LĪDZ SVĒTDIENAI! 🤩 -5€ 🤩 -10€ 🤩 -20€ 🤩 atlaide ar atlaižu kodiem 13EXTRA5 / 13EXTRA10 / 13EXTRA20 pārdevēja 220.lv precēm!
decoration decoration

IEPAZĪSIMIES

Maxi-Cosi - pasaules mēroga līderis bērnu autokrēslu drošības un mobilitātes jomā, kas saprot absolūto saviļņojumu, atklājot pasauli, kad augat gan kā vecāks, gan kā ziņkārīgs mazulis. Tāpēc vairāk nekā 30 gadus mēs esam noteikuši standartus ceļojumu risinājumiem automašīnās, ceļojot kopā ar bērnu, ieviešot jauninājumus, izstrādājot un ražojot drošākos, praktiskākos un ērtākos pieejamos mobilitātes produktus.

Mūsu pieredze nozīmē, ka mēs varam piedāvāt produktus, kas ļauj veselām ģimenēm - vecākiem, bērniem un vecvecākiem - gūt vislielāko prieku no tik ļoti dārgā, kopā pavadītā laika, tāpēc arī mūsu sortimentā ir atrodami funkcionāli bērnu rati, bērnu gultiņas, ceļojumu gultas, daudz aksesuāru.

Izvēlieties citas preces mazuļiem

Maxi-Cosi 

Viens no vadošajiem bērnu preču zīmoliem Eiropā jau vairāk kā trīsdesmit gadus rūpējas par mazāko ģimenes locekļu drošību un komfortu. Ceļošana, pastaigas un ikdiena ienesīs Jūsu ģimenē daudz smaidu, pozitīvo emociju. Jauni vecāki vēlas sniegt savam mazulim tikai pašu labāko, kā arī būt pārliecināti par izmantoto piederumu kvalitāti. Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, neskaitāmiem pētījumiem, drošības testiem, zīmols ir ieguvis vairākus apbalvojumus un vecāku atzinību visā pasaulē. Maxi-Cosi velta uzmanību ne tikai funkcionalitātei vai tehniskiem parametriem, bet arī dizainam. Aicinam Jūs tuvāk iepazīties ar 220.lv interneta veikala klāstu, lai izvēlētos preces, kas sagādās prieku gan Jums, gan bērnam. 

Maxi-Cosi sortiments

Mūsu piedāvājumā ir dažāda produkcija bērniem, kura ir aktuāla pirmajos dzīves gados. Ikdienā tiek izmantotas ierīces, kas var būtiski atvieglot vecāku ikdienu un nodrošināt mazulim labāko vidi. 

Autokrēsliņi

Tieši Maxi-Cosi piedāvāja 20. gadsimta beigās pārvadāt zīdaiņus atmuguriski, lai samazinātu traumu risku. Atbilstība augstākajiem drošības standartiem, inovatīvi stiprināšanas veidi, unikāls iespēju redzējums izvirza ražotāju nozares līderos. Autosēdeklīši tiek iedalīti grupās pēc bērna svara. 220.lv interneta veikalā ir modeļi zīdaiņiem no dzimšanas līdz 13 kg svaram, no 9 līdz 18 vai 36 kg, no dzimšanas līdz 18 kg un modeļi no 15 līdz 36 kg. Tik plašs diapazons nozīmē, ka autosēdeklis aug kopā ar bērnu un dārga investīcija noteikti atmaksāsies. Oriģināli dizaini, augsta materiālu kvalitāte un plaša funkcionalitāte katrai gaumei. Ērta stiprināšanas sistēma ISOFIX, regulējams galvas balsta augstums, elpojošs audums, krūzes turētājs, vairākas atzveltnes pozīcijas, papildus aizsardzība pret sānu triecieniem u.c. priekšrocības sniegs iespējas izbaudīt gan īsus, gan tālus braucienus ar auto. Lai garantētu komfortu ne tikai mazulim, bet arī vecākiem, kuriem patīk ceļot kopā ar bērniem, zīmols piedāvā izmantot moduļu sistēmu Coral modeļos. Pateicoties vieglam svaram un ērtai konstrukcijai Jūs bez grūtībām mazuli visu ņemt līdzi. Tobi, Coral, Rodi, Axiss, Morion, Priori, Titan, Kore u.c. modeļi - izvēlieties vispiemērotāko! 

Rati

Viens no svarīgākajiem pirkumiem vēl pirms mazuļa piedzimšanas ir funkcionāli rati, kas derēs pastaigām mežā vai pilsētā. Maxi-Cosi ratiņiem ir tikai labākās atsauksmes no lietotājiem. Jūsu izvēlei ir pieejami moderni sporta rati un kulbas, kurus var kombinēt savā starpā. Ja Jūs iegādāsieties pirmo autosēdeklīti no Maxi-Cosi, tad to arī varēs uzlikt uz rāmja. Stabila konstrukcija, izturīgi materiāli, efektīva bremžu sistēma, amortizēta šasija, papildus kabatas mantu glabāšanai u.c. noderīgas funkcijas patiks moderniem vecākiem, kas augsti novērtē komfortu un stilu. 220.lv klāstā ir arī viegli ujn kompakti modeļi ceļošanai, kurus var salikt ar vienu roku. Lila, Diza, Oria, Lara, Mara, Gia, Stella, Jade, Zelia, Adorra modeļi par izdevīgām cenām.

Aksesuāri

Aksesuāru klāsts Maxi-Cosi autokrēsliņiem un ratiem arī pārsteigs, ražotājs rūpējas par visprasīgāko klientu vēlmēm. Silti guļammaisi, roku sildītāji ziemai, saulessargi, krūzes turētāji, adapteri, ratu somas ļaus pilnveidot savu transportlīdzekli. Autokrēsliņiem noderēs stiprināšanas bāze, aizmugurējā sēdekļa spogulis, vasaras pārvalks, spilventiņš, aizsardzība pret lietus vai odiem. Atrodiet savam modelim piemērotus aksesuārus un baudiet atpūtu.

Ja Jums liekas, ka Maxi-Cosi produkcijas sortiments ir šaurs, tad Jūs kļūdaties. Mūsu piedāvājumā atradīsiet praktiskus bērnu šūpuļkrēsliņus un manēžas, kas nodrošinās vecākiem nedaudz brīva laika, kā arī barošanas krēslus. 

Maxi-Cosi internetā

Iegādāties visas Maxi-Cosi preces var tiešsaistē mūsu interneta veikalā. Jūs sagaida plaša modeļu izvēle, var izvēlēties vispiemērotāko funkciju klāstu, dizainu. Kvalitatīvas bildes, detalizēti apraksti, klientu atstātie vērtējumi un atsauksmes ļaus ātrāk pieņemt pareizu lēmumu. Gadījumā, ja Jums rodas papildus jautājumi, mēs centīsimies pēc iepsējas ātrāk atbildēt uz tiem. Mēs nodrošinam Maxi-Cosi produkcijas piegādi visā Latvijā tieši līdz Jūsu mājas durvīm, kā arī klientiem ir iespēja bez papildus maksas saņemt pasūtījumu mūsu veikalos Rīgā vai Daugavpilī. Dodiet priekšroku uzticamam zīmolam, kas rūpējas par Jūsu bērna drošību!