Noderīgi padomi

Calvin Klein Eternity Flame smaržas vīriešiem un sievietēm: kaislīgi un aizraujoši aromāti

Plaša Calvin Klein smaržu izvēle
10 10 2019
calvin klein eternity flame smarzas viriesiem un sievietem

Amerikāņu zīmols Calvin Klein, kas pastāv vairāk nekā piecdesmit gadus, ir ļoti ātri un veiksmīgi iekļuvis tirgū, un tā apģērbu, apakšveļu un aksesuārus viegli atpazīst gandrīz visa pasaule. Runājot par aksesuāriem, mēs domājam arī aromātus, kas ir svarīga tēla daļa - uzņēmums, kas pazīstams ar savu klasisko un novatorisko stilu un kas gadu desmitiem priecē ar jauniem, iedvesmojošiem aromātiem.

Viens no tiem - ir Calvin Klein Eternity Flame aromāts, kas tika izlaists 2019. gada sākumā. Tas ir jauns parfimēra Laurent Le Guernec radītais duets vīriešiem un sievietēm, tas ir uzticības, siltuma un mīlestības simbols un visa tā kaislīga izpausme. Gadu desmitiem „Calvin Klein Eternity“ līnija ir cildinājusi spēku un mūžīgo skaistumu, kas izstaro visi dabas elementi. „Eteriny Flame“- tas ir jauns šo pamatvērtību turpinājums, ar juteklības un aizraušanās pieskārienu mūžīgajai tuvības un mīlestības tēmai. Vīriešu un sieviešu smaržas tiek apvienotas ar labdanuma sveķiem, taču visas pārējās notis ir atšķirīgas un intriģējošākas.

Calvin Klein Eternity Flame vīriešiem

Šīs smaržas, kas raksturotas kā greznas, pārliecinošas un pat aizraujošas, piedāvā austrumu aromātu paleti, kas ļauj no jauna interpretēt vīrišķības jēdzienu. Augļu galvenās notis apvienojumā ar rozmarīnu, nobeigumā papildinātas ar dzintara, labdanuma un ādas aromātiem - tie visi apvienojumā rada īpašu, sātīgu, tomēr svaigu un siltu aromātu.

Calvin Klein Eternity Flame vīriešu smaržas ir piepildītas ar burvīgu aizraušanos un sirsnīgu mīlestību, bet tajā pašā laikā vīrišķība nav aizmirsta. Tas ir aromāts, kas ļaus priecīgi svinēt dzīves ceļojumu - šis aromāts vēl vairāk vairos Jūsu pašpārliecinātību un izceļ Jūsu pievilcību. Jūs būsiet pārsteigts par to, cik viegli šīs smaržas iekļaujas Jūsu ikdienas gaitās!

Calvin Klein Eternity Flame sievietēm

Pirmkārt un galvenokārt, šis sievišķīgais aromāts ir pārsteidzoša spilgtu augļu, asu ziedu aromātu un austrumu garšvielu kombinācija, kas nekad neatstās Jūs vienaldzīgus. Mandarīni, kas apvienoti ar nelielu daudzumu pavasara zirnīšu, sniegs patīkamu siltumu, un, pievienojoties labdanumam, tie rada atšķirīgu, nedaudz pieradumu izraisošu aromātu. Šis sastāvs ir ieslēgts rozā flakonā ar ģeometriskas formas sudraba vāciņu.

Radītāji apgalvo, ka Calvin Klein Etertiny Flame iemieso vienu no vissvarīgākajiem dzīves elementiem - saules spēku, kas simbolizē siltumu, ziedēšanu un mīlestību. Ar katru noti šis aromāts kļūst sievišķīgāks un jutekliskāks, palīdzot Jums izcelties vēl vairāk - ja Jūs to izvēlēsieties, šis aromāts Jūs nepievils. Jūsu ziņā ir izlemt, vai esiet gatavi jaunam tuvības un mīlestības ceļojumam!

Jaunās Calvin Klein Eternity Flame smaržas neapšaubāmi pavadīs jutekliskas, pašpārliecinātas un no pūļa izceļošas personības - ja Jūs esiet viena no tām, Jums vajadzētu pievienot jaunu aromātu savai smaržu kolekcijai. Jūs variet iegādāties šīs un citas Calvin Klein smaržas 220.lv interneta veikalā.

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?