Noderīgi padomi

Akumulatora trimmeri - ērta un klusa lietošana, viegla kopšana

Plaša izvēle akumulatora trimmeriem
13 03 2020
zales plausana ar akumulatora trimmera palidzibu

Mūsdienās arvien straujāk attīstās dažādas tehnoloģijas. Ja pirms pāris desmitiem gadu neviens nevarēja iedomāties darbu veikšanā izmantot dažādas elektriskās ierīces un darbarīkus, tad tagad neviens nespēj iedomāties strādāt bez šādām ierīcēm. Šobrīd arvien vairāk cilvēku izvēlas iegādāties savā īpašumā dažādus darba instrumentus, kurus iespējams darbināt ar akumulatoru. Strādāt ar šādiem instrumentiem ir viegli un ērti, kā arī nav visu laiku jāuztraucas par elektrības vadu, kas var sapīties, kā tas raksturīgs elektriskajiem darbarīkiem. 

Viens no instrumentiem, kas noderēs ikvienā saimniecībā, ir akumulatora trimmeris. Raksta turpinājumā varēsiet izlasīt svarīgu informāciju, kas noderēs izvēles izdarīšanā par labu tieši šādam darbarīkam.

Viegla lietošana

Akumulatora trimmeri iemanto arvien vairāk cilvēku uzticību, tāpēc, ka tos ir ļoti viegli lietot. Pirmkārt, jau nav vajadzīgs papildu laiks, lai iedarbinātu pašu trimmeri, kā tas raksturīgi trimmeriem ar benzīna motoru. Atliek vien ielikt bateriju, ieslēgt un trimmeris ir gatavs darbam. 

Atšķirībā no trimmeriem, kas darbojas ar benzīna motoriem, akumulatora trimmeri ir aprīkoti ar ātruma kontroli. Tas nozīmē, ka tiek uzturēti nemainīgi apgriezieni, kas atkal nodrošina vienmērīgu darba veikšanu. Tāpat akumulatora trimmeri ir aprīkoti ar papildu drošību. Piemēram, ja asmens iestrēgst vai atduras pret koku, tad īpašs mehānisms pārtrauc dzinēja darbu. Šādā veidā var izvairīties no nevēlamām traumām. 

Iespējams, ka pļaujot zāli, Jūs esat saskāries ar situāciju, kad zāle iesprūst. Šāda situācija parasti atgadās ar benzīna motora trimmeriem. Akumulatora trimmeriem šādas problēmas nav, jo tiem ir viena laba priekšrocība – ja zāle iesprūst, tad atliek piespiest pogu, kas maina asmens rotācijas virzienu, un trimmeris paša spēkiem atbrīvojas no zāles.

Nerada lielu troksni

Iespējams, ka vasaras laikā arī Jūs esat pamodies agri no rīta, jo kāds kaimiņš ir sācis pļaut zāli. Zāles pļaušana ar ierīcēm, kas darbojas ar benzīna motoriem, rada troksni, kas patiešām var traucēt apkārtējiem cilvēkiem. Akumulatora trimmeri ir daudz klusāki par benzīna motoru trimmeriem, tāpēc var droši ar tiem darboties arī agrās rīta stundās. 

Viegla kopšana

Ikviens instruments ir pienācīgi jākopj, lai tas kalpotu pēc iespējas ilgāk. Arī trimmeri nav izņēmums. Kādam instrumentam apkopes ir salīdzinoši vieglas un ātras, citiem – ilgas, turklāt nepieciešams ieguldīt arī lielus naudas līdzekļus, lai savestu kārtībā konkrēto ierīci. Akumulatora trimmeriem salīdzinājumā ar benzīna motora trimmeriem apkope ir vienkārša un ātra. Turklāt šādi trimmeri nerada nekādas emisijas, līdz ar to nav jāuztraucas arī par apkārtējas vides piesārņošanu.

Ātra sagatavošanās sezonai

Akumulatora trimmeri ir pavisam ātri un vienkārši sagatavot jaunajai zāles pļaušanas sezonai. Akumulators droši var stāvēt malā visu ziemu. Kad nepieciešams pļaut, atliek vien pievienot akumulatoru trimmerim, un tas būs gatavs darbam. Turpretī benzīna motora trimmeriem nepieciešami ilgāki sagatavošanās darbi, piemēram, eļļas maiņa, benzīna maiņa, kā arī filtru maiņa.

Ātra uzlāde

Akumulatoru iespējams uzlādēt salīdzinoši īsā laikā. Atkarībā no ražotāja, akumulatora uzlādei nepieciešamas sākot no 15 līdz 50 minūtēm. Turklāt ir trimmeri, kuriem komplektā nāk divi akumulatori. Tas nozīmē, ka nav jāpārtrauc pļaušanas darbi. Kamēr viens akumulators lādējas, otrs ir gatavs darbam.

Iespēja ietaupīt

Iespējams, ka Jūs ziniet aptuveni, cik daudz līdzekļu nepieciešams, lai trimmerim iegādātos degvielu, eļļu un filtrus. Akumulatora trimmeriem nav nepieciešamas šādas lietas, tāpēc lietot šādus trimmerus ir arī izdevīgāk.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
6 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.