Velosipēdu turētāji

(26)

Auto veloturētājs Menabo Juza cena un informācija | Velosipēdu turētāji | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 3,98 / mēn.   € 63,31 10st. 50min.
 
Uz grozu
5/5
IZŅEMIET RĪT

Auto veloturētājs Menabo Juza

MenaboTOP BIKE cena un informācija | Velosipēdu turētāji | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 1,29 / mēn.   € 20,49 10st. 50min.
 
Uz grozu
4.8/5
IZŅEMIET RĪT

MenaboTOP BIKE

Velosipēdu turētājs Huggy Lock cena un informācija | Velosipēdu turētāji | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 1,97 / mēn.   € 31,18 10st. 50min.
 
Uz grozu
4.3/5
IZŅEMIET RĪT

Velosipēdu turētājs Huggy Lock

Velosipēda ramja adapteris cena un informācija | Velosipēdu turētāji | 220.lv LABĀKĀ CENA
€ 1,37 / mēn.   € 21,73 10st. 50min.
 
Uz grozu
5/5
IZŅEMIET RĪT

Velosipēda ramja adapteris

Velosipēdu stiprinājumi

Aktīvās atpūtas piekritējiem tālos braucienos patīk ņemt līdz velosipēdus, kas ļauj brīvi pārvietoties jebkurā virzienā. Tādā gadījumā nepieciešami velosipēdu stiprinājumi, kas ļauj šos izstrādājumus ērti transportēt un neuztraukties saistībā ar abu transportlīdzekļu drošību. Var šķist, ka velosipēdu stiprinājumi Volvo, BMW vai preces, kas paredzētas citiem automobiļiem – tā ir neliela detaļa, tomēr tieši no šīs izvēles būs atkarīgs komforts Jūsu braucienā, tāpēc aizvien biežāk rodas jautājums, kādu stiprinājumu velosipēdiem izvēlēties.

Šajā gadījumā atbilde būs atkarīga no Jūsu personīgajām vajadzībām un paša transportlīdzekļa veida – piemēram, velosipēdu stiprinājumi, kas montējami pie auto āķa, būs piemēroti tikai tādā gadījumā, ja automobilim ir šī detaļa. Taču, ja Jums vajadzīgi turētāji 4 velosipēdiem, tad derēs izstrādājumi ar iespēju ērti transportēt vairākus velosipēdus. Un, pat ja šie varianti neder, izvēle vienalga būs liela, jo velosipēdu stiprinājumi, kas piestiprināmi uz automobiļa jumta vai pie bagāžnieka, būs piemēroti vairumā gadījumu. Tāpēc, ja Jums vajadzīgs drošs un ērts šī transportlīdzekļa transportēšanas veids, ir vērts iepazīties ar šo preču parametriem un izvēlēties Jums piemērotāko variantu.

Jums interesē velosipēdu stiprinājumi, kas piestiprināmi uz automobiļa aizmugurējā paneļa, bet, iespējams, Jūs esat nolēmis, ka Jums piemērotāks būs stiprinājums uz automobiļa āķa? Aicinām ienākt internetveikalā 220.lv, kurā Jūs gaida lēti velosipēdu stiprinājumi, kas paredzēti sedaniem, hečbekiem, kemperiem un citiem transportlīdzekļiem. Šeit piedāvātās velosipēdu stiprinājumu cenas ne vienu vien tūristu ir iekārdinājušas ņemt līdz velosipēdu, bet plašais sortiments ļaus viegli atrast piemērotākos produktus. Tāpēc, ja Jums vajadzīgi velosipēdu stiprinājumi uz automobiļa aizmugurējās daļas vai citas līdzīgas preces, tagad tās var iegādāties, neizejot no mājām – velosipēdu stiprinājumus var pasūtīt internetā tikai dažās minūtēs un drīz vien tie tiks piegādāti Jums mājās.

Mūsu preču sarakstā ir Eufab, Thule, T4, Hapro, Buzz Rack, Bicycle Lift, Mont Blac, Menabo, Mammoth velosipēdu stiprinājumi un citu zīmolu piedāvātie izstrādājumi – iepazīstieties ar mūsu piedāvājumiem un parūpējieties par kvalitatīvu un drošu ceļojumu ar velosipēdiem nodrošināšanu.