Saules paneļi, komponentes

(13)
Filtrēt
Pircēji novērtēja: 4.8/5
1 778 vērtējumi. Apskatīt visu
0 €

825 / mēn.   20899
 
Uz grozu

vidaXL salokāms saules paneļa lādētājs, 80 W, 12 V

Preču zīme: Nenurodyta
0 €

1047 / mēn.   26499
 
Uz grozu

vidaXL salokāms saules paneļa lādētājs, 120 W, 12 V

Preču zīme: Nenurodyta
797 / mēn.   12900
 
Uz grozu
5/5

Solarfam ETFE saules panelis 100W

Preču zīme: Solarfam
-11%

905 / mēn.   22900 25900
 
Uz grozu

Solarfam saliekamais saules panelis 150W

Preču zīme: Solarfam
0 €

887 / mēn.   8604
 
Uz grozu

WORHAN® saules gaismas lampa 400 lūmeni 40W - LH4S

Preču zīme: Nenurodyta
0 €

521 / mēn.   3976
 
Uz grozu

2,5 m pagarinājuma kabelis LS90N, LS150N, LS180N

Preču zīme: Nenurodyta
  3100
 
Uz grozu

Mobilais saules lādētājs SP-02U/D

Preču zīme: Solar Charger
857 / mēn.   21699
 
Uz grozu

vidaXL saules panelis, 80 W, monokristālisks alumīnij...

Preču zīme: vidaXL
0 €

885 / mēn.   22399
 
Uz grozu

vidaXL salokāms saules paneļa lādētājs, 100 W, 12 V

Preču zīme: Nenurodyta
0 €

855 / mēn.   8299
 
Uz grozu

vidaXL saules panelis, 50 W, monokristālisks alumīnij...

Preču zīme: vidaXL
0 €

897 / mēn.   22699
 
Uz grozu

vidaXL salokāms saules panelis, pārnēsājams, 120 W, 1...

Preču zīme: Nenurodyta

Saules paneļi elektroenerģijas ražošanai mājsaimniecībā

Saules enerģija ir atjaunojams un ilgtspējīgs elektroenerģijas avots, kas pēdējās desmitgadēs kļuvis arvien populārāks ne tikai komerciālos objektos, bet arī mājsaimniecību vajadzību nodrošināšanai. Mūsdienīgi saules paneļi ir kompakti, viegli un efektīvi spēj nodrošināt gan pastāvīgus, gan mobilus elektroapgādes risinājumus atbilstoši lietotāja vajadzībām. Saules paneļi Latvijā kļūst arvien pieejamāki un tiek plašāk izmantoti tieši mājsaimniecībās. Interneta veikalā 220.lv arī Jūs ērti varat iegādāties augstas kvalitātes un efektivitātes saules baterijas dažādos izmēros un ar jaudu no 30 līdz pat 120 vatiem. Tās būs piemērotas gan mājas saules elektrostacijas ierīkošanai, gan kā mobils risinājums pārgājienā, ceļojumā vai atpūtas namiņā, lai uzlādētu savas ierīces jebkurā vietā un laikā. Paneļi ir viegli, kompakti un ērti pārvietojami uz nepieciešamo vietu. Tie iestrādāti izturīgā korpusā, kas pasargā no laika apstākļiem un vēja, garantējot, ka saules paneļu sistēmas ilgus gadus strādās uzticami un ar augstu atdevi. Apskatiet dažādas saules baterijas mājai un pārnēsājamus risinājumus interneta veikala 220.lv plašajā sortimentā un izvēlieties sev piemērotāko preci, kamēr tā pieejama.

Kādi saules paneļi būs piemērotākie?

