Trimmeri, krūmgrieži

(195)

%

Benzīna trimmeris Hecht 150 cena un informācija | Trimmeri, krūmgrieži | 220.lv 5€ ATLAIDE NO 59€
€ 10,89 / mēn.   € 172,83 21min.
 
Uz grozu
4.5/5
IZŅEMIET RĪT

Benzīna trimmeris Hecht 150

Preču zīme: Hecht
Kā sagatavot Jūsu dārza tehniku gaidāmajai pavasara sezonai? Gadalaiki mainās un kļūst arvien siltāks, kas nozīmē to, ka pavisam drīz jau varēs doties uz piemājas dārziņu un sākt tajā rosīties. Pavasarī nepieciešams sagatavot augsni sēšanas darbiem, kā arī sagādāt pašas sēklas.  Tomēr papildus šiem darbiem, jāpārliecinās, ka dārza tehnika ir darba kārtībā. D Lasīt tālāk
Zāles pļaušana ar trimmeri - 5 padomi izcilam rezultātam Trimmeris ir universāla ierīce, kas paredzēta zāles pļaušanai, kā arī koku un krūmāju kopšanai. Šī ierīce ļauj piekļūt grūtāk pieejamām vietām, kur panākt lielisku rezultātu ar ierasto zāles pļāvēju var būt diezgan sarežģīti.  Turpinājumā 5 ieteikumi, kā efektīvi izmantot trimmeri zāles pļaušanai.  Lasīt tālāk
Akumulatora trimmeri - ērta un klusa lietošana, viegla kopšana Mūsdienās arvien straujāk attīstās dažādas tehnoloģijas. Ja pirms pāris desmitiem gadu neviens nevarēja iedomāties darbu veikšanā izmantot dažādas elektriskās ierīces un darbarīkus, tad tagad neviens nespēj iedomāties strādāt bez šādām ierīcēm. Šobrīd arvien vairāk cilvēku izvēlas iegādāties savā īp Lasīt tālāk
Zāles pļaušanas tehnika: kuru tipu izvēlēties? Zāles pļaušana ir viens no tiem darbiem, no kura neviens nevar izvairīties, kam ir dārzs vai privāts pagalms. Tieši tāpēc mūsdienu tirgū mēs varam atrast lielu dažādas zāles pļaušanas tehnikas izvēli. Zāles pļāvēji, zāles trimmeri un krūmgrieži, zāles pļāvēji - roboti, zāles pļaušanas traktori – vis Lasīt tālāk

Kā izvēlēties trimmeri?

Lai uzturētu zālāju un citas pļaujamās platības lieliskā stāvoklī visu vasaras sezonu, ar stumjamo zāles pļāvēju vai dārza traktoru nepietiek. Ir vietas, kur šī lielā dārza tehnika gluži vienkārši nespēj piekļūt, un tādos gadījumos ērtāk ir izmantot kvalitatīvu trimmeri. Zāles pļaušana ar trimmeri ir ātra un diezgan efektīva. To piedāvājums interneta veikalā 220.lv ir ļoti plašs un daudzveidīgs, tādēļ, lai vienkāršāk atrastu tieši to, kas Tev nepieciešams, vispirms izlasi šo ceļvedi! 

Tips

Ir trīs trimmeru veidi, kurus izšķir pēc to darbības principa – akumulatora, elektriskie un benzīna trimmeri. Katram no tiem ir savas raksturīgākās īpašības, par kurām vērts zināt.

 • Akumulatoru trimmeri – pastāv uzskats, ka visi zāles trimmeri ir ļoti skaļi un smagi, taču tā nebūt nav. Akumulatoru trimmeri no visiem trim veidiem ir visklusākie, turklāt tie nerada dabai kaitīgus izmešus, ir viegli pārnēsājami un ērti lietojami.

Mūsdienās ražotāji meklē arvien jaunus veidus, kā attīstīt akumulatora trimmerus, un ir sasnieguši to, ka jaunākie modeļi jaudas ziņā nereti ir pielīdzināmi benzīna modeļiem.

