Noderīgi padomi

Dāvanas Mātes dienai: 30 idejas ikvienam budžetam

Plaša izvēle smaržām un kosmētikai
01 05 2021
meita davina mammai davanu mates diena

Katru gadu maija otrajā nedēļas nogalē svinam Mātes dienu - tā ir lieliska iespēja atcerēties mūsu mātes un vienlaikus atgādināt viņām, cik daudz viņas mums nozīmē. Šajā dienā mēs ne tikai savām māmiņām veltam uzmanību, bet arī pārsteidzam ar pārdomātām dāvanām.

Izlemt, ko dāvināt mammai Mātes dienā, nav viegli, taču, ja domājat par viņas vaļaspriekiem un personību, lēmums būs daudz vieglāks. Izmēģiniet zemāk redzamās Mātes dienas dāvanu idejas!

Mātēm, kuras lolo savu skaistumu

Ja jūsu māte īpašu uzmanību pievērš sava skaistuma kopšanai vai otrādi - domājat, ka viņai tas būtu jādara biežāk, māmiņdienā apsveriet šādas dāvanu idejas:

  • Ķermeņa kopšanas līdzekļi. Skrubji, sviesti, krēmi, losjoni un citi līdzīgi produkti ir dāvanas, kas ļaus mammai pabarot un palutināt ādu. Lieliska dāvana ir arī dažādu līdzekļu komplekti - tad māte varēs mājās veikt procedūras, kas līdzvērtīgas skaistumkopšanas saloniem!

davanas mates diena pure vegan kermena kopsanas lidzeklisecret stories kermena kopsanas komplekts mateiideju davanas mates diena

  • Dekoratīvā kosmētikaPat vecākas dāmas neatsakās no skropstu tušas, lūpu krāsām un citiem skaistumkopšanas piederumiem. Mātes diena ir lieliska iespēja pasniegt dāvanas, kas papildinās šo kolekciju!

davanas mates dienas svetkiem ysl lupu krasa davana mates diena clinique vaigu sartums davana mates diena

  • SmaržasSmaržas ir katras sievietes spilgtākais aksesuārs, tomēr nesteidzieties izvēlēties, pirms neesat apdomājis, kādas smaržas Jūsu mātei piestāvētu visvairāk - rūpīgi apdomājiet mātes rakstura iezīmes! Oriģinālas smaržas ir mīļa dāvana mammai.

elie saab smarzas mates diena calvin klein smarzas davana mates diena black opium smarzas mates diena

  • Ēteriskās eļļasŠīs eļļas priecē ne tikai ar patīkamiem aromātiem, bet arī ar to dziedinošo iedarbību. Izvēloties pareizo variantu, jūs palīdzēsiet mātei tikt galā ar ādas problēmām, uzlabot garastāvokli vai vienkārši parūpēsieties par labsajūtu. Veselīgas dāvanas ir labākās dāvanas!


  • Masāžas vannasTā ir lieliska atpūta pēc aizņemtas dienas - ja māmiņai ikdienā daudz laika jāpavada uz kājām, šī pavisam noteikti ir lieliska dāvana, kas atstās uz viņu paliekošu iespaidu!

masazas vannas davana mates diena masazas vannina kajam mammai mates diena masazas vannas kajam mammai mates diena

Dāmām, kuras vienmēr vēlas izskatīties stilīgi

Vai jūsu māmiņai patīk eksperimentēt ar jauniem stiliem un viņa nekad neatstāj mājas nesaposdamās? Tad viņai noteikti patiks šādas Mātes dienas dāvanas:

  • Rokassomas. Sievietei rokassomu nekad nevar būt par daudz: tās tiek kombinētas ar apģērbu, pasākumiem, pat gadalaikiem. Padomājiet, kāds variants Jūsu mātei vēl trūkst - Mātes diena ir īstais laiks šādas dāvanas pasniegšanai!
  • Pulksteņi. Šie aksesuāri ir mūžīga stila klasika, kas pēdējā laikā atrodas modes tendenču priekšgalā. Jauns pulkstenis noderēs pat tad, ja mātei jau kāds ir - jo dažādāki tie būs, jo vairāk dažādu stilu var izveidot.


  • RotaslietasAproces, auskari, gredzeni, ķēdītes.. Rotaslietas ir labākā dāvana mammai, kurai patīk pucēties! Laba doma ir izvēlēties rotaslietas kopā ar mammu.
  • Saulesbrilles. Siltās sezonas sākums vēsta, ka ir pienācis laiks parūpēties gan par stilīgu, gan uzticamu aizsardzību pret sauli - ja jūsu māte tās vēl nav paspējusi iegādāties, sekojiet līdzi un apsveriet šādu dāvanas ideju.