Roku balsti

(25)
Filtrs
Klienti novērtēja: 4.8/5
1 605 vērtējumi. Apskatīt visu

Universāls roku balsts melns cena un informācija | Roku balsti | 220.lv LABĀKA CENA
€ 0,82 / mēn.   € 12,99 7d. 22st.
 
Uz grozu
4.8/5
IR NOLIKTAVĀ

Universāls roku balsts melns

€ 0,88 / mēn.   € 13,99 7d. 22st.
 
Uz grozu
4/5

Uneversāls roku balsts , melns

Roku balsts Bottari Jolly Box cena un informācija | Roku balsti | 220.lv LABĀKA CENA
€ 1,35 / mēn.   € 21,49 7d. 22st.
 
Uz grozu
3.5/5
IR NOLIKTAVĀ

Roku balsts Bottari Jolly Box

0 €

  € 45,99 7d. 22st.
 
Uz grozu

Automobilio porankis – VW POLO

0 €

  € 32,99 7d. 22st.
 
Uz grozu

Universalus automobilio porankis

Automašīnu roku balsti

Vienmēr vēlamies, lai gan ilgstoši ceļojumi, gan arī īsāki braucieni noritētu pēc iespējas komfortablāk, bet maksimālu komfortu var nodrošināt nelielas detaļas no auto aksesuāriem. Par tādu variantu nereti uzskata tādu automobiļa daļu, kā roku balsti, kas ir vairumam automobiļu. Auto roku balsti – tas ir ērts atbalsts rokām, kas tai pat laikā iekļaujas salona kopējā stilā, tāpēc tāda detaļa jāizvēlas atbildīgi.

Kā izvēlēties piemērotāko variantu?

Vispirms jau svarīgi ir pārliecināties, ka auto roku balts patiešām derēs, jo daži izstrādājumi ir paredzēti konkrētiem transportlīdzekļu modeļiem. Jebkurā gadījumā piemēroti būs universālie auto roku balsti, kas ir pielāgojami vairumam automašīnu.

Pēc tā, kā jūs pārliecināsieties par to pielietošanas iespējām, jāpadomā par dizainu. Auto roku balsti var būt izgatavoti standarta stilā un var absolūti nekrist acīs. Tomēr sortimentā var atrast arī diezgan unikālus variantus. Piemērotāko auto roku balstu izvēle būs atkarīga no transportlīdzekļa salona stila un, protams, no jūsu personīgās gaumes.

Padomājiet arī par funkcionalitāti – daudziem patīk auto roku balsti ar tilpnēm sīkiem priekšmetiem. Bet dažos ir paredzēti dzērienu turētāji, tā kā jums patiešām būs no kā izvēlēties. Runājot par roku balstu cenām – arī tās ir atšķirīgas. Tā kā šo detaļu nākas mainīt diezgan reti, ir vērts investēt kvalitatīvā izstrādājumā, kāds jums iepaticies visvairāk. Lai pārliecinātos par to izturību un pieņemtu lēmumu par to, kādi roku balsti jūsu automašīnai būs vispiemērotākie, vajadzētu iepazīties ar preču aprakstiem, to apskatiem un citu pircēju atsauksmēm. Tādā gadījumā jūs, bez šaubām, pieņemsiet pareizo lēmumu.

Auto roku balsti internetā

Jums vajadzīgi roku balsti Opel Astra, Zafira, VW Golf 3, 4 vai jebkuram citam automobilim un jūs meklējat, kur šīs detaļas var iegādāties par zemākām cenām? Ienāciet internetveikalā 220.lv un iepazīstieties ar mūsu sortimentu. Šeit roku balstu cenas atbilst to kvalitātei, bet plašais klāsts ļauj visiem pircējiem atrast piemērotākos variantus saviem transportlīdzekļiem. Mums bieži ir izdevīgi piedāvājumi, tāpēc jūs varēsiet parūpēties par ikdienas komfortu ar ļoti labvēlīgiem nosacījumiem.

Auto roku balstus var iegādāties internetā – tā kā jauno detaļu jūs varēsiet nopirkt jebkurā ērtā laikā. Pēc pasūtījuma izvietošanas preces jums uz mājām tiek piegādātas vistuvākajā laikā, bet tie, kas vēlas, var tās saņemt arī preču izsniegšanas centros, kas atrodas Rīgā.