Barošanas avoti

(3)
Filtrs
Klienti novērtēja: 5/5
1 079 vērtējumi. Apskatīt visu
  € 6,00
 
Uz grozu

Barošanas avots DI-200B 12V 2A

Tips: Paneļu barošanas bloki
  € 23,95
 
Uz grozu

Ātrās uzlādes barošanas avots 42W BA-K030VA-Z

Tips: Barošanas bloks datoriem
  € 29,95
 
Uz grozu

Ātrās uzlādes barošanas avots 72W BA-K030VA-Z

Tips: Barošanas bloks datoriem

Barošanas avoti elektroierīcēm

Arvien vairāk cilvēku savām mājām izvēlas LED apgaismojumu – tāds variants skaisti izskatās un tostarp tiek augstu vērtēts par tā ekonomiskumu un lēto ekspluatāciju. Tādam apgaismojumam ir daudz vairāk priekšrocību, tomēr šīm joslām nepieciešami strāvas avoti, kas nodrošina efektīvu apgaismojumu ar LED spuldzītēm.

Strāva avota izvēle LED

Pirmoreiz saskaroties ar strāvas avota meklējumiem, grūti ir noteikt, kāds izstrādājums būs piemērotākais esošajām LED joslām. Un tomēr, pamatojoties uz vienkāršu formulu, Jūs varēsiet bez grūtībām noskaidrot, kādas jaudas strāvas avots vajadzīgs LED joslai. Joslas jauda jāpareizina ar tās garumu, bet iegūtais rezultāts vēlreiz jāreizina ar 1,3, jo parasti ieteicams pievienot aptuveni 30% papildu rezerves. Noapaļojot galīgo rezultātu līdz veselam skaitlim vatu, Jūs uzzināsiet, kāda strāvas avota jauda Jums vajadzīga.

Pievērsiet uzmanību tam, ka atšķiras strāvas avotu izmēri un pretestības līmeņi. Tāpēc, ja Jūs plānojat uzstādīt LED apgaismojumu mitrākā telpā, tad attiecīgi jāizvēlas mitrumizturīgi izstrādājumi. Ja Jums vajadzīgs strāvas avots, tad cenai nevajadzētu būt galvenajam izvēles kritērijam – cenas ir pieejamas katram, tā kā Jūs ātri varēsiet atrast variantu, kas apmierinās Jūsu vēlmes un iespējas.

Strāvas avoti LED internetā

Tiem, kam interesē LED apgaismojuma iespējas, un kuri meklē, kur strāvas avotus var iegādāties ar pievilcīgiem nosacījumiem, mēs piedāvājam ienākt internetveikalā 220.lv un iepazīties ar mūsu piedāvājumiem tuvāk. 

Mūsu sortimentā var atrast strāvas avotus 12V, 24V LED, kā arī izstrādājumus ar dažādu jaudu un pretestības līmeni, kurus viegli var pielāgot Jūsu vajadzībām. Mums ir piedāvājumi arī tiem, kas novērtē efektīvus risinājumus – strāvas avotus LED joslām pārdod internetā, tāpēc Jūs varēsiet parūpēties par šo svarīgo atribūtu iegādi, neizejot no mājām. Izvēlieties, kāds strāvas avots LED visvairāk atbilst Jūsu vajadzībām, un drīz vien tas tiks piegādāts uz Jūsu norādīto adresi – pirkuma veikšanas process aizņems tikai dažas minūtes, un Jūs varēsiet atkal atgriezties pie ikdienas darbiem.

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.