Tirdzniecības centrs internetā 220.lv - Jūsu labākā izvēle drošiem un ērtiem ikdienas pirkumiem 

VĪZIJA - Mūsu mērķis ir būt pircēju izvēlei Nr. 1, iepērkoties tiešsaistē.

MISIJA - Mēs pastāvīgi pilnveidojamies un vienmēr esam soli priekšā, lai iegūtu klientu uzticību un kvalitatīvi apmierinātu viņu vajadzības.

VĒRTĪBAS - Mēs esam viena komanda! Mēs darām to, ko solam! Mēs svinam savas uzvaras!
 

220.lv kā daļa no “Pigu Gupas” 

“Pigu Grupa”, kurai pieder tiešsaistes veikals „220.lv“ Latvijā, „Pigu.lt“ Lietuvā un „Kaup24.ee“ Igaunijā, ir lielākais e-komercijas tirgus dalībnieks Baltijas valstīs. “Pigu Grupa” kopskaitā nodrošina darba vieta aptuveni 600 darbiniekiem, gan birojos, gan noliktavās. Kopš 2015. gada “Pigu Grupu” pārvalda viena no lielākajām privātkapitāla investīciju sabiedrībām Centrāleiropā un Austrumeiropā MCI. Šī ir pirmā un vienīgā Lietuvas kompānija, kas trīs gadus pēc kārtas ierindojas starp pieciem visstraujāk augošajiem Centrāleiropas tehnoloģiju uzņēmumiem. 2019.gadā uzņēmums izveidoja tirdzniecības platformu marketplace, kas darbojas visās trīs Baltijas valstīs, nodrošinot tiešsaistes tirdzniecības centra funkciju vietējiem uzņēmumiem. 

Par 220.lv

Mēs esam vietne Nr. 1, ko izmanto preču meklēšanai pirms pirkuma veikšanas*

*Saskaņā ar aptaujas datiem populārākais informācijas un ideju par produktiem meklēšanas avots pirms pirkuma veikšanas ir 220.lv (38% - kopā minot: 20% - pirmā izvēle, 18% - citas izvēles. Avots: Nielsen Omnibus pētījuma Latvijā (2020. gada augusts)

Mēs esam klientu izvēle Nr. 1 noteiktās produktu kategorijās:

2020. gadā - labākais internetveikals smaržām, bērnu precēm, elektronikai (izņemot televizorus, datorus, foto, mobilos telefonus) 

2019. gadā - labākais interneta veikals bērnu precēm, auto precēm

2018. gadā - labākais interneta veikals smaržām

Saskaņā ar aptauju - https://imarketings.lv/interneta-veikalu-apbalvosanas-ceremonija/

8 no 10 klientiem iesaka preces izņemt no 220.lv pasūtījumu izsniegšanas punktiem*

*Saskaņā ar NPS aptaujas datiem, kas veikti 2021. gada janvārī, 84% respondentu ieteiktu 220.lv pasūtījumu izsniegšanas punktus saviem draugiem, paziņām vai kolēģiem.

Par “Pigu Grupu”

Lielākā e-komercijas platforma Baltijā:

~100 miljoni sesijas

~170 miljoni GMV (Preču bruto apjoms)

~10 000 pasūtījumi 

~1 miljons preču sortimentā 

~600 darbinieki

>2200 pārdevēji

~1 miljons aktīvo lietotāju

*Informācija par “Pigu Grupu”, balstoties uz 2020. gada statistiku.

2019. gadā uzņēmums izveidoja marketplace platformu, kas darbojas visās trīs Baltijas valstīs, nodrošinot iepirkšanās centra funkciju internetā.

Kas ir marketplace?

Marketplace ir platforma, kas ļauj jebkuram tirgotājam sākt tirdzniecību Latvijas vai Baltijas līmenī jau funkcionējošā vidē; tai jau ir noteikta klientu bāze, un ikviens var izmantot arī Marketplace centralizēti organizētu loģistikas sistēmu, kā arī mārketinga aktivitātes.

Kādi ir rezultāti?

2020. gadā tika sasniegts 220.lv un visas “Pigu Grupas” mērķis - sākot no labākās vietas pirkumu veikšanai, mēs esam kļuvuši par labāko vietu pārdošanai. Tādā veidā mēs palīdzam uzņēmējiem, kuriem nepieciešami papildu kanāli, lai sasniegtu klientus. 2020. gadā “Pigu Grupai” pievienojās vairāk nekā 200 pārdevēju, un sortiments ir pieaudzis līdz gandrīz pusmiljonam vienību.

Priekšrocības, iepērkoties 220.lv: 

  • Plašs sortiments
  • Konkurētspējīgas cenas
  • Ātra un bezmaksas piegāde uz mūsu pasūtījumu izsniegšanas punktiem vai ērta preču saņemšana, izvēloties kādu no citām piedāvātajām piegādes metodēm
  • Norēķinu veidu daudzveidība