Klasiskie modeļi ir lieliski piemēroti nelielu teritoriju sakopšanai, kā arī jārēķinās, ka akumulators palielina to svaru un baterija ik pēc laika jāuzlādē.

 • Benzīna trimmeri – šie ir populārākie modeļi, kādi pieejami tirgū. Pircēji tos iecienījuši lielās jaudas dēļ, taču ir jāņem vērā, ka lietojot šī veida trimmeri, nāksies izmantot ausu aizsargus, jo motors rada skaļu troksni. Tāpat benzīna dzinējs rada arī izmešus, tādēļ šī nebūs labākā izvēle tiem, kuriem īpaši svarīgas rūpes par dabu.

Tajā pašā laikā benzīna ierīces spēj veikli tikt galā arī ar sarežģītiem pļaušanas darbiem, tie ilgi kalpo un ir vienkārši pārvietojami visur, kur nepieciešams. Jārēķinās ar to, ka šie modeļi prasa regulāru apkopi un degvielas iegādi/uzpildi.

 • Elektriskie trimmeri – šī ir lieliska izvēle, ja meklē ko vieglu un vienkārši lietojamu nelielu platību nopļaušanai, piemēram, vasarnīcas apkārtnē vai piemājas dārziņā. Par spīti tam, ka elektriskie zāles trimmeri ir klusi un viegli, lietošanu apgrūtina elektrības vads.

Būtībā šie modeļi noder ikvienam, kas neplāno pļaut lielas teritorijas ar garu, pāraugušu zāli. Ideāls variants pilsētai, jo troksnis netraucēs kaimiņus. Ieslēgšana ir ļoti vienkārša – atliek tikai piespiest pogu. Nav nepieciešama regulāra apkope.

Degvielas tvertnes tilpums

Izvēloties benzīna trimmeri, jārēķinās ar to, ka būs jāvelta laiks tā apkopei un degvielas uzpildei. Degvielas tvertnes tilpums (l) ir viens no svarīgiem aspektiem, kas jāņem vērā. Jo lielāka būs degvielas tvertne, jo ilgāk ierīci varēs darbināt bez pārtraukuma un atkārtotas uzpildes. Taču, protams, lielāka degvielas tvertne nozīmē arī smagāku ierīci, kas jātur rokās.

Lielākoties degvielas tvertņu tilpums variē no 300 ml līdz pat 1 un vairākiem litriem. Ērti izvēlēties modeli ar caurspīdīgu tvertni, kas ļauj viegli sekot līdzi tam, cik daudz degvielas tajā atlicis.

Veiktspēja

Pērkot trimmeri, mēs vēlamies, lai tas būtu ne tikai ērti lietojams un drošs, bet arī kvalitatīvi pildītu savu funkciju, proti, spētu tikt galā gan ar īsākas, gan garākas un cietākas zāles nopļaušanu. Tas nozīmē, ka vērā jāņem veiktspēja, ko raksturo vairāki parametri, tai skaitā:

 • Apgriezienu skaits minūtē – nav noslēpums, ka, darbojoties ar trimmeri, ir jābūt īpaši uzmanīgiem. Trimmeriem lielākoties tukšgaitā ir 8000, 9000 un pat vairāk apgriezienu minūtē. Jo lielāks šis skaitlis, jo augstāka ir ierīces veiktspēja;
 • Motora jauda – šis ir raksturīgs parametrs, kas apzīmē to, cik efektīvi ierīce darbosies. Jo lielāks vatu (W) skaits, jo labāk varēsi nopļaut cietu zāli un pat krūmus. Interneta veikalā 220.lv pieejami trimmeri un krūmgrieži ar jaudu no 200 līdz pat 3400 W.

