Moto bikses

(12)
Filtrs
Pircēji novērtēja: 4.8/5
1 750 vērtējumi. Apskatīt visu

790 / mēn.   19999
 
Uz grozu

Tekstila bikses Richa Colorado Lady, melnas

Moto bikšu tips: Tekstila moto bikses

790 / mēn.   19999
 
Uz grozu

Tekstila bikses Richa Colorado, melnas

Moto bikšu tips: Tekstila moto bikses

727 / mēn.   14899
 
Uz grozu

Tekstila bikses Richa Airbender, melnas

Moto bikšu tips: Tekstila moto bikses
775 / mēn.   15899
 
Uz grozu

Krosa bikses Axo Motion 4, oranžas/zilas

Moto bikšu tips: MX moto bikses
775 / mēn.   15899
 
Uz grozu

Krosa bikses Axo Motion 4, melnas/zilas

Moto bikšu tips: MX moto bikses
731 / mēn.   9699
 
Uz grozu

O'Neal Element Shocker

0 €

Sacīkšu kombinezons Sparco MS-5 Pelēks (M Izmērs) cena un informācija | Moto bikses | 220.lv Sacīkšu kombinezons Sparco MS-5 Pelēks (M Izmērs) cena un informācija | Moto bikses | 220.lv JAUNUMS
762 / mēn.   19300
 
Uz grozu

Sacīkšu kombinezons Sparco MS-5 Pelēks (M Izmērs)

0 €

Bikses Sparco 001765PBOXLXXL Balts XL/XXL cena un informācija | Moto bikses | 220.lv JAUNUMS
762 / mēn.   19300
 
Uz grozu

Bikses Sparco 001765PBOXLXXL Balts XL/XXL

Sacīkšu kombinezons OMP Summer Melns cena un informācija | Moto bikses | 220.lv JAUNUMS
719 / mēn.   18199
 
Uz grozu

Sacīkšu kombinezons OMP Summer Melns

0 €

Sacīkšu kombinezons OMP SUMMER Melns 62 Izmērs cena un informācija | Moto bikses | 220.lv Sacīkšu kombinezons OMP SUMMER Melns 62 Izmērs cena un informācija | Moto bikses | 220.lv JAUNUMS
831 / mēn.   13440
 
Uz grozu

Sacīkšu kombinezons OMP SUMMER Melns 62 Izmērs

Motobraucēju bikses

Kad motocikls nākamajiem braucieniem ir sagatavots, ir jāparūpējas arī par savu apģērbu. Viena no vissvarīgākajām garderobes detaļām ir motobraucēju bikses. Pareizi izraudzīts variants nodrošinās ne tikai ērtus, bet arī drošus braucienus, tāpēc ir svarīgi zināt, kādiem kritērijiem jāpievērš uzmanība, lai izvēlētos vislabākās motobraucēju bikses.

Bikšu materiāls

Ādas motobraucēju bikses atšķiras ar augstu komforta un aizsardzības līmeni, kā arī izturību. Tomēr, lai jūsu braucieni būtu vēl drošāki, šai apģērba detaļai nereti papildus tiek piešūti papildu aizsargi. Tomēr ādas motobraukšanas bikses neļauj ādai kārtīgi elpot (izņemot tad, ja ir speciāla odere), tāpēc karstās dienās ar tām braukt var būt nogurdinoši.

Viens no populārākajiem variantiem ir tekstila motobraucēju bikses, kuras – lai arī nav tik izturīgas kā ādas bikses – atšķiras ar labu elastību, vieglumu un, protams, ērtumu. Tāda modeļa baikeru bikses ļauj ādai elpot, taču arī pie tām būs vajadzīgi papildu aizsargi.

Daudzi izvēlas sieviešu un vīriešu džinsa motobraucēju bikses, kas ir ļoti izturīgas un vieglas, un turklāt lieliski piestāv jebkurai garderobei. Un tomēr, neraugoties uz to, ka šie džinsi ir izturīgāki, salīdzinot ar tekstila vai ādas motobraukšanas biksēm, tās daudz mazāk pasargā no iespējamo traumu gūšanas.

Tiem, kas meklē maksimālu kvalitāti, ieteicams izvēlēties MX/ krosa bikses, kas ir pielāgotas agresīvākai un bīstamākai braukšanai. Šīs baikeru bikses nodrošina maksimālu aizsardzības līmeni, tāpēc pat ekstremālās situācijās jūs jutīsieties pārliecināti.

Ņemot vērā minētās priekšrocības un trūkumus, jūs viegli varēsiet izvēlēties, kādas bikses jums vislabāk derēs. Bet, ja arvien vēl ir grūti izlemt, iepazīstieties ar šo preču apskatiem un citu pircēju atsauksmēm. Turklāt dažas motobraukšanas preces var būt pilnveidotas, tādēļ šeit minētie trūkumi negaidīti pārvēršas priekšrocībās. Tāpēc, ja jūs nevēlaties palaist garām izdevīgus piedāvājumus – iepazīstieties ar iepatikušos bikšu aprakstiem.

Citi svarīgi izvēles aspekti

Pēc tam, kad būsiet izvēlējies piemērotāko materiālu, atliks padomāt par citām detaļām – tādām kā dizains un izmērs. Tādā gadījumā būs daudz vieglāk izvēlēties – stilu un krāsu daudzveidības ir pietiekami plaša, lai jūs varētu ceļot un turklāt izskatīties skaisti. Visām biksēm ir norādīti precīzi izmēri, tāpēc jūs diezgan ātri noskaidrosiet jums atbilstošāko izmēru.

Šīm motobraukšanas precēm ir arī atšķirīgas cenas, tāpēc jums iepriekš jāpadomā, cik jūs esat gatavs investēt šajā pirkumā. Un tomēr – vienmēr var atrast pievilcīgus nosacījumus pirkuma veikšanai un iegādāties motobraucēju bikses par zemāku cenu. Pievērsiet uzmanību aktuālajiem piedāvājumiem, kā arī apsveriet iespēju tās iegādāties uz nomaksu, līzingā.

Motobraucēju bikses internetā

Tiem, kas meklē, kur ādas, tekstila motobraucēju bikses vai citu veidu garderobes detaļas pārdod ar izdevīgiem nosacījumiem, mēs piedāvājam ienākt internetveikalā 220.lv un iepazīties ar mūsu sortimentu. Šeit bieži ir izdevīgi piedāvājumi, tāpēc ja kādu no tiem pamanīsiet, tad varēsiet iegādāties motobraucēju bikses vai citas motobraukšanas preces par ļoti zemām cenām. Atmiņā paliekošu braucienu garderobi var atjaunot pāris minūtēs, jo motobraucēju bikses var pasūtīt internetā ļoti vienkārši. Izvēlieties iepatikušos apģērbu, un mēs parūpēsimies, lai cik drīz vien iespējams tas tiktu piegādāts uz jūsu norādīto adresi. Pievērsiet uzmanību tam, ka Rīgā ir mūsu preču izsniegšanas centri – šeit pasūtītos izstrādājumus var paņemt bez maksas.