Noderīgi padomi

Kā izvēlēties labāko dāvanu karti tuviniekiem svētkos?

Plaša izvēle dāvanu kartēm
25 11 2019
eglites bumbas un davanas uz sniega

Tuvojas Ziemassvētki, tādēļ cilvēki jau pamazām sāk tiem gatavoties. Gatavošanās laiks var būt satraucošs, bet tajā pašā laikā arī ļoti patīkams. Tuvojoties vieniem no skaistākajiem gada svētkiem, jādomā gan par rotājumiem, gan maltīti. Tomēr pati svarīgākā lieta, par ko jādomā, ir dāvanas

Dāvanu izvēle ne vienmēr ir viegla. Jādomā gan par to, kā iekļauties noteiktajā budžetā, gan par to, lai ikvienam atrastu pašu piemērotāko dāvanu, kas sagādātu prieku. Ne vienmēr tieši dāvana var būt labākā izvēle. 

Mūsdienās arī dāvanu kartes ir iemantojušas ļoti lielu popularitāti. Dāvanu karte sniedz brīvības sajūtu, jo cilvēks pats var izvēlēties, kas viņam nepieciešams visvairāk. Rezultātā būs apmierināts gan dāvanas sniedzējs, gan saņēmējs. Tomēr arī dāvanu kartes ir jāprot izvēlēties. Ne visiem cilvēkiem visas dāvanu kartes ir piemērotas. Katram cilvēkam noteikti būs tā viena īstā dāvanu karte, ko saņemt svētkos. 

Kā izvēlēties labāko dāvanu karti tuviniekiem svētkos?

  • Dāvanu karte SPA

SPA apmeklējums būs ļoti piemērota dāvana tiem tuviniekiem, kuri ikdienā daudz strādā un kuriem maz sanāk atpūsties. Lai gan varētu likties, ka SPA atpūtu vairāk novērtēs daiļā dzimuma pārstāves, arī vīriešiem patīk šāda veida atpūta. Lai ar dāvanu būtu trāpījis desmitniekā, izvēlieties dāvanu karti, kura ļauj izvēlēties konkrētas SPA procedūras, jo Jūs tomēr nevarat zināt, kāda procedūra vislabāk patiks dāvanas saņēmējam.

  • Dāvanu karte būvmateriālu veikalā

Šāda dāvana būs piemērota tuviniekam, kurš plāno vai jau ir uzsācis remontdarbus savā mājoklī. Nav noslēpums, ka ikviens remonts prasa diezgan lielus naudas līdzekļus, tāpēc finansiāls atbalsts dāvanu kartes veidolā būs ļoti piemērots. Jums pašam noteikti nevajadzētu izvēlēties preces no šāda veikala, piemēram, jaunu skapīti vai izlietni. Protams, šīs lietas ir nepieciešamas remonta laikā, tomēr katram cilvēkam ir sava gaume un vīzija par to, kāda izskatīsies jaunā telpa mājoklī. Ja vēlaties palīdzēt remontdarbos, tad izvēlieties dāvanu karti. 

  • Dāvanu karte kino

Par šādu dāvanu karti priecāsies ikviens tuvinieks, kuram patīk doties ārpus mājas, lai noskatītos kādu filmu. Protams, visvairāk par šādu dāvanu karti priecāsies mazākie ģimenes locekļi. 

  • Dāvanu karte restorānā

Iespējams, ka kāds no tuviniekiem ir ļoti liels ēdiena mīlis, kuram patīk atklāt un izjust arvien jaunas garšas. Dāvanu karte kādā smalkā un cilvēku iecienītā restorānā būs ļoti laba izvēle. 

Dāvanu kartes izvēle

Mūsdienās gandrīz katrā veikalā var iegādāties dāvanu kartes. Lai atrastu pašas piemērotākās dāvanu kartes saviem tuviniekiem, Jums ir viņos jāieklausās. Iespējams, ka kādā sarunā viņš ir izpaudis kādu savu vēlēšanos. Tāpat dāvanu kartes izvēlē Jums ir jāņem vērā konkrētā tuvinieka dzīvesveids, hobiji un nodarbes brīvajā laikā, ģerbšanās stils, gaume uz ēdieniem. Jāpavēro, kāds viņš ir ikdienā, un kādām sadzīviskām lietām dod priekšroku. Ņemot vērā iepriekš minētās lietas, būs vieglāk izvēlēties dāvanu karti.


Ir cilvēki, kuri uzskata, ka dāvanu karte ir ļoti bezpersoniska dāvana, tomēr tā nebūt nav. Dāvanu karte būs ļoti piemērota ikvienam cilvēkam, it sevišķi tādam cilvēkam, kuram patīk patstāvīgi pieņemt lēmumus. Kā jau iepriekš tika minēts, tad dāvanu kartes sniedz brīvības sajūtu. Jūs nespēsiet uzminēt, kādi ir otra cilvēka slēptākie sapņi, pat, ja šis cilvēks ir Jūsu tuvinieks. Tāpēc dāvanu karte būs ideāli piemērota, un tā piepildīs šos sapņus.

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.