Velo turētāji

(21)
Filtrs
Pircēji novērtēja: 4.8/5
1 747 vērtējumi. Apskatīt visu

Automašīnas velosipēdu turētājs Menabo Logic 2 cena un informācija | Velo turētāji | 220.lv Automašīnas velosipēdu turētājs Menabo Logic 2 cena un informācija | Velo turētāji | 220.lv LABĀKA CENA
735 / mēn.   11900
 
Uz grozu
4/5
IZŅEMIET RĪT

Automašīnas velosipēdu turētājs Menabo Logic 2

Velosipēdu skaits: 2

Velosipēda ramja adapteris cena un informācija | Velo turētāji | 220.lv LABĀKA CENA
  2249
 
Uz grozu
5/5
IZŅEMIET RĪT

Velosipēda ramja adapteris

Velosipēdu skaits: Nav norādīts

Auto veloturētājs Menabo Juza cena un informācija | Velo turētāji | 220.lv Auto veloturētājs Menabo Juza cena un informācija | Velo turētāji | 220.lv LABĀKA CENA
704 / mēn.   11400
 
Uz grozu
4.7/5
IZŅEMIET RĪT

Auto veloturētājs Menabo Juza

Velosipēdu skaits: 1

Velo turētāji ērtiem braucieniem ar auto

Esat sajūsmā no riteņbraukšanas, bet visi maršruti netālu no mājas ir jau izpētīti? Vasarā ir vērts tuvāk iepazīties ar Latvijas dabu un nelielām pilsētām, kur var atrast daudz interesantu apskates objektu. Aizraujoši dabas parki, takas atrodas ārpus pilsētas, līdz kurām ar divriteni parasti ir ļoti grūti nokļūt. Ja pirms divdesmit gadiem, lai pārvestu velosipēdu ar auto, vajadzēja noņmet riteņus un visas detaļas salikt bagāzniekā vai salonā, tad mūsdienās pieejams daudz ērtāks risinājums - velosipēdu turētājs. Jūs ērti varēsiet nokļūt līdz izvēlētā maršruta sākumpunktam un tikpat droši tikt līdz mājai, nevajadzēs tērēt spēkus un laiku uz ceļu, kā arī auto trases bez atsevišķiem veloceliņiem nav tik drošas. Turklāt pārvadāt ar statīva palīdzību var pat vairākus transportlīzekļus. Aicinām Jūs izpētīt 220.lv interneta veikala piedāvājumus, kur pieejami velosipēdu turētāji no populārākajiem ražotājiem. 

Kādi veidi ir pieejami 220.lv interneta veikalā?

  • Jumta velo turētāji. Šis veids guva ļoti plašu atzinību no aktīvā dzīvesveida piekritējiem. Brauciena laikā ritenis tiek nostiprināts uz speciāla statīva. Pateicoties vienkāršai konstrukcijai to cena ir pieejama katram tūrisma cienītājam. Tādā veidā vienlaicīgi var pārvadāt līdz pat 4 riteņiem. Vienkārši jāiegādājas tāds stiprinājumu skaits, cik daudziem ģimenes locekļiem ir velosipēds. Obligāti ņemiet vērā augstumu zem tiltiem, tuneļiem un izkārtnēm. Lētāks velo turētājs uz jumta būs ražots no tērauda, bet dārgāks no alumīnija, jo tas būtiski ietekmē statīva svaru. Vēl viens materiāls, kas iztur lielas slodzes un maz sver - plastmasa. Vienīgais trūkums - nāksies pielikt spēkus, lai paceltu velosipēdu tik augstu. 
  • Velo turētāji uz āķa - Jums nevajadzēs celt augstu velosipēdus, lai nostiprinātu tos. Dārgāks velo turētājs uz farkopa būs aprīkots ar speciālu platformu, atpakaļgaitas un miglas lukturiem, vietu numurzīmei. Parkojoties sabiedriskajās vietās, pārliecinieties, ka Jums pietiks vietas.
  • Velo turētājs uz bagāžnieka. Atkarībā no modeļa, vienlaicīgi var pārvest līdz 3 velosipēdiem. Pievērsiet uzmanību vai brauciena laikā varēsiet viegli piekļūt mantām bagāžniekā. Altenatīva tiem, kam nav āķa. Šāda veida konstrukcijai ir daudz mazāka ietekme uz aerodinamiku ceļošanas laikā. Nav piemērots sedaniem. 

Riteņu turētāji ar velosipēdiem, kas nostiprināti pie auto veido aerodinamisko pretestību, tāpēc ievērojiet rekomendējamo braukšanas ātrumu. Visi auto velo turētāji, kurus var iegādāties pie mums, atbilst visiem nepieciešamajiem Eiropas drošības un kvalitātes standartiem. Svarīgs parametrs ir arī maksimālais pārvadāmais svars un riepu izmērs. 

Velo turētāji internetā

Ražotājam arī ir nozīme, kvalitatīvs velo turētājs automašīnai garantēs mierīgu braucienu, nevajadzēs regulāri pārbaudīt vai viss ir kārtībā. Menabo, Hakr, Alburnus, Aguri, Bottari u.c. zīmoli pārstāvēti mūsu sortimentā, tie nemitīgi rūpējas, lai Jūs justos ērti. Veltiet laiku parametru izpētei, lai izvēlētos modeli, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām un ir piemērots automašīnai. Nepareizi izvēlētie velosipēdu turētāji var nodarīt kaitējumu auto virsbūvei vai pat izraisīt avārijas situāciju. Mēs nodrošinām piegādi visā Latvijas teritorijā ar kurjeru, vai arī var saņemt preces mūsu pasūtījumu izsniegšanas punktos Rīgā un Daugavpilī vai izvēlēties saņemšanu kādā no Latvijas Pasta nodaļām. Izbaudiet visas iespējas, kuras sniedz velo turētāji riteņbraucējiem! Izpētiet jaunus maršrutus un dodieties jautrajos piedzīvojumos kopā ar visu ģimeni. Vasarā jācenšas pavadīt pēc iespējas vairāk laika svaigā gaisā!