Aizsargi ceļgaliem

(25)
  1451
 
Uz grozu
5/5

Ceļi KP20

Ceļgalu aizsargi CE Vorel (74602) cena un informācija | Aizsargi ceļgaliem | 220.lv LABĀKA CENA
  999
 
Uz grozu
IZŅEMIET PARĪT

Ceļgalu aizsargi CE Vorel (74602)

Ceļgalu aizsargi L.Brador 540PP   cena un informācija | Aizsargi ceļgaliem | 220.lv LABĀKA CENA
  1499
 
Uz grozu
5/5

Ceļgalu aizsargi L.Brador 540PP

550 / mēn.   4200
 
Uz grozu

Ceļgalu aizsargi IRWIN I-GEL

511 / mēn.   3900
 
Uz grozu
ĀTRĀ PIEGĀDE

E-05642 čeļgalu aizsargi Makita

760 / mēn.   5800
 
Uz grozu
ĀTRĀ PIEGĀDE

E-05658 čeļgalu aizsargi ULTIMATE Makita

653 / mēn.   4981
 
Uz grozu

Ceļu Balsti Irisana

Ceļu aizsargi Sparco Karting Melns cena un informācija | Aizsargi ceļgaliem | 220.lv JAUNUMS
652 / mēn.   4980
 
Uz grozu

Ceļu aizsargi Sparco Karting Melns

0 €

Bahco antkeliai cena un informācija | Aizsargi ceļgaliem | 220.lv Bahco antkeliai cena un informācija | Aizsargi ceļgaliem | 220.lv JAUNUMS
692 / mēn.   5286
 
Uz grozu

Bahco antkeliai

Ceļgalu sargi

Lai gan presē bieži var sastapt spriedumus un pētījumus, kas veltīti ar sēdošu darbu saistītajām problēmām, daži speciālisti ir spiesti strādāt daudz sarežģītākos apstākļos – tāpēc ir svarīgi parūpēties par atbilstošu produktu pieejamību, kas nodrošinās maksimālu komfortu un līdz ar to palīdzēs izvairīties no nopietnākām problēmām nākotnē. Piemēram, tādos gadījumos, kad nākas strādāt uz ceļiem, ļoti var noderēt ceļgalu sargi, kas būtiski atvieglos darbu.

Darba ceļgalu sargi

Ceļgalu sargi nodrošina papildu aizsardzību locītavām. Tāda aizsardzība ļauj izvairīties no nepatīkamām sāpēm, kas turklāt traucē koncentrēties izpildāmajam darbam. Šie mīkstie izstrādājumi novērš slīdēšanu un ļauj ādai elpot, tāpēc visi, kas tos pamēģinājuši – rezultātā ir apmierināti ar būtiski uzlabojušos darba kvalitāti – galu galā visi lieliski zina, ka pienācīgi apstākļi uzlabo mūsu darbspējas. Noteikti parūpējieties par to, lai ceļgalu sargi pasargātu jūsu ceļgalus, ja darba laikā jums nākas rāpot vai stāvēt uz ceļiem uz cietām virsmām – turklāt mēs piedāvājam izcilu cenas un kvalitātes attiecību. Mūsu internetveikalā jūs varēsiet iegādāties šīs preces par ļoti izdevīgām cenām, bet satriecošā darba produktivitāte priecēs jūs gadiem ilgi.

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties ceļgalu sargus?

Aizsardzības ceļgalu sargi, kas paredzēti betonēšanai un citiem analogiem darbiem, minimāli atšķiras pēc to parametriem, tomēr – iepazīstoties tuvāk ar šiem parametriem, jūs varēsiet izlemt – kādu ceļgalu sargi būs vislabāk piemēroti tieši jums. Gumijas ceļgalu sargi ir ērti piestiprināmi un viegli regulējami. Ja jūs vēlaties lielāku komfortu, tad pievērsiet uzmanību gēla ceļgalu sargiem, kas lieliski pielāgojas ceļgala formai. Visiem ceļgalu sargiem ir universāls izmērs, tāpēc ir ļoti viegli izvēlēties piemērotu variantu, un - jo mazāk jūs domāsiet, jo ātrāk varēsiet atgriezties pie darba.

Tiem, kas vēlas nodrošināt sev komfortablāku darba vidi un meklē pievilcīgākus darba ceļgalu sargu iegādes nosacījumus, mēs iesakām sīkāk iepazīties ar internetveikala 220.lv piedāvājumiem. Šeit bieži ir dažādi aktuāli piedāvājumi, tādējādi jūs varēsiet iegādāties ceļgalu sargus par daudz zemāku cenu – tāpēc nepalaidiet garām izdevību iegādāties tik noderīgu lietu lētāk.

Turklāt tagad ceļgalu sargus var nopirkt, neizejot no mājām – vienkārši pasūtiet tos internetā. Pirkuma veikšanas process aizņem dažas minūtes, un kamēr jūs veiksiet citus ikdienas darbus, mēs parūpēsimies, lai izvēlētās preces tuvākajā laikā tiktu jums piegādātas tieši mājās. Mūsu internetveikalā jūs atradīsiet tādu ražotāju ceļgalu sargus – kā Irwin un Pesso. Izvēlieties to, kas ir piemērots tieši Jums!