Ārdurvis

(1)
Filtrs
Pircēji novērtēja: 4.8/5
1 757 vērtējumi. Apskatīt visu

Durvju rāmis ārdurvīm Preston cena un informācija | Ārdurvis | 220.lv Durvju rāmis ārdurvīm Preston cena un informācija | Ārdurvis | 220.lv 3 € ATLAIDE NO 59 €
896 / mēn.   8699 2st. 4min.
 
Uz grozu
5/5
IZŅEMIET RĪT

Durvju rāmis ārdurvīm Preston

Materiāls: MDF plāksne
Krāsa: Brūna
Vēršanās virzieni: Kreisa, Laba
Metāla vai koka durvis - kā pieņemt pareizo izvēli Mājokļa durvis nereti tiek uzskatītas par visa īpašuma vizītkarti. Durvīm ir jābūt kvalitatīvām un drošām, taču nedrīkst aizmirst arī par to estētiskumu. Taču kā neapmaldīties plašajā koka un metāla durvju piedāvājumā un pieņemt pareizo izvēli?  Iepazīsimies ar vairākām priekšrocībām, trūkumiem un Lasīt tālāk
Ārdurvis mājas drošībai: kā izvēlēties? Lai izveidotu drošu mājas vidi, vispirms būtu jāparūpējas par kvalitatīvām un uzticamām ārdurvīm. No tām ir atkarīga ne tikai drošība, bet arī siltums, skaņas izolācija un kopējais mājas eksterjers. Nav noslēpums, ka mēs pievēršam īpašu uzmanību šī produkta izvēlei – mēs esam sagatavojuši Jums dažus Lasīt tālāk
Dzīvokļa remonts no A līdz Z Dzīvokļa remonts vienmēr ir gana atbildīgs process - neatkarīgi no tā, cik vērienīgi ir plānotie mājokļa remontdarbi. Lai rezultāts būtu kvalitatīvs un arī visādi citādi atbilstu izvirzītajām prasībām, sākumā jārod atbildes uz dažiem svarīgiem jautājumiem un jāizstrādā plāns, pēc kā vadīties remontd Lasīt tālāk

Kādas ārdurvis izvēlēties?

Mūsu mājokļa ārdurvis pilda vairākas nozīmīgas funkcijas – tās pasargā īpašumu no nelūgtiem viesiem, papildina ēkas ārējo fasādi un rada iespaidu par dzīvokļa vai mājas iemītnieku gaumi un personību, jo durvis ir pirmās, kuras ieraugām, pirms nonākam telpās. 

Interneta veikalā 220.lv pieejams plašs ārdurvju piedāvājums visām gaumēm un vajadzībām, un katram no modeļiem ir savas raksturīgās īpašības un priekšrocības. Turpinājumā lasiet, kā izvēlēties ārdurvis, kas piemērotas tieši Jūsu mājoklim. 

Materiāls

Ārdurvju materiāla izvēlei jāpievērš īpaša uzmanība, jo tas ietekmēs ne tikai to, kā durvis izskatīsies, bet arī, cik tās būs izturīgas, drošas un vai tās būs viegli kopt. Protams, materiāls nosaka arī durvju cenu. Pircēju iecienīti ir vairāki materiāli, tai skaitā:

  • Koks – klasisks materiāls, kuru biežāk izvēlas tie pircēji, kas dod priekšroku dabiskumam un mājīgas atmosfēras radīšanai. Pateicoties dažādiem koksnes apstrādes veidiem, durvis pieejamas gan klasiskā, gan modernā dizainā, tādēļ ikviens pircējs var atrast savai gaumei atbilstošu modeli. Lai nodrošinātu mājoklim nepieciešamo aizsardzību, koka ārdurvis tiek atbilstoši stiprinātas.
  • Metāls – šis ir daudzu pircēju iecienīts materiāls, jo apvieno drošību, daudzveidīgus pieejamos dizainus un labu cenu. Durvis tiek apstrādātas tik prasmīgi, ka pirmajā acu uzmetienā pat nav iespējams noteikt, no kāda materiāla tās ražotas, jo papildinātas ar skaistiem dekoratīviem elementiem un apdari. Atšķirībā no citiem materiāliem tēraudu nespēj ietekmēt ārējās vides apstākļi, tai skaitā, korozija, jo durvīm ir īpašs aizsargājošs pārklājums.