Pļaušanas parametri

Jauda, protams, nav galvenais, kas jāņem vērā, pērkot jaunu ierīci. Katra pircēja vajadzības atšķiras, tādēļ arī trimmeru modeļi ir dažādi. Katru ierīci raksturo vairāki pļaušanas parametri:

 • Auklas diametrs – trimmeriem iespējams pielāgot dažādas auklas ar atšķirīgiem diametriem. Lai pareizi izvēlētos auklu, tā jāpielāgo ierīces jaudai. Ņemot vērā, ka trimmeris darbojas, veicot pat 8000 līdz 10 000 apgriezieniem minūtē, izvēloties tikai par pusmilimetru resnāku auklu, var sabojāt ierīci. Parasti auklas trimmeriem pieejamas 1, 5, 5 un vairāk mm platumā;
 • Pļaušanas platums – lielāks pļaušanas diametrs nodrošina efektīvāku strādāšanu, samazinot laiku, kuru pavadi, veicot šo darbu. Tajā pašā laikā mazāks diametrs var palīdzēt vieglāk piekļūt grūti aizsniedzamām vietām. Parasti pļaušanas platums variē no 20 līdz 45 cm;
 • Auklas padeve – ir vairāki auklas padeves veidi. Automātiskā padeve darbojas, nodrošinot auklas pagarināšanos bez cilvēka iejaukšanās, proti, ierīce pati nosaka, kad nepieciešams auklu pagarināt. Pusautomātiskā padeve nodrošina auklas pagarināšanu, piesitot trimmera galvu pie zemes. Un manuālā auklas padeve nozīmē to, ka darbs būs jāpārtrauc un ierīce jāizslēdz, lai pagarinātu auklu paša spēkiem.

Trimmeru svars

Ņemot vērā, ka ierīce tiek turēta rokās vai arī iekarināta siksnās, kas balstās uz pleciem un muguras, ir svarīgi pievērst uzmanību arī ierīces svaram, jo tas tiešā veidā ietekmēs, cik viegli vai grūti būs ilgstoši pļaut zāli. Smagāko modeļu vidū parasti ir benzīna un akumulatora modeļi, savukārt elektriskie ir visvieglākie. Benzīna trimmeru svars parasti ir no 4 līdz pat 10 kg, savukārt elektriskie trimmeri var svērt tikai 2 kg. Izvēloties smagāku modeli, vienmēr vērts piemeklēt kvalitatīvas plecu siksnas ar polsterējumu, kas samazinās ierīces svara radīto spiedienu.

Ražotājs

Interneta veikalā 220.lv ir pieejami vairāk nekā 245 dažādi trimmeri, kas darbojas ar benzīnu, elektrību un akumulatoru. Mēs piedāvājam modeļus no pasaulē atzītiem un uzticamiem ražotājiem, tai skaitā, Al-Ko, Bosch, Hecht, Hitachi, Makita, Oleo-Mac, Ryobi, Stiga, Zinger un daudziem citiem.

 • Trimmeri Makita izceļas ar augstu kvalitāti un mūsdienīgu dizainu.
 • Mcculloch trimmeri ir ļoti jaudīgi un to komplektācijas spēs Jūs pārsteigt, to izmantošana ir ļoti vienkārša un ērta.
 • Savukārt Hecht trimmeri ir pieejami par ļoti patīkamu cenu, tie ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem un kalpos Jums vairākus gadus.
 • MTD trimmeri jau ir pierādījuši sevi dārza tehnikas tirgū un tos izvēlas īsti profesionāļi, kuri novērtē darba efektivitāti.
 • Oleo Mac trimmeri būs lieliski piemēroti īstiem profesionāļiem un izturēs lielus darba apjomus.
 • AL-KO trimmeri izceļas ar plašu modeļu izvēli, tāpēc ikviens varēs izvēlēties vispiemērotāko. Ir pieejami dažādas jaudas un komplektācijas modeļi.
 • Stiga trimmeri - ir ieguvuši plašu atzīnību starp mūsu klientiem, pateicoties savai kvalitātei, pieejamai cenai un funkcionālam dizainam.

Darbs ar trimmeri ir bīstams, tāpēc neaizmirstiet parūpēties par nepieciešamiem drošības līdzekļiem - aizsargbrillēm, piemērotu apģērbu un apaviem.

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.