Interneta veikala 220.lv preču klāstā Jūsu izvēlei pieejami augstākās kvalitātes monokristāliskie un polikristāliskie saules paneļi no tādiem ražotājiem kā Solarfam, Symo, vidaXL un citiem. Tie visi atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem un garantē izcilu elektrisko darbību un ilgu kalpošanu. Protams, pircējam ir aktuāli zināt, cik maksā saules paneļi, lai plānotu savus ieguldījumus saules enerģijas risinājumos. Komplektējot preču sortimentu, esam parūpējušies, lai saules baterijas cena veidotu optimālu attiecību ar izstrādājuma kvalitāti, padarot paneļus pieejamus plašam klientu lokam, jo mēs zinām, ka saules paneļu cena būtiski ietekmē pircēju lēmumu par šī energoresursa izmantošanu. Sortimentā pieejami uzticami un daudzveidīgi saules enerģijas apgādes risinājumi.

  • Saules paneļi mājai, kas apvienojumā ar inventoru ļaus pielāgot elektrību savām personīgajām vajadzībām. Tie ļauj elektrībai iekļūt mājas tīklā un sadales operatora tīklos. Saules baterijas ērti uzstādāmas uz mājas vai citas ēkas jumta, kā arī uz atsevišķa zemes gabala mājas tuvumā.
  • Saules paneļu komplekts, kas ērti paņemams līdzi uz jebkuru vietu; ar tiem var uzlādēt 12 V svina skābes vai gēla akumulatoru, tāpēc būs lielisks risinājums laivās, kemperos, pārgājienos, kā parocīgi un sadzīves vajadzībām noderīgi saules paneļi privātmājai. To jaudīgās monokristāliskās šūnas ir ar augstu efektivitātes konversijas likmi, kas nodrošina maksimālu gaismas izmantošanu.

Izvēloties savām vajadzībām piemērotāko risinājumu, jāizvērtē nepieciešamā ierīces jauda. Pieejami paneļi kuru jauda ir 30 vai 40 W, kā arī paneļi ar 100, 110 vai 120 W jaudu.

Kāpēc izmantot saules enerģiju un uzstādīt saules paneļus?

Saules enerģija ir brīvi pieejams un atjaunojams resurss, kurš nākotnē tikai attīstīsies un nodrošinās arvien plašākas iespējas ikvienam, samazinot atkarību no neatjaunojamiem resursiem, kuri atstāj negatīvas sekas uz klimatu. Saules enerģijas izmantošana ir videi draudzīga un ilgtspējīga domāšana ne tikai par šodienu, bet arī laiku pēc desmit un piecdesmit gadiem. Protams, tās izmantošana ļauj optimizēt elektrības patēriņu un izdevumus par šo resursu. Mājsaimniecībā izmantojot elektrību, kas radīta no saules, var ievērojami samazināt elektrības rēķinus un iegūt lielāku neatkarību no elektrības tirgotāja. Sev piemērotus elektroapgādes risinājumus ar saules paneļiem var izveidot gan pavisam nelielam patēriņam, esot ceļā vai nomaļā vietā, kā arī mājsaimniecībām ar būtiski lielāku elektrības patēriņu.

Saules paneļi internetā

Esam parūpējušies, lai Jums mūsu interneta veikalā būtu tikai labākā iepirkšanās pieredze un Jūsu rokās nonāktu uzticami un jaudīgi saules paneļi, kas atbilst Jūsu vēlmēm. Varat ērti iepirkties gan mūsu interneta veikalā, gan ielādēt viedtālrunī 220.lv aplikāciju, kurā veikt pirkumus jebkurā vietā un laikā. Vienmēr garantējam plašu preču sortmentu un pieejamas cenas. Ja Jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, vienmēr priecāsimies palīdzēt – pa tālruni esam sazvanāmi visu DIENNAKTI. Varat izvēlēties sev ērtāko norēķinu veidu – skaidrā naudā vai ar bankas karti. Preces piegādājam visā Latvijā ar pakomātu un kurjeru starpniecību. Jūsu ērtībām pieejama sūtījumu BEZMAKSAS saņemšana preču izsniegšanas punktos Rīgā un Daugavpilī.