Biotualetes

(13)
Filtrēt
Pircēji novērtēja: 4.8/5
1 823 vērtējumi. Apskatīt visu
1813 / mēn.   45900 50500
 
Uz grozu

Kekkilä Garden kompostēšanas sausā tualete 230 l

Tips: Biotualetes
-13%

786 / mēn.   19900 22900
 
Uz grozu

Kekkila Garden sausā tualete 50 l

Tips: Biotualetes

Šī prece piedalās reklāmas kampaņā " 2021. gada cenas". Vairāk informācijas: https://220.lv/lv/t/main-campaign

Biotualete Thetford Porta Potti 165, balta cena un informācija | Biotualetes | 220.lv Biotualete Thetford Porta Potti 165, balta cena un informācija | Biotualetes | 220.lv LABĀKA CENA
851 / mēn.   6499
 
Uz grozu
4.9/5
IZŅEMIET RĪT

Biotualete Thetford Porta Potti 165, balta

Tips: Biotualetes

Šī prece piedalās reklāmas kampaņā " 2021. gada cenas". Vairāk informācijas: https://220.lv/lv/t/main-campaign

Biotualetes šķidrums Thetford Aqua Kem Blue, 2l, apakšēja rezervuāra šķidrums cena un informācija | Biotualetes | 220.lv Biotualetes šķidrums Thetford Aqua Kem Blue, 2l, apakšēja rezervuāra šķidrums cena un informācija | Biotualetes | 220.lv LABĀKA CENA
  1999
 
Uz grozu
4.9/5
IZŅEMIET RĪT

Biotualetes šķidrums Thetford Aqua Kem Blue, 2l, apak...

Tips: Biotualešu kopšanas līdzekļi

Šī prece piedalās reklāmas kampaņā " 2021. gada cenas". Vairāk informācijas: https://220.lv/lv/t/main-campaign

Biotualešu šķidrums Campingaz InstaECO cena un informācija | Biotualetes | 220.lv Biotualešu šķidrums Campingaz InstaECO cena un informācija | Biotualetes | 220.lv LABĀKA CENA
  1099
 
Uz grozu
4.8/5
IZŅEMIET RĪT

Biotualešu šķidrums Campingaz InstaECO

Tips: Biotualešu kopšanas līdzekļi

Šī prece piedalās reklāmas kampaņā " 2021. gada cenas". Vairāk informācijas: https://220.lv/lv/t/main-campaign

Soma biotualetei Outwell cena un informācija | Biotualetes | 220.lv Soma biotualetei Outwell cena un informācija | Biotualetes | 220.lv LABĀKA CENA
  1040
 
Uz grozu
IZŅEMIET RĪT

Soma biotualetei Outwell

Tips: Biotualešu kopšanas līdzekļi
0 €

952 / mēn.   24099
 
Uz grozu

vidaXL pārnēsājama kempinga tualete ar izlietni, pelē...

Tips: Biotualetes
  1099 1199
 
Uz grozu

Tīrīšanas līdzeklis sausai tualetei, 2.5 l

Tips: Biotualešu kopšanas līdzekļi
-10%

1722 / mēn.   43600 48500
 
Uz grozu

Kekkilä Garden kompostēšanas sausā tualete 100 l

Tips: Biotualetes
1141 / mēn.   28900
 
Uz grozu
5/5

Kūdras biotualete ECOElite pelēks granīts

Tips: Biotualetes
1063 / mēn.   26900 28900
 
Uz grozu
3.7/5

Kūdras biotualete ECOElite zaļa

Tips: Biotualetes
-12%

1971 / mēn.   49900 56900
 
Uz grozu

Kekkilä Garden sausā tualete 230 l, Eko

Tips: Biotualetes
  2998
 
Uz grozu
4.8/5
ĀTRĀ PIEGĀDE

Kūdra biotualetēm KEKKILA. 50 l, 2

Tips: Biotualešu kopšanas līdzekļi
Kas ir biotualete? Biotualetes kļūst arvien populārākas, taču daudzi vēl joprojām nezina, kas tas ir un kā tās funkcionē. Tā ir viena no labākajām alternatīvām, ar kuru aizstāt visiem ierasto, tradicionālo tualeti. Biotualete ir mehanizēta tualetes sistēma, kas nevis noskalo, bet sadala saturu tvertnē, izmantojot īpaš Lasīt tālāk
Kūdras komposta vai ķīmiskā biotualete - plusi un mīnusi Ne visur Latvijā ir pieejama centralizētā kanalizācijas sistēma, līdz ar to privātmāju, viensētu, vasarnīcu un mazdārziņu īpašniekiem jādomā, kā savā teritorijā atrisināt šo problemātisko jautājumu.  Šobrīd tradicionālajām āra sirsniņmājām ir rasta laba alternatīva biotualešu izskatā, kuras arī Lat Lasīt tālāk
Labākās biotualetes: kā izvēlēties? Vasarā daudz laika tiek pavadīts dabā vai viensētās. Atpūta kempingos vai pilnībā aprīkotās viensētās papildu rūpes nerada, taču, izvēloties atpūtu dabā vai vecākās sētās, nereti rodas problēma, ka nav ūdens apgādes un kanalizācijas. Šajā gadījumā risinājums var būt biotualetes. Biotualetes ir liel Lasīt tālāk

