Grīdlīstes un to savienošanas piederumi

(5)

Izturīgas un dekoratīvas grīdlīstes Jūsu telpu apdarei – izvēlieties modeļus no koka, MDF, PVC, metāla un citiem materiāliem, kuri plašā klāstā pieejami e-veikalā 220.lv. Izvietojot pa telpas perimetru kvalitatīvas grīdlīstes, iegūsiet ne tikai funkcionālu risinājumu, kas pasargās sienas, bet tās arī būtiski ietekmēs interjera dizainu un noskaņu. Jūs varat saskaņot grīdas segumu un krāsu ar piemērotākajām apmalēm, kas izveidos vienotu vizuālo ansambli. Ja vēlaties dabisku un ilgmūžīgu risinājumu, tad apskatiet modeļus no koka un arī MDF, kas ir ražots no koksnes šķiedrām. Ja nepieciešamas pret triecieniem un mitrumu īpaši izturīgas apmales, tad izstrādājumus no metāla. Bet budžetam draudzīgs un praktisks variants dzīvojamajām telpām bez augstām prasībām ir apdares materiāls no plastmasas. Interneta veikala 220.lv sortimentā atradīsiet preces dažādās cenu kategorijās, kā arī katrai gaumei un vajadzībai. Iepazīstieties ar preču piedāvājumu mūsu mājas un remonta nodaļā, lai ērti iegādātos visu nepieciešamo dzīves telpas uzlabošanai!

Grīdlīstes – neaizstājams elements telpu apdarē

Plānojot sienu un grīdas apdari, grīdlīstes ir tas elements, kas savieno abas šīs zonas un veido glītu pāreju, kurai ir gan dekoratīva, gan praktiska funkcija. Neatkarīgi no tā, kā telpas tiek ekspluatētas, tajās, visticamāk, ir nepieciešamas grīdlīstes, izvēloties atbilstošu materiālu un dizainu. Koka grīdlīstes ir bieža izvēle dzīvokļu un māju dzīvojamajās telpās, guļamistabās, arī viesistabās un kabinetos, jo tās ir īpaši kvalitatīvas un ilgmūžīgas, kā arī piešķir interjeram izsmalcinātības noskaņu. Līdzīgs, bet ekonomiskāks variants ir MDF grīdlīstes, kurām ir teicama izturība pret deformāciju un mitrumu, gluda struktūra. Savukārt, PVC grīdlīstes jeb plastmasas varianti ir universāls un ekonomisks risinājums, ja vēlaties optimizēt remonta budžetu, bet neatteikties no komforta un estētikas. Vēl tirgū ir pieejamas polistirola grīdlīstes, kas ir triecienizturīgs un mitrumizturīgs materiāls. Tāpat arī modeļi no metāla, kas ir īpaši piemērots risinājums saimnieciskām telpām, pārtikas rūpniecībā, medicīnā un visur tur, kur ir augstas higiēnas prasības un nepieciešama bieža uzkopšana. Interneta veikalā 220.lv pieejams plašs mājas un remonta preču klāsts, kurā iekļautas aktuālākās preces, tajā skaitā kvalitatīvas un gaumīgas grīdas apdares līstes, ar kurām apdarināt sienu un grīdas savienojuma zonu. Apskatiet piedāvājumu un pērciet visu Jūsu dzīves telpas uzlabošanai un labiekārtošanai nepieciešamo!

Grīdlīstu sortiments e-veikalā 220.lv

Grīdlīste ir sākotnēji paredzēta kā praktisks elements, kura uzdevums ir pasargāt sienu un grīdas seguma perimetra zonu no bojājumiem, kas var rasties gan no mēbelēm, gan nejaušu kustību rezultātā, bērniem un mājdzīvniekiem rotaļājoties. Grīdlīstes cena atkarīga vispirms jau no tās materiāla. Tāpēc loģiski, ka grīdlīstes koka un metāla izpildījumā ir vienas no dārgākajām, bet plastmasas grīdlīstes vienas no lētākajām. Mūsu sortimentā pieejami kvalitatīvi modeļi no uzticamiem ražotājiem. Atliek tikai izvēlēties īstās – grīdlīstes plastmasas, grīdlīstes MDF, elastīgas grīdlīstes, baltas grīdlīstes un daudzi citi varianti. Pirms iegādes ieteicams pievērst uzmanību tādiem aspektiem kā:

  • materiāls un izmēri;
  • krāsa, dizains;
  • stiprināšanas veids;
  • daudzums iepakojumā utt.

Grīdlīstes internetā

Veicot remontdarbus, nepieciešams padomāt par daudziem un dažādiem sīkumiem – ne tikai piemērotiem instrumentiem, bet arī materiāliem, it īpaši apdarei paredzētajiem, jo tie lielākoties paliek labi redzami un arī veido interjera kopējo noskaņu. Interneta veikalā 220.lv pieejams ļoti plašs preču klāsts šajā kategorijā, ne tikai dažādas grīdlīstes laminātam u. c. grīdas segumiem, bet arī pats lamināts, kā arī pārējie populārie segumi. Nav būtiski, vai Jums nepieciešamas grīdlīstes PVC, MDF, koka vai metāla – ieskatieties mūsu e-veikala remonta preču sortimentā, kur pieejami augstas kvalitātes materiāli no vadošajiem zīmoliem. Uzziniet, kāda ir grīdlīstes cena, izmērs, dizains u. c. parametri, lai izvēlētos savām vajadzībām atbilstošāko. Nodrošinām piegādi visā Latvijā!