Piena maisījumi (0-6 mēn.)

(17)
Filtrēt
Pircēji novērtēja: 4.9/5
2 710 vērtējumi. Apskatīt visu

Piena maisījumi zīdaiņiem kā drošs un pilnvērtīgs mātes piena aizstājējs – Nestle, Humana, Frisolac u. c. populāru ražotāju produkti bērniem jau kops dzimšanas pieejami e-veikalā 220.lv. Lai gan mātes piens ir mazulim labākais un vērtīgākais uzturs, ne vienmēr iespējams to nodrošināt, tāpēc vajadzīgas alternatīvas, kas spētu sastāva un uzturvērtības ziņā līdzināties mātes pienam. Piena maisījumi rūpīgi izstrādāti laboratorijās un stingrā uzraudzībā, lai nodrošinātu produkta atbilstību visiem bērnu pārtikas standartiem. Šādu mākslīgo maisījumu var izmantot gan kā vienīgo uzturu, gan papildu uzturu mātes pienam vai kā piebarojumu, ja to rekomendē speciālists. Interneta veikalā 220.lv pieejami vairāki mākslīgā piena veidi, kas iepakojumā ir pulvera veidā. Lai pagatavotu pienu, atliek tikai vajadzīgo pulvera daudzumu sajaukt ar novārītu ūdeni, kas atdzesēts līdz vēlamai temperatūrai. Ja arī Jums pediatrs rekomendējis bērna uzturu papildināt ar mākslīgo pienu, tad mūsu e-veikalā atradīsiet dažādus variantus, no kuriem izvēlēties sava mazuļa vecumam un uztura īpatnībām piemērotāko.

  1499
Uz grozu
5/5
ĀTRĀ PIEGĀDE

Humana 1, 800g

Preču zīme: Humana
Svars: 800 g
  1149
Uz grozu
5/5
ĀTRĀ PIEGĀDE

Humana SL Expert, 500 g

Preču zīme: Humana
Svars: 500 g
  2799
Uz grozu
4.8/5
ĀTRĀ PIEGĀDE

Mākslīgais piena maisījums uz kazas piena bāzes Kabrita Gold 1, 0-6 mēn, 400 g

Preču zīme: Kabrita
Svars: 400 g
  1979
Uz grozu
5/5
IZŅEMIET RĪT

Maisījums zīdaiņiem Aptamil Pronutra 1, 0 mēneši +, 800 g

Preču zīme: Aptamil
Svars: 800 g
  13699
Uz grozu
ĀTRĀ PIEGĀDE

Semper Lemolac 1 piena maisījums 0m, 700 g, 8 iepakojuma komplekts

Preču zīme: Semper
Svars: 700 g
  4999
Uz grozu
5/5
ĀTRĀ PIEGĀDE

Mākslīgais piena maisījums uz kazas piena bāzes Kabrita Gold 1, 0-6 mēn., 800 g

Preču zīme: Kabrita
Svars: 800 g
  999
Uz grozu
5/5
ĀTRĀ PIEGĀDE

Humana AR Expert, 400 g

Preču zīme: Humana
Svars: 400 g
  749
Uz grozu
5/5
ĀTRĀ PIEGĀDE

Humana HN Expert, 300 g

Preču zīme: Humana
Svars: 300 g
  499
Uz grozu
ĀTRĀ PIEGĀDE

Piena maisījums T300g (0- 6. mēn.)

