Telefoni
Sadzīves tehnika
Austiņas
Elektriskie skrejriteņi
Aksesuāri
Video aprīkojums

Xiaomi

Xiaomi uzņēmums tika dibināts Ķīnā 2010. gadā ar uzņēmēju Lei Jun – preču zīmols drīz kļuva populārs visā Āzijā, un pirms dažiem gadiem, ienākot Eiropas tirgū, tas guva lielus panākums arī šeit. Pašlaik Xiaomi telefoni pēc pārdoto preču apjoma Eiropas valstīs aizņem ceturto vietu, un 2018. gadā tā pieaugums pārsniedza 999%!

„Mi“ logotipam ir divas nozīmes: tas ir "mobilais internets" (angļu Mobile Internet) un „neiespējama misija“ (angļu Mission Impossible), kas saistītas ar izaicinājumiem, kas uzņēmuma darbības sākumā dažkārt šķita nepārvaramas.

Augstas kvalitātes tehnoloģija, pieejama ikvienam

Uzņēmuma dibinātājs uzskata, ka augstas kvalitātes tehnoloģijām ir jābūt pieejamām ikvienam. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc Xiaomi portatīvie datori, telefoni un visas citas preces tiek pārdotas par daudz zemāku cenu salīdzinājumā ar citu ražotāju līdzīgu specifikāciju precēm.

Uzņēmuma mērķis – izstrādāt ekskluzīvu tehniku un programmatūru, ka arī interneta pakalpojumus, kuru epicentrā vienmēr ir Mi fani. Xiaomi uzņēmuma atsauksmes un klientu viedoklis vienmēr ir ļoti augsti novērtēts: ražotāji ir pārliecināti, ka tas palīdz viņiem augt, pastāvēt kā uzņēmumam un pastāvīgi uzlabot savus produktus. Radīt faniem – ir šī uzņēmuma galvenais mēŗķis un darbības mehānisms. Šo faktu apliecināja arī tas, ka lielāka daļa Xiaomi darbinieku bija arī šī zīmola entuziasti, pirms viņi sāka strādāt šajā uzņēmumā.

Plašs produktu klāsts

Šis preču zīmols vislabāk pazīstams ar saviem mobilajiem telefoniem– Xiaomi Redmi Note 5 Plus, Redmi 5 un citiem līdzīgiem modeļiem, kas tiek novērtēti par savu burvīgo izskatu un iespaidīgajiem parametriem. Taču patiesībā uzņēmuma produktu klāsts ir daudz plašāks.

Tehnoloģiju entuziasti pārsteidz ar saviem Xiaomi portatīvajiem datoriem, video, audio ierīcēm un to piederumiem, to starpā ir atrodamas arī mājsaimniecības preces, piemēram, Xiaomi svari, tējkannas un citas līdzīgas ierīces. Un tas vēl nav viss – šis preču zīmols rotā arī citas dažādas preces, tāpēc uzņēmuma sortimentā Jūs varēsiet atrast skrejriteņus, mugursomas vai pat ceļojuma spilvenus un lietussargus.

Xiaomi telefoni un citas preces internetā

Apburošs telefons Xiaomi 5 Plus, portatīvs dators, vai varbūt Jūs meklējiet citus šī zīmola produktus? Apskatiet 220.lv internetveikala esošos piedāvājumus – šeit Jūs atradīsiet ne tikai plašu Xiaomi preču sortimentu, bet arī super cenas un lieliskus piedāvājumus. Ja ir grūti izlemt, ko izvēlēties, un ir nepieciešams apsvērt, kuri Xiaomi telefoni ir labāki, šo un citu preču pārskati un atsauksmes palīdzēs Jums pieņemt pareizo lēmumu.

Ir ļoti ērti arī tas, ka Xiaomi mobilos telefonus, portatīvos datorus un visas citas preces var iegādāties internetā, pat neizejot no mājām. Izlemiet, kuras preces Jums visvairāk patīk, un mēs nodrošināsim, ka Jūsu pasūtītās preces tiks piegādātas Jums uz mājām tuvākajā laikā!