Šie ir populārākie ārdurvju materiāli, taču mūsdienās pieejamas arī durvis, kas ražotas no alumīnija, plastikāta jeb PVC un MDF jeb kokšķiedras plātnēm. 

Durvis dzīvoklim vai privātmājai

  • Ārdurvis privātmājai – šeit jāņem vērā tas, ka durvis nepārtraukti būs pakļautas ārējo vides apstākļu ietekmei (saule, vējš, lietus, sniegs un citi). Tas nozīmē, ka ārdurvīm ir jārūpējas ne tikai par aizsardzību pret zagļu ielaušanos un ugunsgrēkiem, bet arī jāaizsargā mājoklis no aukstuma iekļūšanas telpās. Šeit ir vērts pārbaudīt, vai durvīm ir siltinājums, vai arī jāierīko vējtveris. Tāpat jāņem vērā, ka ārdurvis būs redzamas tiem, kas mājai tuvosies, tāpēc jāpadomā, kā tās izskatīsies uz ēkas fasādes fona.  
  • Ārdurvis dzīvoklim – aizsardzība no ārējās vides apstākļiem, piemēram, sniega vai karstuma, šeit parasti nav aktuāla, tāpēc jākoncentrējas uz tādu durvju izvēli, kas būs ugunsdrošas, pasargās mājokli no ielaušanās, kā arī nodrošinās izolāciju, neļaujot dzīvoklī iekļūt aromātiem un trokšņiem no kāpņu telpas. Ne mazāk svarīgs ir arī durvju izskats, kas daudz pasaka par dzīvokļa iemītnieku gaumi.

Izmēri

Pirms iegādājieties ārdurvis savam mājoklim, veiciet rūpīgus mērījumus, vai arī piesaistiet profesionālu meistaru, kas precīzi noteiks, cik lielas durvis nepieciešamas. Nozīme ir ne tikai durvju platumam un augstumam, bet arī biezumam, kas ietekmē gan siltuma, gan skaņas izolāciju. Tāpat rūpīgi izlasiet preču aprakstu, lai noskaidrotu, vai durvju rāmis ir iekļauts komplektā. Arī tos atsevišķi varat iegādāties interneta veikalā 220.lv. 

Vēršanas virziens

Ārdurvju iegādes procesā jāņem vērā arī konkrētā modeļa vēršanas virziens, kas minēts preces aprakstā. Aplūkojiet, kāds vēršanas virziens ir Jūsu mājokļa esošajām durvīm. Vēršanās virzienu parasti nosaka, verot durvis uz sevi.

Kreisās puses eņģes būs durvju kreisajā malā, savukārt rokturis – labajā. Labās puses durvīm eņģes būs novietotas labajā malā, bet rokturis atradīsies kreisajā.

Krāsa

Mūsdienās pircējiem ir iespēja izvēlēties no ļoti plaša ārdurvju krāsu un dizainu sortimenta, vadoties pēc savām vēlmēm un gaumes. Interneta veikalā 220.lv pieejamas gan gaišāku, gan tumšāku toņu durvis, ar stikla paneļiem un dekoratīviem elementiem. 

Cena

Interneta veikals 220.lv piedāvā iegādāties ārdurvis privātmājām un dzīvokļiem par ļoti pievilcīgām cenām. Neatkarīgi no tā, vai meklējat budžeta klases modeli, vai arī dārgāka materiāla ārdurvis, mūsu piedāvājumā tas viss ir pieejams.

Kādēļ iegādāties no 220.lv?

Padariet savu ikdienu vienkāršāku un patīkamāku, iepērkoties interneta veikalā 220.lv, jo:

  • Tas ir ērti. Iegādājieties preces jebkurā laikā un vietā, izmantojot mūsu mājaslapu vai lielisko mobilo aplikāciju! Ja nepieciešams, visu nakti varat izmantot 220.lv klientu apkalpošanas centra tālruni: +371 25220220.
  • Tas ir izdevīgi. Iegādājieties preces un saņemat sev ērtā veidā, tai skaitā, bez maksas mūsu 220.lv pasūtījumu izsniegšanas punktos Rīgā vai Daugavpilī.
  • Tas ir droši. Mēs rūpējamies par Jūsu datu aizsardzību.