Preču zīme: Tutteli
Svars: 300 g
  999
Uz grozu
ĀTRĀ PIEGĀDE

Humana AC Expert

Preču zīme: Humana
Svars: 300 g
  13699
Uz grozu
ĀTRĀ PIEGĀDE

Semper Lemolac 2 piena maisījums 6m, 700 g, 8 iepakojuma komplekts

Preču zīme: Semper
Svars: 700 g
  13699
Uz grozu
ĀTRĀ PIEGĀDE

Semper BabySemp2 piena maisījums 6m, 800 g, 8 iepakojuma komplekts

Preču zīme: Semper
Svars: 800 g
  13699
Uz grozu
ĀTRĀ PIEGĀDE

Semper BabySemp1 piena maisījums 0m, 800 g, 8 iepakojuma komplekts

Preču zīme: Semper
Svars: 800 g

Piena maisījumi zīdaiņiem jau no dzimšanas

Mātes piens ikvienam mazulim ir pats labākais un vērtīgākais uzturs. Tomēr dzīvē gadās situācijas, kad krūts barošana nav iespējama vai ir nepietiekama, tāpēc noderīgs būs mazuļa vecumam piemērots un sabalansēts piena maisījums zīdaiņiem. Ar to var gan pilnībā aizstāt mātes pienu, gan lietot to kā papildu uzturu, ja to rekomendē pediatrs. Ja kādu apstākļu dēļ bērns nevar saņemt mātes pienu, bērnu piena maisījumi spēj nodrošināt pilnvērtīgu uzturu, kas veicina augšanu un attīstību atbilstoši zīdaiņa vecumam. Bērnu maisījumi ir īpaši ērti lietošanā – nepieciešams tikai sajaukt atbilstošu pulvera daudzumu ar novārītu un līdz vajadzīgajai temperatūrai atdzesētu ūdeni. Par to, kādas maisījuma devas un cik bieži jālieto tieši Jūsu mazulim, nepieciešams konsultēties ar speciālistu. Interneta veikalā 220.lv labākie piena maisījumi zīdaiņiem, no kuriem varat izvēlēties tieši Jūsu bērna vecumam un uztura vajadzībām atbilstošāko. Piedāvājumā arī produkti, kas piemēroti mazuļiem, kuri cieš no alerģijas vai gremošanas sistēmas darbības traucējumiem, – piena maisījumi zīdaiņiem bez laktozes, bērniem ar tieksmi atgrūst ēdienu, maisījums uz kazas piena bāzes u.c. Visi produkti izstrādāti un ražoti stingri ievērojot visus standartus un kvalitātes prasības, kas attiecas uz bērnu pārtiku, tāpēc varat būt drošs, ka izvēlaties savam bērnam pašu labāko!

Piena maisījumu klāsts e-veikalā 220.lv

Esam parūpējušies, lai mūsu interneta veikalā būtu pieejama kvalitatīva un augstvērtīga pārtika ikvienam, arī pašiem mazākajiem, kuru labākais uzturs ir mātes piens. Bet situācijās, kad šāds uzturs nav pieejams vai ir nepietiekams, to var aizstāt piena maisījums zīdaiņiem. Rūpīgi atlasītas izejvielas, sabalansētas formulas, minerālvielas, vitamīni un daudz kas cits mazulim vērtīgs iekļauts pulverveida produktā, kuru pārvērst pienā ir pavisam viegli. Atliek to tikai sajaukt ar vārītu un līdz ķermeņa temperatūrai atdzesētu ūdeni. Sortimentā iekļauti uzticami un veselības speciālistu rekomendēti produkti no Nestle, Humana, Frisolac un citiem ražotājiem. Pirms iegādes noteikti pievērsiet uzmanību vairākiem svarīgiem faktoriem:

  • bērna vecums, kuram produkts piemērots;
  • ieteicamās devas;
  • pagatavošanas instrukcija;
  • sastāvs un daudzums iepakojumā.

Atcerieties, ka maisījums zīdainim jādod sterilizētā pudelītē, kā arī pirms pagatavošanas rūpīgi jānomazgā rokas. Maisījums vienmēr jāgatavo atbilstoši ražotāja norādītajai instrukcijai.

Piena maisījumi zīdaiņiem internetā

Lai Jums nebūtu ar mazuli jādodas uz veikalu, kas var būt patiešām nogurdinoši, iepērcieties tiešsaistē no mājām vai citas Jums ērtas vietas, bet mēs parūpēsimies, lai saņemat preces tieši tā, kā vēlaties – ar kurjeru līdz mājas durvīm vai pakomātā. E-veikala sortimentā pieejami vairāki tūkstoši bērnu preču dažādās kategorijās, tajā skaitā arī bērnu pārtika. Pieejami gan mākslīgie piena maisījumi zīdaiņiem, gan arī piena maisījumi mazuļiem pēc 6 mēnešu vecuma, gan bērnu putras, bērnu biezeņi u. c. vērtīgi un gardi produkti par izdevīgām cenām.