

Ātrumpārslēdzēja uzgalis

  849
Uz grozu
4.5/5
ĀTRĀ PIEGĀDE

Ātrumpārslēdzēja uzgalis

  650
Uz grozu
5/5
ĀTRĀ PIEGĀDE

Ātrumpārslēdzēja uzgalis

-50%
786 / mēn.   7634 15267
Uz grozu

Pārslēgšanas sviras poga Momo ALURACEEVO

-50%
757 / mēn.   7352 14704
Uz grozu

Pārslēgšanas sviras poga Origen ASTRA H 04-11

-19%
  2246 2805
Uz grozu
ĀTRĀ PIEGĀDE

5 ātrumu ātrumkārba, Viviance

Pārnesuma pārslēga sviras uzgaļi

Tie, kam automobilis ir kaut kas daudz vairāk, nekā tikai transportlīdzeklis, vienmēr vēlas to izrotāt ar ekskluzīvām un unikālām detaļām. Tādus atribūtus izmanto ne tikai ārpusē, bet arī salonā. Pat pareizi izraudzīts pārnesuma pārslēga sviras uzgalis var būt auto aksesuārs, kas rada unikalitāti. Tāpēc, ja jūs sen esat sapņojis atjaunot vai esat pamanījis, ka pārnesuma pārslēga svira jau ir nolietojusies, uzgalis būs lieliska iespēja kā pārveidot visa salona izskatu.

Izvēles daudzveidība

Pārnesuma pārslēga sviras uzgaļi var būt vienkāršāki, klasiska stila vai unikāli, rotāti ar galvaskausiem un spilgtām krāsām. Kāds variants būs piemērotāks jūsu automobilim – tas atkarīgs no jūsu gaumes un izvēlētā stila. Rotaļīgai gaisotnei vislabāk derēs roktura poga, tomēr jūs varat atrast daudzus citus greznus variantus.

Parasti vēlamies, lai pārnesuma pārslēga sviras uzgaļa nomaiņa būtu pietiekami viegla, bet pati pārnesumu pārslēgšana – komfortabla, taču šai sakarā nav jāuztraucas. Pārnesuma pārslēga sviras uzgaļi ir piemēroti vairumam automobiļu. Bet, ja jūs vēlaties pārliecināties par to kvalitāti vai komfortu, tad uzmanīgi jāiepazīstas ar iepatikušās preces aprakstu, kā arī tās apskatiem un citu pircēju atsauksmēm.

Šai gadījumā cena nav galvenais izvēles kritērijs – visi pārnesuma pārslēga sviras uzgaļi maksā aptuveni vienādi. Tomēr, ja jūs vēlaties ietaupīt, pievērsiet uzmanību izdevīgiem piedāvājumiem. Tas ļaus jums iegādāties šo aksesuāru par daudz zemāku cenu, bet jaunais pārnesumu pārslēga sviras rokturis iepriecinās ne tikai jūs, bet arī apkārtējos.

Pārnesuma pārslēga sviras uzgaļi internetā

Tiem, kas meklē, kur pārdod pārnesuma pārslēga sviras uzgaļus tādām automašīnām kā Toyota, BMW vai citiem transportlīdzekļiem, mēs piedāvājam ienākt internetveikalā 220.lv. Šeit jūs gaida izdevīgi piedāvājumi un plašs pārnesuma pārslēga sviras uzgaļu klāsts, tāpēc jums vienmēr būs no ko izvēlēties.

Par šīs stilīgās transportlīdzekļa detaļas iegādi jūs varēsiet parūpēties, neizejot no mājām, jo BMW un citām automašīnām paredzētus pārnesuma pārslēga sviras uzgaļus pārdod internetā. Pēc pasūtījuma izvietošanas iepatikušās preces tuvākajā laikā tiks piegādātas jums tieši mājās. Bet, ja jūs vēlēsieties, tad savus pirkumu varēsiet bez maksas saņemt preču izsniegšanas centros, kas atrodas Rīgā.  Lai jūsu automobilis kļūst ekskluzīvāks – ar oriģinālu uzgali braucieni būs komfortablāki un interesantāki!