Noderīgi padomi

Iepirkties internetā - gudra izvēle, neraugoties uz standartiem

20 09 2017

Ja pirms pāris gadiem   tirdzniecība internetā daudziem latviešiem šķita nedroša izvēle, tad mūsdienās interneta veikali piedzīvo īstu zelta laikmetu. Tautieši internetā labprāt pērk praktiski jebko, sākot ar apģērbu un beidzot ar lielo sadzīves tehniku.

Daži mārketinga speciālisti apgalvo, ka tuvāko gadu laikā latvieši virtuālās telpas pirkumu skalā drīz pat panāks Skandināvijas valstis, kur elektroniskā tirdzniecība patiesi piedzīvo zelta laikmetu. Par to, kur slēpjas interneta tirdzniecības popularitātes noslēpums, stāsta Latvijā lielākā interneta veikala 220.lv speciālisti.

Cena atbilst kvalitātei

Nav nekāds noslēpums, ka smaržas, kosmētika, mājsaimniecības preces un apģērbs internetā maksā lētāk, salīdzinot ar tādām pašām precēm, kuras var atrast parastajās tirdzniecības vietās. Protams, šīs cenu atšķirības nedaudz satrauc potenciālos pircējus, kuri baidās, ka interneta veikali taupa uz kvalitātes rēķina un pārdod viltotas vai “norakstītas” preces, tomēr zemāku cenu noslēpums slēpjas mazākos izdevumos. Interneta veikaliem nav jārūpējas par stilīgām telpām, stratēģiski izdevīgas vietas nomu, lieliem komunālo pakalpojumu maksājumiem, tiem var būt daudz mazāk darbinieku, un darba laiks ir neierobežots, tādējādi tirdzniecība norit visu diennakti un visu gadu. Tas viss interneta veikaliem ļauj piedāvāt   zemākas cenas. Tādējādi nav jābrīnās, kādēļ slavenu uzņēmumu apģērbi internetā maksā lētāk.

Plašāks preču klāsts

Sākot kniebt salam, daudzi sāk domāt par jaunām, siltākām drēbēm, tomēr lielākajā daļā parasto veikalu preču klāsts nav pārāk atšķirīgs - tie paši modeļi, tas pats dizains, atšķiras tikai krāsas, aksesuāri un cenas. Kādēļ? Viss ir diezgan vienkārši, tieši šogad ir šādas modes tendences. Savukārt interneta veikalos var iegādāties patiešām oriģinālu apģērbu, kuru tradicionālos veikalos ne ar uguni nesameklēt. Turklāt bagātīgais preču klāsts ir raksturīgs ne tikai apģērbam, bet arī kosmētikai, mobilajiem tālruņiem un citām precēm, jo interneta veikaliem parasti ir lielas noliktavas, kur iespējams uzglabāt daudz preču.

Daudzpusīgāka pieeja klienta unikalitātei

Nedaudz parunāsim tieši par apģērbu. Dodoties uz tradicionālo veikalu, ikviena sieviete vai vīrietis ar nestandarta augumu visdrīzāk saskaras ar nepatīkamām situācijām, neatrodot sava izmēra apģērbu. Nav noslēpums, ka daudzi veikali pārdod drēbes, kas atbilst “standartiem”, tas nozīmē, ka atrast kvalitatīvu un stilīgu 48. izmēra mēteli ir ļoti sarežģīti, un par cilvēkiem, kuriem nepieciešams vēl lielāka izmēra apģērbs, vispār nav ko runāt. Ar līdzīgām problēmām saskaras arī ļoti slaidi, kā arī gara vai īsa auguma pircēji. Tikmēr interneta veikalos var atrast patiesi stilīgas drēbes, kur izmēru tabula nebeidzas ar 46. izmēru.

Elastīgi iepirkšanās un preču atpakaļatdošanas noteikumi

Interneta veikals saviem klientiem piedāvā iespēju norēķināties par precēm klientam pieņemamā veidā – skaidrā naudā, ar bankas pārskaitījumu u.tml. Turklāt, ja iegādātā prece neapmierina, pircējam vienmēr ir iespēja to atdot atpakaļ vai apmainīt ar citu.

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.