Ūdens aparāti

(26)
Filtrs
Klienti novērtēja: 4.8/5
1 659 vērtējumi. Apskatīt visu
-18%

  € 195,00 € 238,00
 
Uz grozu

Aqua Work HC66-L

Ūdens automāts ar spiedkatlu 600W cena un informācija | Ūdens aparāti | 220.lv IZDEVĪGI
€ 9,00 / mēn.   € 143,00
 
Uz grozu

Ūdens automāts ar spiedkatlu 600W

  € 189,00 € 198,00
 
Uz grozu

Aqua Work 1345-S-B

  € 175,00 € 180,00
 
Uz grozu

Aqua Work V908

-16%

  € 182,00 € 218,00
 
Uz grozu

Aqua Work 1C

  € 198,00 € 210,00
 
Uz grozu

Aqua Work 16-L/HLN

Ūdens aparāti birojam un mājai

Darba ritms birojos ir ļoti aktīvs un uzņēmumam ir jādomā par darbinieku pašsajūtu un komfortu, kā arī veidiem, kā palielināt efektivitāti. Ūdens ir katra cilvēka primāra vajadzība, tāpēc vadībai jādomā, kā ekonomiski izdevīgāk un ērtāk atrisināt šo problēmu. Diemžēl, dzert no krāna nav ieteicams, jo kvalitāte nebūs ausgtākajā līmenī - vecas caurules, metālu esamība u.c. Ražotāji mūsdienās piedāvā speciālas dzeramā ūdens iekārtas, kas viennozīmīgi uzlabos darba vidi. Mājās arī jāpiedomā pie efektīvas sistēmas izmantošanas, lai atvieglotu savu ikdienu. Pienācīga šķidruma daudzuma uzņemšana uzlabos pašsajūtu un ļauj labāk funkcionēt visām mūsu organisma sistēmām. Iepaīzstieties ar 220.lv interneta veikala sortimentu, kurJūs gaida gan vienkāršas mehāniskās ierīces, gan tehnoloģiski risinājumi lieliem birojiem.

Dzeramā ūdens iekārtas - funkcijas un iespējas

Ja mājās izmantojat pieclitrīgās plastmasas pudeles, tad noteikti zinat, cik neērti ir ieliet ūdeni no pilnas pudeles. Atvieglot šo uzdevumu var mehāniskie un elektriskie sūkņi, kas ļaus izvairīties no pudeles pacelšanas. Mehāniskie modeļi ir ekonomiskāki, taču nepieciešams pielikt nedaudz vairāk pūļu. Elektriskie risinājumi ar akumulatoru visu paveiks Jūsu vietā, tikai jānospiež poga. Vienas akumulatora uzlādes pietiks vairākām 19 l pudelēm. 

Birojā var izvēlēties starp diviem variantiem: dzeramā ūdens statīvs vai ierīce, kas uzreiz tiek pieslēgta ūdensvadam. Pirmajā gadījumā Jums regulāri būs jāiegādājas pilnas pudeles un jāseko līdzi patēriņam. Ūdens aparāts ir diezgan vienkāršs, tas piedāvā aukstu un karstu ūdeni. Pieejami gan kompakti aparāti, kurus var novietot uz galda virsmas vai standarta grīdas modeļi. Augšā var novietot jebkura tilpuma pudeles, stundas laikā tie spēj atdzēsēt līdz pat 2 l, kura temperatūra būs par 7-10 grādiem zemāka par apkārtējo. Pateicoties jaudīgam sildelementam stundas laikā var uzsildīt līdz pat 7 l. Ādvancētos modeļos apakšā ir skapītis, kuru var izmantot, tējas, kafijas un cukura glabāšanai. 

Ūdens kūleris, kas tiek pieslēgts ūdensvadam būs dargāks un tam nepieciešama sarežgītāka uzstādīšana. Iegūtās priekšrocības noteikti pārsteigs ikvienu uzņēmuma pārstāvi. Jums varēsiet aizmirst par nevajadzīgām pudelēm un situācijām, kad aizmirsts laicīgi veikt pasūtījumu. Filtri efektīvi attīrīs ūdeni, saglabājot vērtīgās minerālvielas. 

Birojā vērts papildus iegādāties arī glāzīšu turētāju, kas piestiprinās ar magnētu un tajā var novietot līdz pat 100 glāzītēm. 

Ūdens aparāti internetā

Jūsu izvēlei pieejami tikai kvalitatīvi dzeramā ūdens automāti un piederumi no Aqua Work. Šāda veida investīcijas ļaus izbaudīt karsto vasaru ar vēsiem dzērieniem, bet ziemā patīkami sasildīs karsta tēja. Pie mums iekārtu var iegādāties par ļoti pievilcīgu cenu, bet īpašu reklāmas kampaņu laikā Jūs varat ietaupīt vēl vairāk. Izpētiet preču bildes, detalizētus aprakstus ar tehniskiem parametriem un klientu atsauksmēm, lai pieņemtu pareizu lēmumu. Gadījumā, ja Jums rodas kādi jautājumi par specifikācijām, noteikti sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, kas palīdzēs Jums jebkurā laikā. Saņemt pirkumu var ērtākajā Jums veidā - Latvijas Pasta nodaļās, Circle K degvielas uzpildes stacijās, mūsu pasūtījumu izsniegšanas punktos Rīgā vai Daugavpilī, kā arī ar kurjeru tieši pie sava biroja durvīm. Dzeramā ūdens aparāti kalpos godam Jums vairākus gadus!