Dārza traktori un piekabes

(35)

Dārza traktori un piekabes

Mauriņa pļaušana nereti var prasīt ne tikai daudz laika, bet arī pūļu, it īpaši, ja zāle ataug ļoti strauji. Lielāku teritoriju pļaušanai iesakām izvēlēties kādu no interneta veikalā 220.lv pieejamajiem dārza traktoriem.

220.lv iespējams iegādāties daudzfunkcionālus un kvalitatīvus traktorus dārza darbiem no dažādiem ražotājiem – “MTD”, "Hecht" , “Wolf Garten” un “McCulloch”. Lai izvēlētos, kurš dārza traktors nepieciešams tieši Jums, iesakām pievērst uzmanību vairākiem svarīgiem kritērijiem.

Jauda (Zs). Šis rādītājs ir redzams preces aprakstā, tādēļ Jūs ātri un ērti varat salīdzināt, kurš no dārza traktoriem jaudīgāks. Ierīces jauda jāpielāgo platībai, kādu plānojat pļaut. Attiecīgi – jo tā lielāka, jo jaudīgāka tehnika būs nepieciešama. Piemēram, ja dārza traktors jums ir nepieciešams tikai piemājas mauriņa pļaušanai, pietiks, ja jaudu no sešiem līdz dažiem desmitiem zirgspēku. Turklāt jāņem vērā arī pļaušanas platums. Jo tas būs lielāks, jo lielākai jābūt traktora motora jaudai. Savukārt, ja nepieciešams nopļaut teritoriju, kas pārsniedz divus hektārus, iesakām iegādāties dārza traktoru, kura jauda ir vismaz 15 zirgspēki. Kādēļ jaudai ir tik liela nozīme? Pavisam vienkārši – tā nodrošina kvalitatīvu zāles nopļaušanu pat tad, ja stiebri ir atauguši salīdzinoši gari. Lai nogrieztu un sakapātu zāles stiebrus, tehnikai nepieciešama papildus jauda, tādēļ lielākās platībās ar nelielu dārza traktoru nepietiks.

Pļaušanas platums. 220.lv atrodami dārza traktori ar dažādiem pļaušanas platumiem. Pirms veicat pirkumu, pārdomājiet, cik līdzena vai nelīdzena ir virsma, kuru nepieciešams pļaut. Ja tajā ir daudz šķēršļu, piemēram, pauguru, akmeņu, koku, bedru utt., jāņem vērā, ka pļaušana būs apgrūtināta. Lai pasargātu pļaušanas mehānismu no bojājumiem, ieteicams izvēlēties tādu dārza traktoru, kuram ir kopējošie ritenīši – tie nelīdzeno virsmu skars pirmie, pasargājot pļāvēja asmeņus. Interneta veikalā 220.lv var iegādāties dārza traktorus, kuru pļaušanas platums ir sākot no 66 centimetriem. Šāda tehnika piemērota šaurāku vietu pļaušanai. Savukārt, ja Jūsu teritorija ir pietiekami plaša un bez daudziem šķēršļiem, varat izvēlēties traktoru, kura pļaušanas platums ir 105 centimetri. Ir pašsaprotami, ka ar lielāku tehniku teritoriju nopļausit ātrāk, taču jāņem vērā arī tas, vai apjomīgam traktoram būs viegli pārvietoties par mauriņu. Turklāt jāpadomā arī par to, kur plānojat uzglabāt dārza traktoru.

Interneta veikalā 220.lv varat iegādāties divu veidu dārza traktorus – tādus, kuri nopļauto zāli savāc iebūvētā grozā, un tādus, kuri aprīkoti ar nopļautās zāles sāna izmetēju. Traktors dārza darbiem ar savācējgrozu būs funkcionāli noderīgāks, jo ar to varēs ne tikai ātri un vienkārši sakopt mauriņu, bet arī, piemēram, rudenī savākt nobirušās koku lapas. Tajā pašā laikā, izvēloties dārza traktoru ar savācējgrozu, jāņem vērā, ka ik pēc laika būs jāapstājas un tas jāiztukšo. Tādēļ lielāku platību pļaušanai speciālisti parasti iesaka izvēlēties traktoru ar nopļautās zāles izmešanas funkciju, kas ļaus ātrāk paveikt darbu. Ir arī tādi dārza traktori, kuri automātiski nopļauj un sasmalcina zāli ar samulčēšanas funkciju. Šāda veida tehnikai parasti nav savācējgroza, un tā ir paredzēta nelielu platību pļaušanai.

Īpaši ērti būs strādāt ar dārza traktoru, kuram ir 0 pagrieziena trajektorija, proti, tas var apgriezties ap savu asi, ļaujot nopļaut mauriņu ātrāk un vienkāršāk. Mūsdienās ražotajiem dārza traktoriem ir vairāku veidu pārnesumkārbas. Populārākā no tām ir manuālā. Ņemot vērā to, ka dārza traktoram nav sajūga, lai pārslēgtu pārnesumu, nepieciešams apstāties un pārtraukt darbu. Lai arī šādi modeļi parasti ir lētāki, vieglāk būs strādāt ar tehniku, kurai ir, piemēram, variatora pārnesumkārba. Šāda traktora vadīšana ir ļoti vienkārša – gaita uz priekšu vai atpakaļ, un pedālis, lai uzsāktu braukšanu. Ir arī tā saucamie hibrīdu modeļi, kuriem iespējams mainīt ātrumu ar pedāli un sviru. Sakopta apkārtne ir katras mājas rota. Atvieglojiet pļaušanas darbus, iegādājoties kvalitatīvu un noderīgu dārza traktoru jau šodien!

Kādi dārza traktori ir vispopulārākie 2020. gadā?

Rekomendējamie dārza traktori

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.