Grīdu tīrītājs FC 5 - visu cieto grīdu segumu tīrīšanai

Bezvadu grīdu tīrītājs FC 5 atvieglo grīdas tīrīšanu. Izmantojot akumulatora tehnoloģiju, tas nodrošina maksimālu pārvietošanās vieglumu bez kaitinošā strāvas vada. Vienā solī un pietiekami ātri Jūs notīrīsiet grīdu. Rotējošās rullīšu birstes no grīdas virsmas savāc pat mazus netīrumus, kas no rullīšiem tiek iesūknēti netīrumu tvertnē. Rezultāts: cieto grīdas segumu tīrīšana bez problēmām.

Tvaika tīrītājs SC 3 - ideāla mājas tīrība bez ķīmiskiem tīrīšanas līdzekļiem

Kärcher SC 3 EasyFix tvaika tīrītāju var izmantot jebkur mājās, jo nav nepieciešami ķīmiski tīrīšanas līdzekļi. Rūpīga tīrīšana ar šo tvaika tīrītāju iznīcina 99,99% no visām baktērijām, kas sastopamas parastajā mājas vidē. Higiēniska keramisko flīžu, elektrisko plīšu, tvaika nosūcēju un mazāko flīžu spraugu tīrīšana, noņemot pat novecojušos netīrumus. EasyFix grīdas sprausla ar elastīgu savienojumu un tvaika koncentrēšanas tehnoloģija nodrošina pilnīgu ergonomiku - izciliem tīrīšanas rezultātiem. Pateicoties līmējošās fiksācijas sistēmai, mikrošķiedras drānu ātri un viegli piestiprina un noņem no grīdas sprauslas, izvairoties no saskares ar netīrumiem.

Par Kärcher

Katra diena ir diena lieliem mērķiem ikvienam cilvēkam. Kärcher vēlas palīdzēt to sasniegt, tāpēc mēs katru dienu domājam, kā katram no Jums vieglāk realizēt savus plānus, sākot no brīvību mīlošiem pētniekiem līdz mājas vērotājiem. Jo tīrība palīdz saglabāt vērtību.

Karcher

Vācu kompānija Kärcher, kas dibināta 1935. gadā, uzreiz pēc darbības uzsākšanas ieguva plašu klientu loku, piedāvājot ar izdomu un apņēmību veidotus inovatīvus produktus. Sākot ar apkures tehnoloģijām, Alfrēds Karčers pēc 15 gadiem izveidoja augstspiediena tīrītāju, kas palīdzēja viņam sasniegt globālu atpazīstamību. Tas ir ģimenes uzņēmums, kas visiem labi zināms, jo piedāvā efektīvas un ūdensizturīgas tīrīšanas sistēmas un risinājumus. Nepārtraukti uzlabojot rezultātus, inovācijas un kvalitāte ir šī zīmola galvenie mērķi.

Kärcher mazgāšanas iekārtas: novatoriskas idejas jebkuram tīrīšanas darbam

Kärcher putekļsūcēji, augstspiediena mazgātāji un citas mazgāšanas iekārtas ir lieliska funkcionalitātes, lietošanas ērtuma un moderna dizaina kombinācija. Inovācija ir zīmolam ārkārtīgi raksturīga īpašība, ko vairākkārt atzinušas dažādas pasaulē pazīstamas iestādes.

Šis uzņēmums koncentrējas ne tikai uz privātiem lietotājiem, bet arī uz profesionāliem speciālistiem, tāpēc Kärcher preču piedāvājumā būs pieejams ne tikai sūknis mājas vajadzībām, bet arī daudz jaudīgākas iekārtas, kas būs piemērotas rūpnieciskām vajadzībām. Neatkarīgi no tā, kādu produktu jūs izvēlēsieties, jums tiks nodrošināta kopīga, efektīva sistēma, kas ietver ne tikai pamata aprīkojumu (piemēram, Kärcher slotu vai sūkni), bet arī ideāli piemērotus piederumus un tīrīšanas līdzekļus.

Nepārtraukti uzlabojumi liecina arī par ierīču modernizāciju laika gaitā, piedāvājot vēl lielāku efektivitāti. Kärcher augstspiediena mazgātājs ir iemantojis lielu popularitāti un tam ir pieejami vairāki dažādi modeļi, kas būs piemēroti plašam lietotāju klāstam - šajā gadījumā jums vienkārši jāpievērš uzmanība produkta nosaukumam. Kärcher K4 modelis būs jaudīgāks par Kärcher K2, bet ar savām iespējām Kärcher K5, kas neatbilst Kärcher K7, būs mazliet dārgāks - lai gan tas izklausās sarežģīti, vairāk iepazīstoties ar šo ierīču iespējām, jums viegli izdosies atrast pareizo risinājumu jūsu vajadzībām.

Kärcher mazgāšanas iekārtas: īpaša uzmanība lietotāju vajadzībām

Inovatīvi un klientam draudzīgi risinājumi šim uzņēmumam nav tikai tukši vārdi - Kärcher iegulda daudz laika, lai padarītu katru logu tīrītāju vai putekļsūcēju lietotājam draudzīgu. Pastāvīgas diskusijas ar lietotājiem, pētījumi un rezultāti neapšaubāmi atspoguļojas jaunu produktu izstrādē. Tas viss ļauj piedāvāt ne tikai efektīvus, bet arī ērtus produktus.

Kärcher koncentrējas ne tikai uz augstu kvalitāti, bet arī uz vidi un sabiedrību. Atbalsts kultūras pasākumiem, sociālajiem objektiem un sadarbība ar labdarības fondiem. Šis ir sociāli atbildīgs uzņēmums, kas nodarbojas ne tikai ar ražošanas procesiem, bet arī ar apkārtējās vides uzlabošanu.

Kärcher daļas un aprīkojums internetā

Meklējat Kärcher tvaika tīrītāju, ūdens sūkni, laistīšanas aprīkojumu vai jūs meklējat labāko cenu Kärcher precēm? Apskatiet internetveikala 220.lv piedāvājumu - pieejams plašs šī ražotāja produktu klāsts un biežas Kärcher reklāmas kampaņas, ļaus jums ietaupīt naudu. Ja ir grūti izlemt, vai Kärcher vējstikla tīrītājs atbilst jūsu cerībām, galīgo lēmumu varēsiet pieņemt, apskatot gan šī, gan citu produktu aprakstus un atsauksmes.

Kärcher mazgāšanas un tīrīšanas iekārtas tiek pārdotas internetā: pasūtītās preces ātri tiek piegādātas uz jūsu mājām. Tas ir viens no ērtākajiem veidiem, kā efektīvi iegādāties pareizo aprīkojumu!