Aizsargi ceļgaliem

(29)

Gela ceļgalu spilventiņi Pesso KP10 cena un informācija | Aizsargi ceļgaliem | 220.lv LABĀKA CENA
€ 1,41 / mēn.   € 22,49
 
Uz grozu
4.5/5

Gela ceļgalu spilventiņi Pesso KP10

Ceļgalu aizsargi Pessa cp07 cena un informācija | Aizsargi ceļgaliem | 220.lv LABĀKA CENA
  € 5,90
 
Uz grozu
5/5

Ceļgalu aizsargi Pessa cp07

Sejas blīvējums pret dzirkstelēm cena un informācija | Aizsargi ceļgaliem | 220.lv LABĀKA CENA
€ 1,80 / mēn.   € 28,50
 
Uz grozu

Sejas blīvējums pret dzirkstelēm

Ceļgalu aizsargi IRWIN I-GEL cena un informācija | Aizsargi ceļgaliem | 220.lv LABĀKA CENA
€ 3,12 / mēn.   € 49,49
 
Uz grozu

Ceļgalu aizsargi IRWIN I-GEL

Aizsargi ceļgaliem ar gela spilventiņiem PROLINE cena un informācija | Aizsargi ceļgaliem | 220.lv LABĀKA CENA
€ 1,22 / mēn.   € 19,49
 
Uz grozu

Aizsargi ceļgaliem ar gela spilventiņiem PROLINE

IRWIN ceļgalu aizsargi ALL-Terrain (komplekts) cena un informācija | Aizsargi ceļgaliem | 220.lv LABĀKA CENA
€ 1,60 / mēn.   € 25,49
 
Uz grozu
4.7/5

IRWIN ceļgalu aizsargi ALL-Terrain (komplekts)

Ceļgalu aizsargs IRWIN Swivel-Flex cena un informācija | Aizsargi ceļgaliem | 220.lv LABĀKA CENA
€ 1,29 / mēn.   € 20,49
 
Uz grozu
4.5/5

Ceļgalu aizsargs IRWIN Swivel-Flex

Ceļgalu sargi

Lai gan presē bieži var sastapt spriedumus un pētījumus, kas veltīti ar sēdošu darbu saistītajām problēmām, daži speciālisti ir spiesti strādāt daudz sarežģītākos apstākļos – tāpēc ir svarīgi parūpēties par atbilstošu produktu pieejamību, kas nodrošinās maksimālu komfortu un līdz ar to palīdzēs izvairīties no nopietnākām problēmām nākotnē. Piemēram, tādos gadījumos, kad nākas strādāt uz ceļiem, ļoti var noderēt ceļgalu sargi, kas būtiski atvieglos darbu.

Darba ceļgalu sargi

Ceļgalu sargi nodrošina papildu aizsardzību locītavām. Tāda aizsardzība ļauj izvairīties no nepatīkamām sāpēm, kas turklāt traucē koncentrēties izpildāmajam darbam. Šie mīkstie izstrādājumi novērš slīdēšanu un ļauj ādai elpot, tāpēc visi, kas tos pamēģinājuši – rezultātā ir apmierināti ar būtiski uzlabojušos darba kvalitāti – galu galā visi lieliski zina, ka pienācīgi apstākļi uzlabo mūsu darbspējas. Noteikti parūpējieties par to, lai ceļgalu sargi pasargātu jūsu ceļgalus, ja darba laikā jums nākas rāpot vai stāvēt uz ceļiem uz cietām virsmām – turklāt mēs piedāvājam izcilu cenas un kvalitātes attiecību. Mūsu internetveikalā jūs varēsiet iegādāties šīs preces par ļoti izdevīgām cenām, bet satriecošā darba produktivitāte priecēs jūs gadiem ilgi.

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties ceļgalu sargus?

Aizsardzības ceļgalu sargi, kas paredzēti betonēšanai un citiem analogiem darbiem, minimāli atšķiras pēc to parametriem, tomēr – iepazīstoties tuvāk ar šiem parametriem, jūs varēsiet izlemt – kādu ceļgalu sargi būs vislabāk piemēroti tieši jums. Gumijas ceļgalu sargi ir ērti piestiprināmi un viegli regulējami. Ja jūs vēlaties lielāku komfortu, tad pievērsiet uzmanību gēla ceļgalu sargiem, kas lieliski pielāgojas ceļgala formai. Visiem ceļgalu sargiem ir universāls izmērs, tāpēc ir ļoti viegli izvēlēties piemērotu variantu, un - jo mazāk jūs domāsiet, jo ātrāk varēsiet atgriezties pie darba.

Tiem, kas vēlas nodrošināt sev komfortablāku darba vidi un meklē pievilcīgākus darba ceļgalu sargu iegādes nosacījumus, mēs iesakām sīkāk iepazīties ar internetveikala 220.lv piedāvājumiem. Šeit bieži ir dažādi aktuāli piedāvājumi, tādējādi jūs varēsiet iegādāties ceļgalu sargus par daudz zemāku cenu – tāpēc nepalaidiet garām izdevību iegādāties tik noderīgu lietu lētāk.

Turklāt tagad ceļgalu sargus var nopirkt, neizejot no mājām – vienkārši pasūtiet tos internetā. Pirkuma veikšanas process aizņem dažas minūtes, un kamēr jūs veiksiet citus ikdienas darbus, mēs parūpēsimies, lai izvēlētās preces tuvākajā laikā tiktu jums piegādātas tieši mājās. Mūsu internetveikalā jūs atradīsiet tādu ražotāju ceļgalu sargus – kā Irwin un Pesso. Izvēlieties to, kas ir piemērots tieši Jums!