Dārza traktori

(24)

Zāles pļāvējs Hecht 587 cena un informācija | Dārza traktori | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 31,42 / mēn.   € 499,00 13st. 19min.
 
Uz grozu
IZŅEMIET RĪT

Zāles pļāvējs Hecht 587

Piekabe Hecht 52145 cena un informācija | Dārza traktori | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 3,77 / mēn.   € 59,99 13st. 19min.
 
Uz grozu
4.2/5
IZŅEMIET RĪT

Piekabe Hecht 52145

Dārza traktors Alpina BT84B cena un informācija | Dārza traktori | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 113,28 / mēn.   € 1 999,00 13st. 19min.
 
Uz grozu
IZŅEMIET RĪT

Dārza traktors Alpina BT84B

Zāliena traktors SMART RF 125, MTD cena un informācija | Dārza traktori | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 98,54 / mēn.   € 1 739,00 13st. 19min.
 
Uz grozu
5/5
IZŅEMIET RĪT

Zāliena traktors SMART RF 125, MTD

Mauriņa traktors - Minirider MTD 76 SD cena un informācija | Dārza traktori | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 95,20 / mēn.   € 1 680,00 13st. 19min.
 
Uz grozu
IZŅEMIET RĪT

Mauriņa traktors - Minirider MTD 76 SD

Sodo traktorius Alpina BT98B cena un informācija | Dārza traktori | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 94,58 / mēn.   € 1 669,00 13st. 19min.
 
Uz grozu
IZŅEMIET RĪT

Sodo traktorius Alpina BT98B

Kā izvēlēties dārza traktoru? Viens no galvenajiem siltās sezonas darbiem ir zāles pļaušana, šim darbam var izmantot arī dažādu zāles pļaušanas tehniku. Kad nopļautās zāles platība pārsniedz 20 ārus, parasti ir ieteicams izmantot dārza traktorus – šādas ierīces padara šo darbu daudz ātrāku un ērtāku. Tomēr šajā gadījumā ir ļoti Lasīt tālāk
Dārza traktori: ko vēl Jūs varat darīt ar tiem, izņemot zāles pļaušanu? Dārza traktori ir jaudīgs zāles pļāvējs, kas ļauj ļoti efektīvi un ērti tikt galā ar vēl lielākiem zāles laukumiem. Tomēr tas nav vienīgais šo ierīču mērķis - pievienojot papildu piederumus, pagalmā un dārzā varēsiet veikt vēl vairāk uzdevumu. Kādiem citiem mērķiem šo tehniku ​​var izmantot? Sniega Lasīt tālāk

Dārza traktors - jaudīgs palīgs 

Mauriņa pļaušana nereti var prasīt ne tikai daudz laika, bet arī pūļu, it īpaši, ja zāle ataug ļoti strauji. Lielāku teritoriju pļaušanai iesakām izvēlēties kādu no interneta veikalā 220.lv pieejamajiem dārza traktoriem.

220.lv iespējams iegādāties daudzfunkcionālu un kvalitatīvu tehniku no dažādiem ražotājiem – “MTD”, "Hecht" , “Wolf Garten” un “McCulloch”. Lai izvēlētos, kurš dārza traktors nepieciešams tieši Jums, iesakām pievērst uzmanību vairākiem svarīgiem kritērijiem.

  • Jauda (Zs). Ierīces jauda jāpielāgo platībai, kādu plānojat pļaut. Attiecīgi – jo tā lielāka, jo jaudīgāka tehnika būs nepieciešama. Piemēram, ja dārza traktors jums ir nepieciešams tikai piemājas mauriņa pļaušanai, pietiks, ja jaudu no sešiem līdz dažiem desmitiem zirgspēku. Savukārt, ja nepieciešams nopļaut teritoriju, kas pārsniedz divus hektārus, iesakām iegādāties modeli, kura jauda ir vismaz 15 zirgspēki. 
  • Pļaušanas platums. Interneta veikalā 220.lv var iegādāties dārza traktorus, kuru pļaušanas platums ir sākot no 66 centimetriem. Šāda tehnika piemērota šaurāku vietu pļaušanai. Savukārt, ja Jūsu teritorija ir pietiekami plaša un bez daudziem šķēršļiem, varat izvēlēties modeli, kura pļaušanas platums ir 105 centimetri.

Kāds dārza traktors jāizvēlas?

Interneta veikalā 220.lv varat iegādāties divu veidu dārza traktorus – tādus, kuri nopļauto zāli savāc iebūvētā grozā, un tādus, kuri aprīkoti ar nopļautās zāles sāna izmetēju. Traktors dārza darbiem ar savācējgrozu būs funkcionāli noderīgāks, jo ar to varēs ne tikai ātri un vienkārši sakopt mauriņu, bet arī, piemēram, rudenī savākt nobirušās koku lapas. Tajā pašā laikā, izvēloties dārza traktoru ar savācējgrozu, jāņem vērā, ka ik pēc laika būs jāapstājas un tas jāiztukšo. 

Īpaši ērti būs strādāt ar tehniku, kurai ir 0 pagrieziena trajektorija, proti, tas var apgriezties ap savu asi, ļaujot nopļaut mauriņu ātrāk un vienkāršāk. Mūsdienās ražotajiem dārza traktoriem ir vairāku veidu pārnesumkārbas. Populārākā no tām ir manuālā. Ņemot vērā to, ka tam nav sajūga, lai pārslēgtu pārnesumu, nepieciešams apstāties un pārtraukt darbu. Lai arī šādi modeļi parasti ir lētāki, vieglāk būs strādāt ar tehniku, kurai ir, piemēram, variatora pārnesumkārba. Šāda palīga vadīšana ir ļoti vienkārša – gaita uz priekšu vai atpakaļ, un pedālis, lai uzsāktu braukšanu. Ir arī tā saucamie hibrīdu modeļi, kuriem iespējams mainīt ātrumu ar pedāli un sviru. Sakopta apkārtne ir katras mājas rota. Dārza traktors atvieglos pļaušanas darbus, iegādājoties kvalitatīvu un noderīgu dārza tehniku jau šodien!