Operētājsistēmas

(19)
Filtrs
Pircēji novērtēja: 4.8/5
1 754 vērtējumi. Apskatīt visu

0 €

Microsoft Windows Home 11 64bit, EE cena un informācija | Operētājsistēmas | 220.lv AKCIJA PIEGĀDEI
810 / mēn.   10749
 
Uz grozu

Microsoft Windows Home 11 64bit, EE

0 €

Microsoft Windows 10 Home 64bit DVD OEM, EN cena un informācija | Operētājsistēmas | 220.lv Microsoft Windows 10 Home 64bit DVD OEM, EN cena un informācija | Operētājsistēmas | 220.lv AKCIJA PIEGĀDEI
791 / mēn.   10499
 
Uz grozu
4/5

Microsoft Windows 10 Home 64bit DVD OEM, EN

0 €

Microsoft Creators Edition Windows 10 Professional, EN cena un informācija | Operētājsistēmas | 220.lv AKCIJA PIEGĀDEI
857 / mēn.   21700
 
Uz grozu

Microsoft Creators Edition Windows 10 Professional, E...

784 / mēn.   19861
 
Uz grozu
5/5

Microsoft Windows 10 Home 32/64bit, EN

-26%

739 / mēn.   15146 20502
 
Uz grozu

Microsoft Windows Home 10 64bit OEM DVD, PL

718 / mēn.   18173
 
Uz grozu
5/5

Microsoft Windows 10 Home, LV

1797 / mēn.   45499
 
Uz grozu

Microsoft Windows 10 Pro OEM, EN

Kāda ir populārākā “Windows” sistēma 2019. gadā? “Microsoft” uzņēmums pagājušo gadu noslēdza kā pasaules vērtīgākais uzņēmums, bet tas nav vienīgais uzņēmuma sasniegums - izstrādātājiem beidzot ir izdevies sasniegt svarīgu posmu “Windows” operētājsistēmās. Saskaņā ar jaunākajiem datiem par šī uzņēmuma populārāko operētājsistēmu ir kļuvusi “Windows Lasīt tālāk

Operētājsistēmas Jūsu datortehnikai

Datortehnika un citas ierīces priecēs jūs ar savu bezpārtrauces darbu tikai tādā gadījumā, ja visi komponenti darbosies atbilstošā veidā kā viena harmoniska sistēma. Mūsu vajadzības arvien aug, tāpēc operētājsistēmu tirgus arī pastāvīgi paplašinās un piedāvā mums dažādus atjauninājumus un novitātes. Paplašinās piedāvājums, kā arī parādās izstrādājumi, kas izmantojami ne tikai datoros, bet arī citās ierīcēs.

Operētājsistēmas mobilajiem tālruņiem jau sen vairs nav jaunums. Mobilie tālruņi aizvien biežāk mums aizstāj datoru un tiem piemīt visas to funkcijas, tāpēc nepārsteidz, ka tajos tiek izmantota operētājsistēma. Datoru operētājsistēmas dažādās funkcijas nodrošina iespēju izpildīt visus nepieciešamos uzdevumus un neierobežoti lietot visas ierīces iespējas, tāpēc ir svarīgi, lai lietot būtu vienkārši un ērti.

Piedāvāto operētājsistēmu datoros plašais sortiments ļauj izvēlēties variantu, kas vislabāk apmierina jūsu vajadzības, tomēr vispirms savas vajadzības ir rūpīgi jāpārdomā. Tiem, kuri nevar lepoties ar lielu zināšanu bagāžu informācijas tehnoloģiju jomā, bet meklē labu operētājsistēmu, diezin vai šo ierīču nosaukumi un veidi palīdzēs pieņemt lēmumu. Tādā gadījumā palīdzēs preču apraksti un rūpīgs savu vajadzību un gaidu novērtējums.

Jūs meklējat operētājsistēmu MAC datoram vai citai ierīcei, Microsoft sistēmu vai vienkārši vēlaties nomainīt savu veco operētājsistēmas datoram versiju ar jaunu operētājsistēmu Windows? Jūs esat dzirdējis, ka pastāv operētājsistēmas Symbian, Freedos, Android un citas, bet nezināt, kur tās iegādāties ar izdevīgiem nosacījumiem? Nemeklējiet bezmaksas operētājsistēmu, labāk iegādājieties to par labu cenu! Operētājsistēmas Microsoft Windows 7,8, 10, XP, Unix, Ubuntu, Linux, kā arī citu ražotāju operētājsistēmas tiek pārdotas internetveikalā 220.lv.

Plašais preču sortiments garantē, ka jūs atradīsiet piemērotu variantu, bet operētājsistēmas labā cena ikvienam, kurš vēlas efektīvi lietot savas ierīces, nodrošinās iespēju iegādāties šo preci. Neapšaubāms ir fakts, ka operētājsistēma ir svarīgs faktors vienmērīgas un sistemātiskas datora darbības nodrošināšanā. Izdarot pareizo izvēli, jūs paši par to pārliecināsieties.