Informācija

No dekorācijām līdz dāvanu idejām un vēl daudz citu piedāvājumu!

Akcija ir beigusies

Ziemassvētki un Ziemassvētku piedāvājumi

Lai Ziemassvētki aizritētu mierpilni un tieši tā, kā esat iecerējuši, vēlams tiem gatavoties jau laikus – bez steigas sagādāt gan dāvanas, gan gardu maltīti svētku vakaram. Patiesi, šie ir gada gaidītākie svētki, kuriem ir gan kristīgā, gan pagāniskā puse, kuras pie mums veiksmīgi savijušās un viena otru harmoniski papildina. Varam apvienot gan tādas Ziemassvētku tradīcijas kā bluķa vilkšana un dažādi ticējumi no folkoras, gan arī Ziemassvētku vakars, apmeklējot dievkalpojumu, un citas parašas, ko vēsturiski esam pārņēmuši no ģimenes un sabiedrības. 

Sagādājiet sirsnīgas Ziemassvētku dāvanas

Protams, neiztrūkstošs šī svētku laika notikums ir Ziemassvētku tirdziņš, kurā iegādāties skaistus darinājumus, dāvanas un cienastu svētku galdam. Jāsaka, ka šajā tradīcijā gan moderno tehnoloģiju laikmets ir ieviesis zināmus papildinājumus, jo iespējams arī īstens Ziemassvētku tirdziņš online vidē. Tas ir ērts veids, kā diezgan saspringtajā pirmssvētku periodā paspēt sarūpēt visu iecerēto un izvairīties no ļaužu burzmas pilsētā un lielveikalos.

Neskatoties uz to, ka dzīvojam viedierīču un digitālo risinājumu laikmetā, nevajadzētu aizmirst, ka Ziemassvētki ir laiks, kam ļoti piestāv ar roku rakstīti apsveikumi un no sirds teikti novēlējumi, tāpēc padomājiet arī par pašu darinātām vai mākslinieku radītām tematiskajām kartītēm. Sūtiet tās pa pastu vai pievienojiet dāvanām, lai saņēmēji sajustu tās labās domas, kas tajās ieliktas.

Aizvadot gada skaistākos un ģimeniskākos svētkus, lai Jūsu mājās skan smiekli un draudzīgas sarunas, galdā ir tradicionālie Ziemassvētku ēdieni un zem eglītes dāvanas, kas pasniegtas no visas sirds!