Biotualete – mūsdienīga tradicionālās tualetes alternatīva

Centralizētā kanalizācijas sistēma ar katru gadu izplešas, taču joprojām nav pieejama visur. Īpaši tas attiecas uz ciematiem, vasarnīcu un mazdārziņu teritorijām. Tāpēc daudziem nākas risināt tualetes ierīkošanas jautājumu. Kādreiz populārās sausās mazmājiņas jau atkāpjas pagātnē, jo parādījās mūsdienīga alternatīva – biotualete, kas nodrošina daudz augstāku higiēnu. Šī mehanizētā tualetes sistēma vizuāli atgādina tradicionālo tualetes podu. Taču tā nevis noskalo poda saturu, bet ar īpašu baktēriju palīdzību sadala to. Tā būs piemērota izvēle vietām bez pieejas ūdensvadam un kanalizācijai. 220.lv piedāvājumā Jūs atradīsiet dažāda veida un tilpuma biotualetes. Tās efektīvi kalpos vasarnīcās, pagaidu mājokļos, sadzīves vagoniņos, nelielos tirdzniecības punktos, ceļojumos vai jebkurā citā vietā!

Priekšrocības

Galvenā biotualešu priekšrocība ir to neatkarība. Funkcionēšanai nav nepieciešams pieslēgums kanalizācijai, ūdensvadam un elektrībai. Jūs varēsiet izmantot to praktiski jebkurā iedomājamā vietā, pat ņemt līdzi. Papildus priekšrocības:

  • ilgstošs kalpošanas laiks. Tualetes tvertne ir ražota no izturīgiem materiāliem, tāpēc ir piemērota ilgstošai kalpošanai. Kad tvertne būs pilna, iztukšojiet to un lietojiet atkal!
  • kompakti izmēri un neliels svars. Tualete aizņem ļoti mazu platību, aptuveni trešdaļu no parastai tualetei paredzētās vietas. Atsevišķu tualešu svars un izmēri ļauj tās paņemt līdzi arī ceļojumos.
  • iespēja likvidēt smaku ar speciāli tam paredzētiem līdzekļiem.
  • ekoloģiskums. Cilvēka radītie atkritumi bioloģiski pārstrādājas augsnē. Tie nepiemēslo apkārtējo vidi un var tikt pielietoti kā komposts dārzniecībai.

Biotualešu un to sanitāro papildelementu piedāvājums 220.lv

220.lv Jūs atradīsiet dažādus biotualešu veidus regulārai un neregulārai lietošanai, kā arī svarīgus papildelementus higiēnas nodrošināšanai. Izvēlēties tieši Jūsu apstākļiem piemērotāko variantu!

Kūdras biotualetes. Videi draudzīgākā tualete. Galvenais komponents šajā gadījumā ir dabas materiāls - kūdra. Ar tās palīdzību atkritumi tiek pārveidoti kompostā (pēc nogatavināšanās var pielietot dārza darbos). Jums nevajadzēs lietot pilnīgi nekādu ķīmiju, tikai iebērt kūdru tvertnes apakšā. Tīrīt rezervuāru nepieciešams salīdzinoši reti, lietojot neregulāri tikai reizi vairākos mēnešos. Jāņem vērā, ka šāda veida sausās biotualetes jāuzstāda vietās ar labu ventilāciju, jo smaka pilnībā netiek likvidēta.

220.lv pieejamas dažādas ietilpības kūdras sausās biotualetes – 100 l, 150 l u.c. Komplektācijā parasti ietilpst ventilācijas caurule, šķidruma drenāžas šļūtenes, ērti kausi kūdras iepildīšanai u.c. elementi, lai Jūs varētu ērti un ātri uzstādīt un sākt lietot jauniegādāto tualeti.

Ķīmiskās biotualetes. Tiek lietotas kopā ar speciālām ķīmiski aktīvām vielām (šķidrumiem). Šādas tualetes lietošana izmaksā dārgāk, taču nodrošina augstu higiēnu. Biotualetes ķīmija gan sadala atkritumus, gan efektīvi likvidē smakas un iznīcina mikrobus. Variet novietot to dzīvojamajā mājā un neuztraukties par jebkādām smakām!

220.lv Jūs atradīsiet ķīmiskās tualetes ar dažādu tilpumu. Ietilpīgāki varianti (tostarp arī ar indikatoriem) būs piemēroti lietošanai dzīvojamās mājās, vasarnīcās. Neliela tilpuma portatīvie varianti (piemēram, 15 l) kalpo kā ērta pārnēsājamā tualete tūrisma braucieniem, slimnieku aprūpei, kā pagaidu variants ārkārtas situācijā utt.

Biotualetes šķidrums, tīrīšanas līdzekļi. 220.lv pieejami šķidrumi biotualešu efektīvai ekspluatācijai un augstu higiēnas prasību nodrošināšanai. Koncentrēti šķidrumi tualetes satura izšķīdināšanai, smakas neitralizēšanai, korpusa sēžamās daļas dezinficēšanai, biotualetes ūdenstvertnēm utt.

Biotualetes cena interneta veikalā 220.lv ļaus Jums ietaupīt uz šīs higiēnas preces iegādes. Izvēlieties šo videi draudzīgu un lietošanā komfortablu tualetes veidu un mēs piegādāsim to Jums ērtākajā veidā un maksimāli ātri!