Noderīgi padomi

Kā uzstādīt siltumnīcu uz balkona?

Plašs sortiments siltumnīcām
22 01 2020
kaip irengti siltnami - daigykle balkone

Daudzi sapņo pašu audzētiem dārzeņiem, augļiem vai garšīgiem garšaugiem, taču parasti tiek pieņemts uzskatīt, ka no šīs privilēģijas var gūt labumu tikai tie, kuru pagalmā ir vismaz neliels zemes pleķītis. Tomēr, ja jums ir balkons, tas nozīmē, ka jums ir arī iespēja praktizēties dārzkopībā! Siltumnīca uz balkona ir strauji augoša ideja, kurai nepieciešama tikai apņēmība un dažas būtiskas lietas, par kurām mēs šoreiz diskutēsim.

Kādi pasākumi būs nepieciešami, lai maksimāli izmantotu balkona siltumnīcu?

Mēs visi labi zinām, ka ir daudz dažādu veidu, kā siltumnīcu būvēt ārpus telpām, taču labā ziņa ir tā, ka, ja jūs nolemjat uzstādīt siltumnīcu uz balkona, jums arī būs ļoti plaša izvēle to veidos. Atkarībā no pieejamās vietas un plānotajiem stādījumiem jūsu mājas siltumnīcā var būt šādas sastāvdaļas:

  •       Arkas. Galvenokārt izmanto ziedošiem ziediem, tās var labi izmantot arī citiem augiem, kas aug līdzīgi. Arkas ir noderīgas arī smagākiem augiem, jo tās ir pietiekami izturīgas.


  •       Balsti. Vijīgiem augiem vai augiem ar mīkstiem kātiem šī būs droša izvēle. Jūs varat viegli iestumt šos balstus zemē.


  •       Plaukti. Šie produkti ir lieliski piemēroti tiem, kas vēlas maksimāli izmantot balkona zonu - izmantojot plauktus katrā no tiem varēsiet iestādīt dažādus augus. Šim nolūkam var izmantot vienkāršākos uzglabāšanas plauktus. 


  •       Puķu kastes. Tie ir ļoti daudzpusīgi izstrādājumi, kas, atkarībā no balkona izkārtojuma, atradīs vietu uz zemes vai uz palodzes. Jūs varat tajās iestādīt gan ziedus, gan garšaugus vai dārzeņus.