Nokian

Plaši atpazīstamā un ietekmīgā somu ražotāja Nokian riepas ir populāra autovadītāju izvēle ne tikai Latvijā, bet viscaur Eiropā. Konkrētā zīmola piedāvājumā atrodami gan ziemas, gan vasaras, kā arī vissezonas modeļi, taču īpašu atzinību ieguvuši tieši ražotāja piedāvātie risinājumi ziemas skarbajiem laikapstākļiem. Maksimāla saķere ar slapju un apledojušu ceļa segumu, prognozējama vadāmība un komfortabla pārvietošanās - tās ir tikai dažas no īpašībām, kas lieliski raksturo daudzpusīgo un kvalitatīvo Nokian auto riteņu sortimentu. Turklāt, labās ziņas nebeidzas! Tagad pieprasītā somu zīmola preces pieejamas arī interneta veikalā 220.lv. Jūsu automobilim pielāgoti izmēri, neskaitāmi riepu modeļi un superīgi zemas cenas; nāciet un izvēlieties savām prasībām atbilstošāko komplektu!

0 €
723 / mēn. 9600
Uz grozu

Vīriešu gumijas zābaki Nokian

Preču zīme: Nokian
Apavu izmērs: 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
Apavu ārpusē: Gumija
0 €
738 / mēn. 9800
Uz grozu

Gumijas zābaki Nokian red

Preču zīme: Nokian
Apģērba izmērs: 42, 43
Apavu ārpusē: Gumija

Nokian riepas - populāra izvēle krosoveriem un apvidus auto

Vēlaties iegādāties jaunas un aktuālajai gada sezonai piemērotas riepas, taču neesat pārliecināts, kuram zīmolam dot priekšroku? Auto riteņu ražotājs Nokian pavisam noteikti ir viena no labākajām iespējamām izvēlēm šā brīža tirgū, specializējoties tieši krosoveriem, apvidus un vieglajiem auto piemērotāko risinājumu ražošanā. Sākot no ārkārtīgi pieprasītajām Hakkapeliitta R3 vissezonas riepām un beidzot ar WR Snowproof sērijas modeļiem - Nokian auto preču klāstā pavisam noteikti atradīsies arī Jūsu automobilm perfekti pielāgota opcija!

Ieskatieties e-veikala 220.lv apkopotajā somu auto preču zīmola sortimentā un izvēlieties kādu no sekojošajiem risinājumiem, tostarp:

  • Nokian vasaras riepas platumā no 155 līdz pat 315 mm;
  • Nokian ziemas riepas ar augstu degvielas patēriņa efektivitāti (A, B, C klase);
  • Auto riteņi R16, R17, R18, R19 un R20 izmēra diskiem;
  • Auto preces ar minimālu ārējo trokšņu līmeni (67 līdz 71dB).

Premium klases riepas ar augstu uzticamības līmeni

Ziemas riepas Nokian var lepoties ar tām piedēvēto Premium klases kategoriju, kas liecina, ka konkrētā zīmola auto riteņi patiesi ir to cenas vērti. Ko iegūsiet Jūs, iegādājoties kādu no Nokian piedāvājumā esošajiem Premium komplektiem? Premium auto ritošajām daļām raksturīgas vairākas vērā ņemamas priekšrocības tai skaitā augsti veiktspējas rādītāji, laba saķere ar ceļa segumu ekstremālos laika apstākļos, kā arī ilgāks riteņa kalpošanas laiks.

Nokian riepas, kas viegli un ērti iegādājamas interneta veikala 220.lv tiešsaistes ailēs, pārsteigs Jūs arī ar sekojošo kvalitātes iezīmju kopumu, proti:

  • Augstu patērētāju uzticamības līmeni;
  • Lieliskiem un konkurētspējīgiem rezultātiem starptautiskajos riepu testos;
  • Komfortablu braukšanu pat skarbākajos ceļa apstākļos.

Nokian riepas dažādām budžeta iespējām

Iegādājieties jaunas un kvalitatīvas vasaras, vissezonas un ziemas riepas pie mums, interneta lielveikalā 220.lv, un pārvietojieties droši visa gada garumā! Nokian riepas Latvija - tās ir plašas izvēles iespējas, augsti kvalitātes standarti un izdevīgas cenas ikviena autovadītāja budžeta iespējām. 

Interneta veikals 220.lv atgādina - izņemiet pasūtītās preces sev ērtākajā vietā un laikā, izvēloties pasūtījuma saņemšanas opciju kādā no mūsu preču izsniegšanas punktiem visā Latvijā, tostarp Rīgā, Maskavas ielā 257 un Daugavgrīvas ielā 114, Daugavpilī, Cietokšņa ielā 60, kā arī Liepājā, Siena ielā 4. Ātri, ērti un, protams, izdevīgi!